Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia 1001

Czy kobiety lubią ANAL ????

Polecane posty

Gość wawiak38
klecho, weź się za prawiczka (najlepiej od tyłu, on tak lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Czy lubią? Myślę, że wiele zależy od podejścia. Jeśli kobieta się boi bólu, albo dyskomfortu to od razu włącza się blokada i anal nie będzie dla niej przyjemny. Jeśli facet ma głowę na karku to będzie potrafił zadbać o to, żeby ten strach zminimalizować i jeszcze przy okazji zachęcić kobietę delikatnymi pieszczotami. Oczywiście nie jest z góry założone że i wtedy wszystko wyjdzie ok. Najważniejsza jest cierpliwość mężczyzny i rozluźnienie kobiety. Wtedy naprawdę jest bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrummmm
Ja z moim mężem spróbowaliśmy w pupę po... chyba 6 latach małżeństwa:O. Próbowaliśmy powoli, ostrożnie, oboje robiliśmy to po raz pierwszy. Oboje tego chcieliśmy. I jest fajnie mąż to bardzo lubi, ja też, dawkujemy sobie po troszeczce. Trzeba dobrze wyczuć jak to robić w jakiej pozycji, wtedy nie boli, tylko jest bardzo przyjemne. Super jest też z palcem w pupie. Odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrummmm
Zgadza się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech kazda kobieta ktora tutaj sie wypowiada poda swoj wiek bo cos mi sie wydaje ze same dzieci tutaj sa.....faceci tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrummmm
jak chcesz żeby cię kochała i była wierna to tak. Inaczej pujdzie do tego, który jej to będzie robił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....i w ten oto sposob obalone zostanie powiedzenie ze: przy jednej dziurze to i kot sie znudzi....czy jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumbrum.....to podobnie jak u mnie,mysle ze do tych spraw trzeba dojrzec i nic na sile,u mnie zajelo jeszcze wiecej czasu,ale nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja próbowałam
jest to straszne i nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniol
ja uwielbiam anal,moja żona nie ma do tej formy seksu przekonania. próbowaliśmy kilkakrotnie ,ostatnio nawet ją nie bolało ale też zbytnio nie podjarało.ostatnio przyznała się że bardzo podnieca ją mój paluszek w jej pupie ale kutasek nie . czy to sprawa rozmiaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziak1992
Uważam że jak odpowiednio zadbasz by kobieta była dobrze nasmarowana i rozluźniona to może to polubić.Ale nie wolno naciskać na swoją partnerkę i malutkimi kroczkami zagłębiać się dalej w tę rozkosz;) Pozdrawiam mlodziak1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurtynka P
Ja kocham kiedy mężczyźni mnie jadą w dziurkę analną a później dławią mnie takim penisem prosto z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoti
Moja żona po trzezwemu nie za bardzo chociarz zdarzyło się czasami. Ale jak w sobotę wypijemy pare kieliszków to wskakuje w szpilki i ponczochy i sama sobie wsadza mojego ku...a w du.e i mówi mi pikantne słówka "zerżnij mi du.e i spuść mi sie do środka" a ja odpowiadam "będę cię pieprzy£ jak ku..we" i ona dostaje przy tym conajmniej dwa orgazmy . Szanujemy się i kochamy a podczas seksu lubię jak jest taką wyuzdaną kur.ą a ona lubi jak ja jestem takim sku...synem. Więc jest to na pewno bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia opolanka
Ja miałam straszne opory.Wszyscy poprzedni partnerzy mnie do tego usiłowali namówic,wydawało mi się że to nie dla mnie,czułam obrzydzenie na samą myśl. Teraz jestem z facetem dużo starszym (20lat),ja mam 33.Kochamy się prawie codziennie.Kiedyś zaczął mnie delikatnie pieścić tam palcem i było cudownie.Zawsze jak się kochaliśmy to prosiłam wręcz zeby mi tam włożył palec. Po jakimś czasie sama poprosiłam żeby włożył mi penisa w pupę.Boże co za odlot. Mam wrażenie że odnalazłam swój punkt G :-))))) Analnie jest genialnie:-))))) Z jednej strony żałuję że tak późno;-),a z drugiej cieszę się, że z nim dopiero. Kocham mojego skarba:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od anala dostałam zakarzenia bakteriami kałowymi i teraz mam obniżoną wydolność nerek :( muszę na siebie bardzo uważać, bo mi grozi niewydolność i dializy. na anala jest teraz moda, ale uważajcie dziewczyny, bo o tym jakie jest ryzyko dla zdrowia zdecydowanie zbyt mało się mówi. gdybym ja wiedziała, to nigdy bym nie zaryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam super sposób na udany seks analny :)) Jest taki środek FlibroActiv http://flibroactiv.com?p=o36j Miałam ogromne problemy co do seksu analnego. Mój partner bardzo to lubi, a ja nie do końca odczuwałam jakąkolwiek przyjemnośc z nim związaną (a wręcz przeciwnie) ale znalazłam właśnie FlibroActiv. Po jego zażyciu jestem tak podniecona i rozpalona, że często sama pierwsza wychodzę z propozycją spróbowania w drugą dziurkę :) Całkiem inne doznania! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlkd
masz d*******y i chuj bolał i chuj ale teraz sie podoba i chuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ze boje sie bolu. Bo nie o to chodzi. Po prostu uwazam ze to ponizajace i tyle byc za przeproszeniem walonym w d**e. Tym bardziej ze zaden facet kobiecie nie pozwoli nic tam wlozyc bo to odejmuje mu meska dume, a sami by najchetniej wkladali nam wszedzie, nawet w nos gdyby przegrody nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre tylko po Bożemu to może werset z Biblii by było jaśniej proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw ja straponem jego a potem prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×