Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudka

Biusty w ciąży

Polecane posty

Dziewczyny, w którym m-cu zaczął Wam rosnąc biust w ciąży. Ja kończę 3 m-c i nic. TYlko nabrzmiałe są ale biustonosze cały czas w tym samym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjgjjjjjjjj
u mnie biust urosl minimalnie jeden rozmiar, nie wszystkim rosnie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pierw biust urosl o 2
rozmiary a potem dopiero dowiedzialam sie ze jestem w 2gim miesiacu ciazy;) i na szczescie mi juz zostaly takie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka fantazja
przed ciążą miałam 75 b a podczas ciąży już mam... 80 D :D czuje się jak krowa dojna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze rozmiar 70d normalnie i jestem w 7 tyg i musiałam kupic stanik w rozmiarze 70e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 14 tc i urósł mi biust o 1 rozmiar nie mam jakos specjalnie duzego id ziekuje bogu ze nie przed 1 ciaza zawsze marzylam i sie cieszyłam ze wkoncu poczuje co to duzy biust w ciazy i taki miałam niestty jedna piers dostała za swoje i jest bardziej opadnieta i chudsza dlatego teraz nie w głowie mi aby biust rósł oze zostac taki sam aby potem było wszytsko ładnie a nie wisiało jak krowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w pierwszej ciąży dopiero przy karmieniu ale niewiele...Teraz powoli kończę pierwszy trymestr i też nic nie drgnal, taka moja uroda, no ale też nic nie boli od początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×