Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość
Ja już od 5 miesiecy wogóle nie jem kolacji. Mój ostatni posiłek, to jest obiad i później nie jem kompletnie nic, jak już to wypiję herbatę lub kawę. Dziewczyny jestem z Wami, nie dajcie się głodowi!!! A Jeśli chodzi o rower stacjonarny, to ja na nim ćwiczyłam, ale od dłuższego czasu przestałam na nim jeździć bo się coś popsuł i nie pokazuje mi ile spalałam przy tym kcal, a wogóle to nie będę ukrywać, jestem LENIEM jeśli chodzi o ćwiczenia :P Wieczorem podsumuję mój dzisiejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - ile planujesz docelowo osiagnąć kg.? moim marzeniem jest 54kg. ale już przy 57kg. bedę szczęśliwa. Ale niestety to aż 7 kg. do starcenia a więc min. 7 tygodni, które = połowa czerwca lub poczatek lipca aby waga siegneła wymarzonego celu. Tylko co zrobić aby się nie złamać i przetrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chcę dojść do 57kg i wtedy będę szczęśliwa :) Mnie bardzo motywuje oglądanie moich starych zdjęć jak byłam jeszcze grubsza:) Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że mogłam się do takiego stanu doprowadzić!!! Tu są moje zdjęcia jak wyglądam teraz, a jak wyglałam wcześniej, jeśli chcesz to możesz sobie obejrzeć:) - ja teraz http://nasza-klasa.pl/profile/16587247/gallery/album/2/66 -ja wcześniej http://nasza-klasa.pl/profile/19096590/gallery/album/2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow róznica jest niesamowita, widziałam zdjecie z 25 rudnia 2008r. i teraz obecne z 13 kwietnia 2009, na którym cudownie wygladasz. Gratujacje bardzo ładnie teraz wygladasz, ja też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie obejrzeć pozostałe fotki na NK i jestem pod ogromnym wrażeniem! Zobaczcie 16 kg. ( oczywiscie że to dużo ) ale jaka zmiana szok, pozytywny szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi Dziękuję bardzo :) Kochana uda Ci się tylko po prostu musisz mieć silną wolę i nie poddawać się w chwilach słabości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katarina32- musisz wejść na tą stronę: http://imikimi.com/ tylko musisz się na nią zarejestrować jest jeszcze strona -picasa3 Miłej Zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!nie było mnie tu troszkę bo nie miałam internetu:( Ja dziś jogurt ze zbożami,2 maleńkie bułeczki fitnes,warzywa na patelnie i jeszcze koło 18 serek wiejski. Od dwóch dni wzięłam się za ćwiczenia codziennie rower 30 min i 20 min ćwiczeń.Dziś mam wszędzie zakwasy i robię przerwę do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podsumowanie dnia: śniadanie-5 kromek pieczywa Pano z twarogiem chudym obiad-taki jak wczoraj tylko z ziemniakami(4 szt) i niestety bez surówki :( po obiedzie 1 kostka czekolady gorzkiej wypiłam-2 zielone herbaty, kawa czarna, 1 cola (0 cukru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gumikawka- też się zastanawiałam co to za laska mnie odwiedziła:):) Ty też bardzo ładnie wyglądasz, szczerze? Kobieto nie potrzebujesz żadnego odchudzania, super figurka, płaski brzuszek i do tego powalasz urodą, po prostu czego chcieć więcej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- widziałam, widziałam :):) Ślicznie wyglądasz:):) Boże co za chudzinki mnie odwiedzają, jestem w SZOKU!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci zaproszenie:)Tam jest 1 zdjęcie jak zaczynałam dietę(sama twarz)a wcześniejsze to ważyłam ok 61 kg.Te 3 kg to w zimę nadrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- świetnie wyglądasz, na prawdę:) wszystkie macie niezłe figury, jak bym była Wami to bym nic ze sobą nie robiła i byłabym szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- nie przesadzam, mówię to co widzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nie no bez przesady ale pupę i kuloski to mam posiastne hehe ! jakaś tam 3 zaproś mnie też....... :( :( :( dziś zjadłam: obiad zupa fasolowa 3 wazówki i kawałek mięska kury z zupy kolacja warzywa na patelnię ok18 jestem głodnaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej figury ... to mój brzuszek wydaje się tylko jakby płaski ale jak siadam to niezłe oponki się pojawiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gumikawka- Jak tam uważasz ;) Mój mąż zawsze mówi, że kobieta powinna mieć trochę ciałka aby facet mógł za co chwycić i w co kopnąć, no i z tym się zgadzam hihihi ;) Ale skoro Ci przeszkadza Twoja pupa, to ZAKAZUJĘ Ci jeść po godzinie 18 :P i jak jesz zupę, to myślę, że powinna Ci wystarczyć 1 porcja, a nie od razu 3 :/ bo jak będziesz jeść w tak dużych ilościach to później będzie Ci się to odkładać tu i ówdzie... Eh... chyba za ostro pojechałam...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- no jasne, że fajna sprawa :) Cieszę się bardzo,że wstawiłam moje zdjęcia bo przynajmniej teraz wiem jak Wy laski wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubie czekoladę-a gdzie Ty się podziewasz? Może i Ty się skusisz nam pokazać? Fajnie by było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie pojechałaś za ostro, właśnie masz racje, mnie gubi to jedzenie po 18 . A na obiad to nie jem dokładek tylko jak nalewam sobie zupę to chodzi o to że 3 takie warząchewki (łyżki wazowe) , czy uważasz że 1 powinna wystarczyć??? myślisz że 3 to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! dlugo mnbie nie bylo bo zamieszanie male mialam, w lodzi bylam ale teraz jestem. wiec po duzym kotlecie w \"zlotym mlynie\" i ogolnie srednim jedzeniu(nie za duzo, nie za malo) waze 58.6kg. czyli nie przytylam z czego sie niezmiernie ciesze! nie ogladalam waszych zdjec na nk bo skasowalam konto bo mnie wkurzalo.podsumowanie dzisiejszego dnia: sniadanie: 3 kromeczki wasa 2sniadanie:goracy kubek obiad:kasza z mieskiem i chyba musze wrocic do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czekolade w moje rejony Cie przywiało hehe :) Co Ty na to żeby się przyłączyć do nas \"fotomodelek\" :) na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeee co za lapa ze mnie sorki lubie czekolade niedoczytałam :P szkoda ze sie nie zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×