Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhh

grypa w ciąży

Polecane posty

Gość hhhhhhh

czy któras z Was zachorowala w ciazy? Mozna brac jakies leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leczyłam się cytrusami, czosnkiem, mlekiem i miodem. Do tego syrop malinowy dla kobiet w ciąży. Trwało to jakieś 2 tygodnie, ale w koncu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam kilka razy chora, stosowałam bioparox na ból gardła, no i wiadomo - domowe sposoby też (czyli miód, czosnek, cytryna, cytrusy itd itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutinoscorbin ewentualnie
paracetamol na goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam pecha, jak tylko zaszlam w ciaze to zaraz wszystko mnie lapalo a przed ciaza caly rok nie chorowalam ;) w 2 ciazy 2x bralam antybiotyk-bioparox - na recepte , w ciazy dozwolony bo dziala miejscowo u mnie bylo tak zaszlam w ciaze, tydzien chorowalam, tydzien zdrowa, pozniej znowu tydzien chora i tak pare razy domowe sposoby u mnie mialy krotkie dzialanie :( mi gin pozwalal na septolete, tantum verde , herbata z miodem i cytryna, czosnek itp do nosa woda morska, pozniej na gardlo i do nosa bralam wlasnie ten bioparox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zamawiałam w prezencie mojej przyjaciółce inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i z tego co z nią rozmawiałam ostatnio wynika że jest zadowolona. NA pewno jedną z rzeczy która mnie akurat przekonała żeby go zamówić była dożywotnia gwarancja, chciałam coś solidnego na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z inhalatorem pneumatyczno-tłokowym rozwiązałem podobny problem, ale oczywiście pod warunkiem systematycznego, najlepiej codziennego stosowania. Organizm się przyzwyczaja, znacznie lepiej reaguje na dobre metody inhalacji. Mam u siebie Novama Familino, niecałe 200 złotych kosztuje. Inwestycja na długie lata uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×