Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flimonka

Wiecie co jest gorsze od tego gdy ktoś Was rzuci????

Polecane posty

Gość flimonka

To że to Wy nie zdążyliście rzucić jego! chodzi o tą satysfakcję?! rozumiecie o co mi chodzi, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
... gorsze jest dowiedzieć się ,trwając w związku, że ta droga strona Cię zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
zostawiłam faceta, którego kocham czy to jest lepsze ?? masz przynajmniej świadomosc ze jemu na tobie nie zalezy, a w takim razie, niech sobie idzie, jak chce isc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
... ważne są powody dla których to zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkhhk
To nie ma głębszego znaczenia kto kogo rzuca. Nie wychodzi coś i się ludzie rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
rzeczywiście nic nie boli tak jak zdrada! Zostawić faceta którego sie kocha tez boli! ale czy nie bedzie Cię bolało kiedy okaże się ze ten ktorego kochasz czy kochałaś jest poprostu zwykłym palantem! nie wartym ani łez ani czasu mu poświęconego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
zrozumiałam, że nie można mieć wszystkiego.... albo zdradzajacy albo frajer i nieudacznik ( leń) zawsze coś dodam, że nie patrze na wygląd, musi być zadbany i mieć coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
zastanów sie dlaczego doszło do zdrady Mężczyźni zdradzają atrakcyjne kobiety, zktórymi mają udany seks, dla puszczalskich, tandetnych panienek Ja tak kiedyś miałam, tłumaczyłam sobie, że gdyby to była ''claudia schifer" to umiałam to sobie wytłumaczyć, że nie mógl sie oprzec ...... Odpowiedź jest tak, że on potrzebował dowartościowania i kobiety, która będzie wpatrzona w jego Wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
...zawsze coś jest nie tak, ja wreszcie spotkałam fantastycznego kolesia,,, - jest tylko jedno ale ... brak czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkhhk
Palant, czy nie palant. Jak się kogoś kocha, to nie widzi się tego i to nie jest ważne. Każdy ma swoje i dobre i złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
... masz racje , tylko ze po tej zdradzie zbierałam się 2 lata i czułam się jak szma..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
jak sie kocha to z czasem widzi sie wady, różowe okulary spadaja. A jak sie kocha, to ma sie oczekiwania wobec drugiej osoby, bo nam zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
mężczyźni inaczej podchodzą do zdrady, jedyne co mogę powiedzieć, to nie odbieraj jej do siebie... Masz wady i zalety, jak każdy. Czekaj na kogoś, kto doceni Cie za to kim jesteś aha, i zastanów sie, czemu do zdrady doszło ( może brak seksu ) ( więc dlaczego Cie nie pociągał) a może jest zwykłym ruchaczem podobnym do 100 tysięcy innych ruchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
Wiecie co dzieczyny? Mi mój ex powiedział ze nie da mi kwiatka bo na kwiatka trzeba zasłużyć! zdrada boli brak szacunku boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
... tak jak powiedziałaś był zwykłym ruhaczem ... wtedy byłam za młoda by to zauważyć ,,, za bardzo zakochana - ale to już przeszłość ,,, ktoś inny pojawił się, uleczył,,, ale pozostały blizny i nie potrafię już ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu
co do zdrady to powiem Ci że wszystko wraca do nas po pewnym czasie! krzywdy które wyrządziliśmy innym ale tez radosc którą daliśmy! Pociesz sie tym Kochana ze jego tez kiedys ktos potraktuje jak szmate! co do przyczyny zdrady... no to bardzo was proszzę jak facet byłby fair to skończyłby jeden związek a potem wsadzaj ile wlezie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
... jeżeli jest miłość .. to i jest szacunek, jak można nie okazywać szacunku komuś kogo się kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
ja też nie ufam, ale to dobrze, bo z doświadczenia nie wiem, że nie wart, lepiej sprawdzać 1000 razy niż być oszukiwaną i na to pozwolić Ja pytałam wprost, co się z nią łączy, dlaczego ona tak patrzy, przeczuwałam coś Kobieta zawsze wie, gdy jej facet podoba sie innej ten klamal prosto w oczy ... straszne teraz jestem jebanym szpiegiem telefon, grono, poczta, prezent ??? badania z wykrywaczem kłamstw. I dobrze, mało jest mężczyzn, którym można zaufać, ale jeśli mu na mnie zależy, to musi to zrozumieć i uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
kiedy nie okazuje się szacunku?? kiedy myśli się ze osoba z ktora jestesmy jest naszą własnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
a dlaczego 99 % małżeństw się nie szanuję ??? brak miłości- nie na szacunek się pracuję cały czas, ale w jednej chwili można go stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
Carolineee dlaczego z nim jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
jestem sama od 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
a ja nigdy nie posunełabym sie do sprawdzania komórki maila mojego faceta! poprostu nie! związek to miłość zaufanie i seks. jak nie ma jednego z tych czynników to nie ma związku! po co sie zadręczać? sprawdzać myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
ale z ta zdradą to stara bajka teraz byłam szpiegiem a związek rozpadł się z innych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
właśnie to są faceci ,,, pokaż mu że się myli że może Cię stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
bo możesz się przerazić, tym, co zobaczysz w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
dokładnie!!! facet musi wiedzieć ze nie tylko on jest na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flimonka
nie Kochana, nie dlatego ze mogę się przerazić tym co zobacze! dlatego ze albo mu ufam i z nim jestem albo łudzę sie ze jest ok!!! po co sprawdzac komórkę i być cały czas nie pewnym! jak można żyć w niepewności po co się gnębic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k....
macie rację na szacunek trzeba sobie zasłuzyć ... ja jestem teraz w związku to praktycznie on mnie uratował ,,, bo było ze mną już bardzo źle - miałam różne myśli ... ale nie o tym :) przeklinam go w myślach zę nie ma dla mnie czasu ,,, ale z drugiej strony muszę przyznać zę szacunek okazuje mi zawsze i wszędzie ,,, za to go cenię i robię to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
dlatego uważam, że odejście to często jedyna droga, żeby coś osiągnąć, inaczej nie rozumieją a z własnością, ja lubię ''słowa'', jestem tylko twoja, jesteś tylko mój...także to zależy od podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×