Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ramzes z dalekaa

Taka mała propozycja

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Jestem 26 letnim przystojnym facetem, z duzym czlonkiem i mnostwem energii. Potrafie zaspokoic kobiete i zadbac o jej przyjemnosc. Jesli ktoras jest zainteresowana sex spotkaniami to prosze sie tutaj odezwac. Nie mam czasu na stale zwiazki a seksik jakis by sie uskutecznilo. Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blea 4672
nie masz czasu czy kazda jak zobaczy Twoj przereklamownay maly inters to ucieka wiesz moze dla nowortka te twoje kilka milimetrow bedzie duze ale kobieta czasem potrzebuje aby facdt miał cos w głowie a wiedac ze tam tez nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka leszno
jestem z leszna woj wielkopolskie tylko nie lubisz chyba tego robić w czasie okresu bo właśnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja mam bardzo duzo w glowie, ale tu nie miejsce i czas na odczyty literackie czy prezentowanie wiedzy kwantowej. Tu szukamy zabawy panie i panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jest tylko to, że jakoś ŻADNA tych dziewczyn, które niby miałeś tak dobrze zaspokoić, nie jest teraz Tobą zainteresowana i musisz szukać (naiwne) kandydatki na Kafeterii? :P Czy słowo DESPERAT coś Ci mówi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu KSIĄDZ
A czy inne orientacje też w gre wchodza? Bo ja mieszkam pod Poznaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaku, nie, to nie o to chodzi. Jakbył był desperatem to byl poszedł sobie zaplacic za seks, ale nie o to mi chodzi. Moglbym tez wstawic zdjecie na jakis portal spolecznosciowy czy randkowy- ale to dopiero traci desperacją. A odzew mialbym pewnie dobry. Nie babram sie w przeszlosci, lubie miec nowosci :) o to tu chodzi. Panny z przeszlosci mnie juz nudza i chce jakies nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po polsku: \"Jestem 26 letnim onanistą, który nie ma absolutnie pojęcia co zrobić żeby znaleźć sobie dziewczynę tylko do seksu. Brak znajomych i przyjaciół robi swoje. Z płatnego seksu wstydzę się skorzystać i szkoda mi pieniędzy. Więc niczym tonący brzytwy chwytam się ostatniej szansy i umieszczam pseudo anonse na forum internetowym, rozpaczliwie reklamując swoje domniemane walory\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ramzes, wzorem innych \"nie mających czasu na randki\" facetów, zamieścił ogłoszenie na Kafeterii. Ciekawe... :P Ok - nie jesteś desperatem. Zatem szukasz desperatki po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette83
smiech na sali... ludzie troche tolerancji robienie sobie zartow z faceta ktory jasno sprawia sprawe tak bardzo Was bulwersuje? ta oferta chyba nie jest skierowana do Was wiec zamknijcie sie pruderyjni frustracji ktorzy zamiast siedziec w pracy siedza na forach o tematyce erotycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette83
no nie napisalam tego najskladniej! dajcie loozu i jak Wam sie cos nie podoba poprostu uprawiajcie seks w wspolmalzonkiem pod koldra jak kosciol przykazal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wniosek że uprawiam z żoną seks tylko i wyłącznie pod kołdrą? To już nie można być złośliwym na forum internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że masz dużego ptaka nie znaczy że jesteś dobry w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego ze jestem dobry juz nie chcialem dodawac. Nie chcecie skorzystac drogie panie to nie, wymadrzanie zostawcie sobie dla swoich panow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×