Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

symulatory nauki jazdy

Polecane posty

Kochani mam prosbe, moze ktos z was wrzuci jakis link lub napisze gdzie mozna znalesc taki symulator nie chodzi mi tylko o nauke jazdy, bo nie jestem zwolennikiem takiej nauki, ale dokladnie chodzi mi o skrzyżowania... i o pierwszenstwo na tych skrzyzowaniach mam ewidentnie z tym prolbem co z tego ze teorie znam, i na testach wszystkie krzyzowki rozwiazuje dobrze ale jak juz jestem samochodem na skrzyzowaniu tak koniec.... stres mnie zjada i teorie szlag trafia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcv
dziwne ... Jakby cie stres zjadal to nie robilabys prawo jazdy , bo balabys sie ze zginiesz na drodze w wypadku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co????? ;/ a nie mozna miec nawet tej obawy przed wypadkiem i chciec miec mimo wszystko to prawko????????? a kto powiedzial ze mam stres zwiazany z lekiem przed wypadkiem moj stres na krzyzowkach jest spowodowany tym ze boje sie zrobic cos czego moze nie powinnam, i tym ze jest konieczna szybka ocena sytuacji, moze przed instruktorem... na 10h jazdy myslisz ze czlowiek od tak jezdzi po miescie calkowicie bez stersu??????? ludzie ktorzy maja nawet prawdo tez czasami boja sie i stresuja podczas roznych sytuacji na drodze co to za myslenie.... ................... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×