Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość galaaa
cześć ja od dzisiaj jestem z wami. będę pić koktajle z mleka i truskawek. muszę schudnąć ok 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj gala! Fajnie, że dołanczasz bo tu tak strasznie pusto się zrobiło:( A z jakiej wagi startujesz i ile masz wzrostu? Nie lepiej jak byś była na diecie mało żryć:P? Ja tą dietę stosuję cały czas i schudłam już 20 kg :) do tego piję herbatę zieloną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj pobiegałam troszkę ale zamierzam dużo więcej !!! mam nadzieje ze mi to wyjdzie, ale muszę się zrobić bardziej bezwzględna dla siebie i przestać jeść wieczorami, to jest coś co mi najbardziej dokucza i gubi!! ostatnio się przestałam ważyć chyba dlatego żeby się nie załamać że przybyło mi 2 kg . Jak się odchudzałam to jakoś trzymałam sztamę, oczywiście były upadki i wzloty ale teraz to całkowicie sobie zluzowałam i jak teraz mam spowrotem wskoczyć na te obroty - nie chce być gruba!!! ale nie umiem w sobie znaleźć na tyle sił żeby znów jeść jak wróbelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!Trochę mnie nie było ale mam mało czasu na neta:) dziś mija 4 miesiące mojej diety!!Waga na dziś rano 54,2 kg.Nie tak miało być ale i tak jestem happy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O Boże ten topik już chyba padł :( mnie nie było bo byłam 3 dni nad morzem, ale już jestem... idzie mi nieźle z z odchudzaniem, przez te 3 dni jadłam dosyć zdrowo tzn. jadłam dużo rybek z surówką, ale też były małe grzeszki jak np. kiełbasa \"polska surowa\" z bułką grahamką, 1 chamburger,2 małe kawałki pizzy :P no ale dużo spacerowałam więc pewnie też trochę spaliłam, więc nie mam się czym przejmować :P Myślę,że jak schudnę do 54 kg, to zakończę definitywnie odchudzanie i pozostanie mi tylko utrzymanie figury ;] Odzywajcie się dziewczyny, piszcie jak tam u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga, napisz jak tam z Twoją wagą, poszło w górę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, też sie odchadzam i przjerzałam wasze ost. posty:O jak ty to zrobiłas Daria, że aż tyle schudłas:O jestem pełna podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej! Fajnie, że dołanczasz:) Mam nadzieję,że nie na krótko...? hihi ja też nie mogę uwierzyć, że tyle kg udało mi się zrzucić :D ale nie mogłam już patrzeć na siebie i musiałam po prostu coś ze sobą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sorrki ale muszę już uciekać. Jutro tu zajrzę. Napisz proszę jaką dietę stosujesz ok? Mam nadzieję,że jutro też tu będziesz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaa
ojej jakie tu się zebrały tłuste wieprze :D Peknąc mozna ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!Ja obecnie już nie jestem na diecie-staram się nie przytyć:)Robię przerwę do końca lipca z dietą,bo już mam doła od tej diety.Może od sierpnia powalczę dalej ale jeszcze zobaczę.W sumie fajnie już wyglądam -nawet nogi mi się podobają-nie ma wstydu wyjść w bikini;)Staram się nie ważyć więcej niż 55 kg narazie. Także zajrzę tu jak będę na diecie(o ile będzie jeszcze ktoś pisał)a teraz sie ładnie pożegnam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle zeby przerwac diete, bo w tydzień schudłam tylko 0.3kg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia, wstaw może jakieś nowe zdjęcie NK :) pochwal się figurką :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nodule-to nie powód żeby od razu przerywać dietę :/ wiadomo, że od razu nie schudniesz, na to potrzeba czasu. Nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zeby w sierpniu bylo saame 50, ale to chyba niezbyt możliwe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na pewno uda Ci się osiągnąć tę wagę tylko musisz mocno wziąść się za siebie ;) Pij dużo herbaty zielonej, mi ona bardzo pomaga w odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ta herbata wspomaga w odchudzaniu. Wpisz sobie w google "herbata zielona" i sobie poczytaj o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lubie czekolade-twierdziłaś, że zaczniesz znowu tu pisać, a więcej Cię nie ma niż jesteś :/ Po co zakładałaś ten topic skoro wogóle Cię tu nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my jestesmy :P idę sobie robić kisielek:) a na jutro zrobię galaretkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie, że chociaż Ty tutaj jesteś ;) wszystkie takie były napalone na dietę, a teraz wszystkie poznikały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty duzo schudłas , matko;O tez Ci waga tak stała jak dla mnie? po ilu znów Ci spadalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, trochę mi spadło bo 20 kg :D Przeważnie leci mi kg w ciągu 7-8 dni, ale myślę że ta herbata zielona mi w tym zrzucniu kg pomaga bo nawet jak zjem dużo, to nic nie tyje tylko chudnę. A Ty poczytałaś sobie na temat tej herbaty? Będziesz ją pić? Ja kupuję sobie expresową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czytam, ale wątpie czy mi to pomoże .. ile jej pijesz:)? i w ile sie odchudzasz? i ile schudłas w pierwszym miesiącu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skoro mi pomaga, to dlaczego Tobie nie ma pomóc, hmm? Ja piję 2-3 kubki dziennie, ale można pić jej więcej. Mi w miesiąc zawsze spada od 2-3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A skąd jesteś i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat już prawie 19:D i jestem z Lubelskiego:) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×