Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doni..................

jaka sokowirówka?

Polecane posty

Gość lulluu
Sokowirówka robi dobry sok, ale chyba najlepsza jest do wyciskarka do soków. Chociaż tutaj jednak cena wyższa, ale można liczyć na sok bogaty w witaminy. Ceny to tak od 1000 zł w górę sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-pionowe Więć trzeba się zastanowić, ale jak ktoś lubi soki i ma pieniądze to może też nad czymś takim pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariets
Wyciskarki huroma do tanich nie należą, pomimo tego soją na naprawdę wysokim poziomie wyciskanego soku, może dla tego warto je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostą i dobrą sokowirówką jest Amica JK3011. Dosyć tania, pojemna na jeden litr soku, ma podwójny popychacz więc jest praktyczniejsza. Nic więcej nie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co chyba kupię tę sokowirówkę Amici. Na necie można ją dostać za 220 zł więc luz. A mocą i funkcjami dorównuje nie jednej droższej. Obyś miała racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Tanake mam i działa super :) www.tanake.com.pl warto sobie zerknąć. Oni mają bardzo porządny sprzęt gastronomiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od sokowirówek lepsze są wyciskarki soków, np muke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuszfusz
czym się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba sokowirówka Zelmer ( w miarę tania) i Philips - niestety koszt większy. Koleżanka ma MDM i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sokowirówce owoce poddawane są dużej ilości obrotów, przez co nagrzewają się i tracą sporą część swoich witamin. przez temp W wyciskarce wolnoobrotowej masz gwarancję najlepszego wyciskanego soku. Zbyt szybkie wyciskanie powoduje utratę wartości odżywczych. muke ma chyba 30 obrotów na minute, bardzo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah,, nawet nie wiedziałam, że sokowirówka traci właściwości owoców.. więc twoja wyciskarka miażdży owoce ,warzywa ? a żwytoność? na długo taki sprzęt starczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, sokowirówki powinny odejść do lamusa, jedynie wyciskarki i to te wolnoobrotowe ślimakowe jak wspomniano wyżej, ja od siebie polecam firmę Hurom, robią na prawdę dobrą robotę i dają długą gwarancję na sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam zelmera, miałam strasznie mi się zacinała i głośno działała, oddałam ją niech ją szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kupić wyciskarkę, ja sobie codziennie robię soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszą opcją będzie wyciskarka taka jak ta https://dziobacz.pl/projects/PABQJ78E Jeśli masz na celowniku inny model, również możesz się zgłosić do dziobacz.pl i oni wynegocjują dla CIebie lepszą cenę. Ja tak zrobiłem w lapopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrigo
Tak samo uważam, lepsze będzie wyciskarka: http://www.dobrewyciskarki.pl/ tu masz cały zestaw wyciskarek z 10 letnią gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jak oceniacie tą sokowirówkę Amici? Chcę dać znajomym na prezent ślubny i musze poznać opinie użytkowniczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sokowirówkę marki Robot-Coupe, ze względu na cenę przeznaczona dla bardziej wymagających użytkowników ale efekty w postaci soków są rewelacyjne. Modele z serii J80 i J100 to prawdziwe kombajny do przygotowywania świeżych soków z owoców i warzyw. Pamiętajmy, że "samo zdrowie" to nie tylko te "modne" owoce ale i warzywa, część owoców i warzyw wymaga przecierania a taką możliwość dają nam tylko urządzenia do przecierania. Jeżeli ktoś chciałby poczytać / zobaczyć jak działają oba w/w urządzenia to zapraszam pod ten adres http://smartgast.pl/sokowirowka-j80-ultra---robot-coupe-249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukacie czegoś prostego i fajnego mogę polecić swoja wyciskarke :) tutaj krótki filmik https://www.youtube.com/watch?v=yoZ-iea88O0 ostatnio zainspirowałam się również filmikiem z youtube z masłem orzechowym, które z reszta uwielbiam :D nigdy wczesniej nie mialam wyciskarki, jest to moja pierwsza i musze przyznac, ze jestem pod wrazieniem odnosnie mozliwosci. a macie może jeszcze jakieś ciekawe pomysły na soki? jak na razie robie takie podstawowe i sa pyszne o wiele lepsze niż sklepowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setusi
moim zdaniem chyba lepszą opcją jest blender, wrzucasz owoce i masz 100% pewności, że wszystkie wartościowe rzeczy zostaną w szklance:) ja kupowałam najzyklejszy blender zelmera w sferisie i też się bardzo dobrze sprawdza, poza tym tez jest bardziej wielofunkcyjny niż wyciskarka do soków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9
Z blenderem trzeba się narobić, szczególnie jak się ma ten ręczny. Poza tym on też wytwarza ciepło i niszczy witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
mnie w blenderze denerwuje ,że wszytsko zawsze wychodzi jako mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyciskarkę, mniej cennych wartości odżywczych traci się przy przyrządzaniu soku w wyciskarce niż w sokowirówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka9
No właśnie. Czasem chciałoby się wypić klarowny sok, jak z kartonu a blenderem to tylko się koktajl uzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×