Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokolinka2

WYZYSK ,ŁAMANIE PRAW I HORROR W SIECI SKLEPÓW LIDL

Polecane posty

Gość jaaa_
widocznie nie wszystkie posty przeczytałeś- a co do mamusiek itp. pamiętaj, że jedna z nich na świat cię wydała. Nie spała po nocach i pocierała tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA CICHA
moja synowa pracowała w Lidlu 10 lat, dziesięć lat ciężkiej harówki nie pracy , poświeciła dom, rodzinę, sklep najważniejszy, od paru lat była kierownikiem sklepu, bardzo dobrym kierownikiem, 4 maja powinna dostać nagrodę na dziesięciolecie, wiecie co dostała WYMÓWIENIE z pracy, w bezczelny sposób dziewczynę zaszantażowali i kazali sie zwolnic z pracy PO 10 LATACH tylko dlatego żeby nie wypłacić 10 tys. nagrody bo w sumie tyle by miała dostać, skurwysyństwo to mało powiedziane ale ja tego tak nie zostawię, osiem lat zajmowałam sie wnukiem żeby ona mogła zapierdalać ,tak bo to nie była praca tylko zapierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a potem popłaczą i znów pójdą na wybory wybrać PO i Bronka by żyło sie lepiej hehe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tengiro
Najwięcej zarabiająca grupa kapitałowa sieci sklepów Lidl i Kaufland w Polsce właścicielem jest jeden z najbogatszych Niemców który twierdzi że tak jak on dba o swoich pracowników tak żadna sieć mu nie dorównuje a jak wpływają skargi na wyzysk wręcz niewolniczą pracę za przysłowiowe kieszonkowe LIDL POLSKA SKLEPY SPOŻYWCZE SP.ZO.O. SP. K. 1.229,52 PLN to jest wypłata za 3/4 etatu praca po 9 lub 10 godzin dziennie z sobotami i niedzielami gdzie 3/4 etatu przewiduje 6 godzin odpowiada że to wina dyrektorów i kierowników regionalnych a on o niczym takim niema pojęcia przy czym obrót za 2014 rok wynosi ponad 80 mil euro to nic innego jak S************o bo inaczej tego nazwać nie można myślę że trzeba coś z tym zrobić bo na robotach w czasie okupacji zesłańcy mieli lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju minęło 3 lata jak pracuję w Lidl. Zaczęłam tam pracę, żeby móc studiować zaocznie. Na początek miałam 1250zł na rękę. Po roku to już było 1650zł. teraz jestem na macierzyńskim. Dostaję 1900zł. Jak wrócę, to 2tyś spokojnie będzie. Praca jest ciężka, ale nie ma jakiegoś wyzysku. Przynajmniej u mnie. Klimat w miarę ok. Jak skończę studia, to poszukam pracy w moim zawodzie, ale póki co nie narzekam. Wręcz nie wiem co mam myśleć, jak czytam wypowiedzi innych. Może to od kierownictwa zależy? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedną bardzo ważną sprawą jest ładowanie palet na wysokość 2 metrów aby oszczędzić na transporcie bo czym wyższe palety tym więcej wejdzie towaru ale problem dotyczy rozładunku przez kobiety w sklepach kartonów ważących niejednokrotnie 20 kg przez co występują uszkodzenia kręgów i liczne schorzenia kręgosłupa mimo iż szkolenia BHP zabraniają dzwigania ciężarów w sklepach się tego nie przestrzega przez mobbing uprawiany we wszystkich oddziałach w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lidl zatrudnia swoich pracowników ze stawką godzinową a tak naprawdę pracownicy pracują akordowo dostają zadanie do zrobienia do tej i do tej godziny i muszą się wyrobić inaczej są szykanowani krótko mówiąc praca w ciągłym biegu i pośpiechu stwarza większe zagrożenie wypadkiem przy pracy , jeszcze nie dawno opisywano wyzyskiwanie w Biedronce ale Lidl przebija ją pod tym kontem wielokrotnie (SPRAWA NADAJE SIĘ DO NAGŁOŚNIENIA W MEDIACH BO TYLKO W TAKI SPOSÓB ZACZNĄ SZANOWAĆ PRACOWNIKÓW KTÓRYM NALEŻY SIĘ ODROBINA GODNOŚCI I POSZANOWANIA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na forum biedronki osoby, które twierdzą, że tam jest lepiej (nasza-biedronka.pl). Zobaczycie, że afera z 2006 owszem przyniosła pozytywne skutki, aczkolwiek na krótko. Na chwilę obecną jest znów to samo ( na plus tylko i wyłącznie ewidencja czasu pracy). Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robi kierowniczka z Góry Kalwarii że z-ca na kasie siedzi , kolejka 10 osób i nikt nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ci prawa w lidlu skoro koleżanki ci dupę obrabiają i kopiom doły pod kim się da a fałsz przechodzi wszelkie granice tak to w lidlu jest pracowałam lata w lidlu i prawa firma przestrzegała teraz mam gorszego pracodawcę ale lepszych ludzi fałsz tylko tam był i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł idealny !!! Sama prawda ! To jest ponadczasowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniammmm b.z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidlCiemnaStrona
Zapraszam na stronę FB Lidl-ciemna strona. Proszę też o kontakt przez te stronę, jesli ktoś zna przypadki niewłaściwych zachowań w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Praca w Lidlu - wyzysk człowieka. Masakra jakaś maja swoje godziny i gdzieś maja pracownika 3-4 osoby na zmianie i do 13 jeszcze 8 mixów zostało ciekawe kto ma to robić pracownic zostawać ma po 12h czy co? Może taki mądry KRS co godziny ucina. A i na jednego mixa ma pół godziny zobaczymy ile się wyrobi jak będzie połowę przekładał i na kasie siedział a nogą bułki odpiekał i to wszystko z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×