Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izabellllla

Zakochalam się w studencie Kulu tyle że on wymaga dziewictwa ode mnie Co zrobić

Polecane posty

Gość bardzo inteligentny
zaczekać aż nabierze doświadczenia życiowego, zresztą powiedz mu że nie przeszkadza Ci że jest prawiczkiem i nie będziesz porównywała jego sprzętu z poprzednim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhjdd
a należy do odnowy w duchu coś tam? bo na kulu dużo jest takich oszołomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccom
Zapytaj go czy jest aż tak święty i np nigdy nie walił konia . bo to co wymaga od Ciebie chyba tez go do czegoś zobowiązuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard dwadziesciakilkalat
Roccom- ale jesteś pustak skad wiesz czy jej chłopak ma stadnine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard dwadziesciakilkalat
to do ciebie Ryszard dwadziesciakilkalat - ty debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytanowy
Zrekonstruuj sobie blone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie absolwentka kul
za 3 miesiace koncze studia na kul. na kul hipokryzja to norma. piora mozgi studentom, ktorzy udaja takich swietych, a wiele studentek kulu ma sponsorow, dokonalo aborcji (u mnie na roku na teologii az 3 dziewczyny). faceci to zazwyczaj cioty (na ekonomii i prawie sa w miare normalni). o ksiezach nie wspomne - rzucaja indeksami, pija w trakcie pracy, przerywaja egzamin co godzine by wyjsc na fajke i obnosza sie ze swym bogactwem. dlatego mit kulu trzeba obalic. a to ze chlopak jest z kulu nie znaczy ze jest jakis swiety. (ja bym za takiego sie nie brala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumek
już prawie absolwentko .... piszesz o KUL-u takie rzeczy, że aż żenada ..... Sama ukończyłam UMCS, ale nigdy nie odważyłabym się kalać własne gniazdo. Nie wiem, czego Cię nauczyli w tej placówce, ale wiem jedno ....."Nawet ptak nie sra do własnego gniazda" mniemam , że zrozumiesz o czym piszę. Jeżeli nie odpowiadała Ci atmosfera KUL-u, to po co kończsz tak sławną uczelnię? Ja tylko mam nadzieję,że w przyszłości KUL będą kończyć osoby o wyższej, niż Ty kulturze osobistej i nie będą kalać własnego gniazda. KUL pracował długo na swoją renomę więc wypadałoby się zastanowić, co się pisze...nawet tutaj, na kafeterii. Sama się źle wyrażasz na temat swojej rodzimej uczelni, a potem się będziesz dziwiła, że za granicą naszych studentów nie szanują. Trzeba samemu się starać o szacunek dla siebie i szkoły, jaką się kończy, bo nikt tego za nas nie zrobi. A jeśli nie odpowiadała Ci uczelnia, to po co ją kończysz, nie kończ, to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy napisała prawdę o
swojej uczelni ... i to mnie martwi najmniej, bo nie jestem za budowaniem mitów - jeżeli prawda o uczelni jest inna. Poziom jej wypowiedzi, język i błędy... martwią mnie bardziej. Polskie uczelnie produkują tysiące pustaków i tłuków umysłowych... to jest straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka KULu
Paranoja! Ręce łamią się we wszelkich możliwych miejscach, jak czytam coś takiego. To, że jest to chłopak studiujący na KULu oznacza, że tylko tacy szukają dziewic?? A na UMCS nie ma takich ludzi? Na UP, czy PL tez znajdziesz takich. Nie uwazam, że jest to "sranie do własnego gniazda". Uwazasz, że po przeczytaniu takiego tekstu, abiturienci przestaną składać papiery na tą Renomowaną uczelnię?? Tak jest na Kazdej uczelni. I ZAWSZE TAK BEDZIE! A Autorko topiku: szuka dziewicy, tak? Ok, pozna taką, na początku super.. przyjaźń, z czasem miłość, seks.. Wtedy już nie będzie dziewicą.. Zostawi ją i w dalszym ciągu bedzie szukał kolejnej dziewicy? Czy może planuje poczekać z seksem do ślubu?! Po slubie okaże się, że seks nie sprawia mu przyjemności i biegiem, do sądu: cywilnego, bądź jeszcze szybciej, by unieważnić małżeństwo?! Lepiej poszukaj kogoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek29_przyszły_psycholog
a moje zdanie jest takie... daruj sobie! Podejście tego człowieka do Twojej osoby, jednoznacznie określa jego stan dojrzałości! Nie widzisz, że to jeszcze dziecko? Nic dobrego z tego nie wyjdzie! Nie ma sensu rozczulać się nad sobą... Facet (chłopiec) nie wart świeczki! W środowisku dojrzałych kobiet, został by... po prostu wysmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek29_przyszły_psycholog
absolwentka KuLu ma 101% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka KULu
dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli KUL jest renomowaną
