Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia 1001

Czy kobiety lubią ANAL ????

Polecane posty

Gość Basia 1001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam anal
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia z pomorskiego
a ja uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem,bo nie robilam,ale tez nie zamierzam probowac... opowiedzialam mojemu facetowi jaka tu wczoraj przeczytalam historyjke-facet rzucil narzeczona,bo nie chciala anala,a on uznal,ze nie moze stworzyc takiego zwiakzu,bo bedzie niepelny...komentarz mojego faceta-niech se sam ogora wsadzi w tylek...nie wierze,ze to sie moze podobac...lekkie mizianie paluszkiem ok,ale glebiej to po prostu bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE EEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ludzi
NIEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE JESZCZE RAZ NIEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupki ... nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaa
ja nie probowalam i nie mam zamiaru... pupa jest od wiadomo czego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak38
a moja żona uwielbia... Czasem nawet woli tak niż w cipkę.. A najlepiej w obie naraz, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też lubię
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie właśnie myślę
"Czy kobiety lubią ANAL ????" - a czy kobiety lubią piwo, albo jeździć na nartach, albo lody malinowe? Są takie które lubią i takie które nie lubią, podobnie jak z mężczyznami. Są takie którym sprawia to tak dużą frajdę jak stosunek dopochwowy i takie dla których jest to coś wstrętnego i nieprzyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak38
mnie sie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też lubię
:D się ludzie wzniecają :D Czyms czego nawet nie próbowali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy facet
bardzo podobają mi się odpowiedzi "wszystkie lubią" - tak samo jak "nie lubię ale nigdy nie próbowałam" albo "nie próbowałam, ale to boli". Nie ma to jak wyrobić sobie opinię na podstawie zasłyszanych informacji. A już najlepiej jak wypowie się ksiądz...;) Niektóre kobiety się boją. Kwestia delikatnego podejścia... jeśli boli to znaczy, że facet nie ma zielonego pojęcia jak się za to zabrać... bo jeśli facet wie co i jak robić - chyba każdej sprawi to przyjemność. Przynajmniej dotąd nigdy nie było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie chodzi o to-ja nie chce,zeby ktos mi wciskal,gdzie wciskal nie trzeba...nie wiedze w tym nic waznego...nie dopelni to mojego zycia.i wkurza mnie,ze teraz tak wszyscy na to naciskaja,jakby to byl obowiazek kazdej szanujacej sie zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wawiak ciebie, bo wspomnaileś że twoja zona lubi jak się jej wsadza w obie dziurki na raz więc albo masz jakieś anomalie anatomiczne w postaci dwóch wacków albo ktoś Ci pomaga...no chyba że miałeś na myśli jakieś wibratorki i inne gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakby to bylo normalne i naturalne-sorka,ale dla mnie to naturalne nie jest... sprobuj wsadzic swojej suni palca w tylek-gwarantuje,ze zacznie warczec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też lubię
:D przyjemna jest taka podwójna penetracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak38
tym razem - nie, jestem normalnie zbudowany, z 1 pałą.. Czasem zabawki, czasem bawimy sie ze znajomym. a ty chyba musisz placic, wspolczuje ci wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak powyżej, do puki sie nie spróbuje to się nie przekona..i ma jedynie opinię na podstawie kafeterii i opowieści koleżanek... no ale napewno nie mozna zmuszać. osobiście mnie wydae się to z jednej strony podniecające z drugiej troche obrzydliwe mimo że nie spróbowałem|(partnerka nie jest zainteresowana, ale powiedziała że kiedyś coś pokombinujemy bo ją tez podnieca np jak ją tam dotykam) myślę że trzeba powoli, się oswajać i nie za szybko i co najważniejsze odpowiednio się przygotować...bo inaczej łatwo się zniechęcić na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak38
nie denerwuje sie.. ale jestes zabawny, najpierw piszesz ze nie nalezy mowic dopoki sie nie sprobuje a w nastepnym akapicie przynajesz ze anal to znasz z jpg'ow i filmikow.. hmm, prawdziwy ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy facet
wspaniały jest argument, że "normalne to nie jest". Jasne - to nienormalne i nienaturalne! A do tego ohydne! Tak samo jak wsadzanie do buzi... a fuj!!! Buzia jest do jedzenia. A język na pewno nie jest stworzony do pocałunków! Zwierzęta tego nie robią więc i my nie powinniśmy. Generalnie sex powinien się ograniczać do prokreacji i koniec! Tyle, że ja mam czasem większe oczekiwania i nie boję się próbować wszystkiego co daje przyjemność i rozkosz OBOJGU partnerom. Nawet jeśli to "zakazany owoc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak ale ja nie krytukuje przecież, owszem znam jedynie z filmików itp ale pomimo że jest to z lekka obrzydliwe to i tak mnie ciekawi...do puki nie sprobuje to się nie dowiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat84
to pozwalasz swojemu koledze bzykać własną żonę??? To chyba jest nienormalne... Ja lubię anal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu KSIĄDZ
Ludzie, o czym wy wogóle piszecie? Czy gdziekolwiek w Biblii jest napisane " i będziesz zone swą walił w tyłek"? To głęboko niemoralne. i jak kobiety sie na to zgadzaja.. Po prostu Sodoma i Gomorra. Wstyd! Ale gdyby którys z was chciał mnie... no tak troszkę... to ja chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
jestes zaklamany ksiadz. bedziesz sie smazyl w piekle. a tak w ogole nie widze przeszkod do kochania sie w rozne strony swiata skoro to sprawia nam przyjemnosc i nikomu nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×