Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ding dong

__podoba sie wam ta fryzura?__

Polecane posty

Gość ding dong
myslicie, ze jest włozone w ten kok jakies wypełnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest wypelnienie chyba ze modelka ma dlugie grube wlosy ale wydaje mi sie ze jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
a to wypełnienie to jakaś gąbka, czy coś w stylu sztucznych włosów? Kompletnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna! a powiedzcie jak myslicie,dla kogo taka fryzura bedzie dobra? bo myslalam o koku zwyklym,wyzszym,a ten jest na wysokosci ucha lub nizej. czy on optycznie pomniejsza wzrost panny mlodej? mam takie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
nie wiem, czy pomniejsza. Ja akurat jestem niska (160), ale tylko takie koki mi pasują. mam takie włosy, jak ta modelka i ogólnie jakoś niezbyt dobrze mi w kokach wyżej. Czyli już zdecydowałam- tak sie uczeszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu akurat takie koki Ci pasuja? ksztalt twarzy? ja sie wlasnie zawsze czesalam w zwykle i sie nad tym zastanawiam.. czy to pasuje jak jest krotka grzywka czy odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
no nie wiem, mam jakiś taki kształkt głowy i twarzy, ze w wysokich kokach mi niedobrze :D. i zawsze sie wkurzam na fryzjerki, ze za wysoko mnie czeszą. Myślę, ze z grzywką tez powinno pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za stronke ;) no wiekszosc pierwszych odpada,bo za wysokie sa,a facet mojego wzrostu,musze cos miec co mnie nie wywyzszy.ale jedna mi tam podeszla,za takimi kosmykami,przemysle ;) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
wiesz ten mój kok nie wiem, czy pomniejsza wzrost, ale na pewno nie zwiększa, więc powinien być dla Ciebie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka Justynka Justynka
to nie jest niczym wypelnione.Mialam podobnego na studniowke zrobionego. fryzjer gladko zaczesuje wiekszosc wlosow do tyly(te z przodu zostawia).te zaczesane zwiazuje gumka i mocno tapiruje. Reszte wlosow gladko zaczesuje na ten natapirowany kucyk i modeluje ksztalt koka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie podoba ;p ale wiem,ze teraz co druga na to leci, bo mam znajoma fryzjerke i wlasnie mi mowila ;) rzecz gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam bardzo podobna i nie ma w niej pewnie zadnego wypelnienia fryzjerki tak spinaja taki kok ze spokojnie sie trzyma i nie trzeba zadnego wypelnienia. Tu akurat pewnie modelka miala dlugie bardzo wlosy ja mialam troche za ramiona no i az tak nie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×