uczelnią, to chyba gdzieś w kręgach kościelnych darmozjadów i prowadzących bezsensowne dyskusję akademickie. W mojej firmie to byłby wstyd pokazać się z wykształceniem kulowskim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka KULu
wstyd pokazac sie z dyplomem KULu w Twojej firmie?? Nie zartuj! Bardzo duzo znajomych, starających sie o wize do USA dostawało ją własnie dzięki temu, ze byli studentami KULu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie musi byc prawiczkiem zeby wymagac dziewictwa. mam spoko kolegow z powodzeniem, ktorzy nie sa prawiczkami, sa macho i babiarzami, maja swoje fury, umieja sie bic, robili czarne interesy i mimo, ze swieci nie sa, to w roli zyciowej partnerki najchetniej by widzieli dziewice, a mimo to maja opinie fajnych i spoko facetow. ktos kto wymaga dziewictwa nie musi byc beznadziejnym prawiczkiem\" 0o tacy to dopiero są beznadziejni:D ruchał sobie do woli ale laske chce mieć dziewicę bo nie dziewicę uważa za gorszy rodzaj kobiety ::D:D:D::D ciekawe czemu kobiety nie mają takiego pierdolca i sposobu myślenia jak niektórzy faceci: \"ja miałam wielu partnerów ale szukam prawiczka bo nie prawiczki to dla mnie gorszy rodzaj mężczyzny.\" hahahaha ale to żałosne. ps.prawiczek gratuluje SPOKO kolegów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bd298bu2b922
Piotrek29_przyszły_psycholog Ja nię mogę co za idiota..... Błagam Cię nie sluchaj go, coś mu się na mozg rzuciło, mniej wiecej tak samo jak temu fanatykowi broniacemu dobrego imeinia przeciwko wszytkeimu pogadaj z nim, pokaz mu jestes wartosciowa ciepla dziewczyną, moze się dąsac, ale jak sie dasa to badz dla niego jeszzcze lepsza, w koncu Ci daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki ci odpadna
ona napisala prawde o kulu :O kul jest jak caly kosciol- jedna wielka hipokryzja, tam sa naprawde swiry :O a ludzie ktorzy szli tam jako normalni wracaja z wypranymi mozgami, znam moze jedna studentkne kulu co po 4 latach jest jeszcze w miare normalna :O kul jak kk to szit:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda:P tylko ludzie o słabej naturze dadzą sobie coś wmówić i hm jak to piszesz wyprać mózg.. myślę że uczelnia jna jakiej jest niema tu nic do rzeczy. zobacz ilu mądrych ma takie podejście tu na kafe jak facet autorki topiku! i co? oni wszyscy studiują na kulu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie absolwentka kul
widze ze tu chyba siedza ksiaza na kafeterii i bronia zazarcie uczelni, ktora im daje pieniazki. taka jest prawda niestety. KUL ma renome, ale poza lublinem. w lublinie wystarczy powiedziec ze jest sie z KUL i nie chca przyjmoac na praktyki. KUL za wszystko chce pieniedzy,za praktyki placi mniej niz inne uczelnie.nie wiem gdzie niby porobilam bledy. a studiow nie rzuce na ostatnim roku. jest kilka podstawowych prawd: po kulu ludzie staja sie ateistami oto jedna z nich. a oplaty ktore kul pobieral bezprawnie? spoznilam sie z oplaceniem o 1 dzien, dziekan (ksiadz) wezwal mnie na dywanik (wisialam miesiac na czarnej liscie w gablotce pod dziekanatem), wyjal tecvzke studenta i na 4 roku chcial mnie wyrzucic bo nie uiscilam oplaty. kolege wywalili za to. a potem sie okazalo ze te oplaty byly pobierane nieslusznie. zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUDZAHEDININ NA URLOPIE
cycki ci odpadna- mama znajomych na KUlu, obstawiaja stanowsiska ludzmi z rodziny z jakis zabitych wiosek a pózniej sie lansuja ze to taka zajeboza uczelnia, KUl jedzie na opinii, spaotkałem kilka osób na UMCs bardziej religijnych niz na KUL. Na KULu jest obłudna religijnosc a lizanie dupska klerowi bo ma sie profity. oczywiscie nei mzoan ougólniac bo zdazaja sie np spoko osoby które czasem laduja na Kulu przypadkowo aco studiuje ten twój ukochany ????????? autorko topiku zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUDZAHEDININ NA URLOPIE
juz prawie absolwentka kul- z tymi opłątami zalegitymacje zniesli juz - przynajmije na licencjacie. Ministerstwo dobrało sie im do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich ludzi znajdziesz na każdej uczelni. nie wydaję mi się aby kul statystycznie odbiegał...no ale skoro macie taka wiedzę. ja tam nie wiem. nie byłem nawet nigdy w lublinie:D ale coś mi się w to nie chce wierzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUDZAHEDININ NA URLOPIE
juz prawie absolwentka kul- a co studiujesz,jaki keirunek ?? ja maiłem krótki epizod z kulem przez rok , ale zmieniłem uniwerek, mam kilku znajomych tam i neiktórzy bardzo sobie kul chwala a niektórzy wrecz przeciwnie z powodó które wyminialem wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×