Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Ja dzisiaj na śniadanie jogurt ,obiad mleko z musli.Kolacji sobie odmówiłam bo zjadałam 3 rurki(nadziewane kremem orzechowym) :( i pól piwa wypiłam z okazji ładnej pogody:). Cały dzień spędziłam z synkiem na dworze a teraz idę robić tort na jego jutrzejsze urodziny:).Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- tylko żebyś jutro za dużo nie zjadła tego tortu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ,jutro na pewno zjem trochę tortu:) i nie tylko!!!!!!!!A co będę sobie żałować;)Jeden dzień troszkę sobie odpuszczę:) Daria znalazłam Cię na Naszej Klasie!!!Naprawdę ładnie chudniesz!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumikawka pytałaś jak przyrządzam warzywa na patelnie.Warzywa kupuje takie mrożone(biedronka) i na patelnie daje troszeczke oleju i na to te warzywa(oczywiście zamrożone) i duszą się ok 15 minut.Dolewam wody jak by się przypiekały.Trochę solę i danie gotowe!A ja mogłabym jeść je cały czas-są przepyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe jak mnie znalazłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria no jakoś Cię znalazłam:)Nie było to nic trudnego-domyśl się ;) Dziś będę miała zajęty dzień-sprzątanie(porządne) i jeszcze sałatke muszę zrobić,zakupy żeby na 17 się wyrobić. Taka jestem teraz głodna a nie wiem co mam zjeść???Na razie piję wodę. Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas tam jutro moja córa ma urodziny i tez będzie tort ;) Wszystkiego najlepszego dla Twojego maluszka ❤️🌻 Ja tez bardzo lubię warzywa na patelnię :) Mniam!A na śniadanko była kromeczka ciemnego pieczywa z odrobinka twarozku i cebulki zielonej. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania12345
hej dziewczyny :) ja dopiero drugi dzień się odchudzam ;p na wadze 64,1 ehh mam 2 tygodnie aby ważyć 57 jak myślicie dam rade? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania raczej nie dasz rady:( Kamień księżycowy dziękuje za życzenia.Twojej córeczce też życzę wszystkiego najlepszego🌻 Które urodziny obchodzi Twoja córeczka?Mój synek 5 lat kończy(urodzony 1 kwietnia-pryma aprylis) Ja na razie zjadłam 2 jajka,zaraz zjem warzywa na patelnie a wieczorem szaleństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj trochę za bardzo się rozpędziłam z jedzeniem :/: 6 kromek pieczywa wasa z pastą rybną, pasztetem 3 jabłka pół banana 1 mandarynkę jajecznica z 3 jajek + 2 kromki chleba razowego kawałek sernika ( już nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam coś słodkiego :p ) wypiłam: 2x kawę capocino z mlekiem 1 kawę czarną z mlekiem 1 piwko 1 herbatę zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!Ja wczoraj zaszalałam i zjadłam 1 kawałek tortu,sałatke gyros i pare ciastek.Myślę że jak na mnie to i tak spoko-nie przesadziłam a zjadłam coś innego:):):) Dzisiejszy dzień też będzie wyzwaniem bo tort,gyros,bigos wszystko jeszcze zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zjadlam wczoraj 5 pierogow i 4 takie placki po pierogach. zjadlam to w 2 turach na obiad i na kolacje bo szlam do knajpy i nie moglam isc z pustym zoladkiem. strasznie sie wytanczylam. z 3 godz tanczylam! dzisiaj zaczelam od polowy pomidora i witaminek takich rozpuszczalnych w wodzie:) nie wiem co dzisiaj bede jadla bo raczej nie jestem w stanie o tym myslec. mysle ze jakies platki czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- a miałaś zaszaleć z jedzeniem, a tu się okazuje, że aż tak dużo nie zjadłaś :D a tak wogóle, to co to za sałatka gyros? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gyros to taka sałatka przypominająca w smaku kebaba.Jest tam kapusta pekińska,filet z kurczaka w kostke podsmażony,kukurydza,ogórek konserwowy plus ketchup,majonez i sos czosnkowy.Ja daję jeszcze fasole czerwoną.Ogólnie dla mnie jest to najlepsza sałatka jaką jadłam:)Wpisz sobie w google gyros .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakaś tam 3- chyba jadłam już tą sałatkę, tylko nie było w niej ketchupu, nawet nie wiedziałam,że ta sałatka się nazywa gyros:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj zjadłam: płatki z mlekiem schabowy z ziemniakami i surówką zupkę \'gorąca chwila\' 1 herbatnika maślanego wypiłam: 1 kawę capocino z mlekiem 1 kawę czarną z mlekiem 1 herbatę zieloną 3x szklanki coca-coli (0 cukru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj:polowe pomidora platki z mlekiem 3pierogi 2 kromki chlebka wasa i pilam pepsi. z pol litra;/ jutro wazenie:) niestety nie cwiczylam dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj naprawdę zaszalałam.Do 14 było ok a później były lody ,tort,gyros i ciastka(dużo)Ale od dziś powrót do normalności:):) Na razie piję kawkę a dalej zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca41
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca32
Jezeli pozwolicie ołączę do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina32
Zaczerniłam się Chcę chudnąć razem z wami daria23 - podziwiam i gratuluję, startuję z tej samej wagi którą Ty masz obecnie wzrost też mam ten sam :) - 64 kg./162 Opisz jaką dietkę stosujesz, że tak ładnie chudniesz. Dołączę się. Wiem że swięta zapasem i nie będzie to łatwe ale co tam , jak się w ten tydzień nie uda to po świętach na 100% 10 kg. to już musi być nieżle widać, ja mam teraz taki cel chcę schudnąć 10 kg. Gratulacje dla wszystkich dziewczyn za sukcesy i wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też startowałam z takiej wagi jak Ty:) I powiem Ci że efekty już widzę ,są superowe a co dopiero jak będzie 55!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just145
witam podziwiam was dziewczyny!!! ja waze 75 kg przy wzreosie 172 :((( chciała bym sie dołączyć zeby do wakacjii zzucic 15 kg;((( albo 20kg;((( moja wymazona waga to 55 kg lub 60 gora. j tylko w tym problem ze ja z roku na rok tyje ;((((( moze macie jakies porady dla mnie - jakies dietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja startuję z 64 i nie wiem czy nie z ogonkiem, ale przyjmę że 64 kg. dietkę chcę rozpocząć dzisiaj, dlatego że wiem że kolejny tydzień i święta kolejne kilogramy, a tak może będę sie powstrzymywała just145 - to zacznij tak jak ja dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny stosujecie konkretne diety , jakieś zasady których należy przestrzegać? Może podacie jakieś wytyczne. Co wy robicie aby utrzymać wagę, żeby wskazówka nie poszła w górę tylko ciągle opadała. Sposoby na poskromienie głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×