Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

chce ktos klatke dla gryzonia??

Polecane posty

b o mam, tyopwo dziewczeca, bo rozowa podstawa, pieterka fioletowe reszta biala. nie jest super duza nie jest tez mala, dla mnie byla idealna, bo moj szczurek mial ja cale zycie otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmhmmmmhmhmmmhm
za ile ????? moja siostra chce kupic szczurka wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ma "przerwy" miedzy pretami? na chomika sie nada?:P i co ze szczurkiem,ze mu dom sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegenerowana pijaczka 666
szczepiony ten szczur? bez pasożytów? agresywny? może wściekliznę roznosić albo rury od kanalizy przegryzać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet nie, ale sprzet faceta jak najbardziej:P a co do tematu, nie wiem, 20 zl, 30zl, normalnie kosztje ok 50zl chodzi mi o to zeby miec jakikolwiek mozna powiedziec grosz, bo moje dwa juz odeszly, daawno::O nawet chyba za 15zl:) prety sa jak dla chomika, nosek wetknie iwyciagnie z luzem, nie prawa sie zaklinowac, wem, bo kolezance pozyczylam jakis czas temu:) wlasnie do chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma prawa:) zgubilam slowko. jak ktos zainteresowany to niech pisze od razu, to polece wymiary sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczur byl zdrowiuski, jeden i drugi, pomarli na chorobe zwana starosc, jak ktos chetny to prosze na maila: kciukiem@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegenerowana pijaczka 666
wolę nornice i myszoskoczki niż raticus'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ze nie wolno
sprzedawac klatek w ktorych umarły zwierzaczki bo nastepne padaja,? dowiedziałam sie w zzoologicznym jak kupowałam 2 chomika ,nie wolno uzywac kaltki o ile inny gryzoń w niej padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje szczurki nie umarly klatce, tylko na swiezym powietrzu, i jeden i drugi zmarl lipcu co do info wiem o tym, inaczej bym nie sprzedawala ( tak samo jesli chodzi o jakies choroby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×