Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filozof2009

czy kobiety po 40 potrafia kochac?

Polecane posty

Gość do młodej doświadczonej
Chyba wszystko przed tobą, kochana - nie myśl że my nie miałyśmy dwudziestu lat :) Przed tobą menopauza i wyrobione co nieco i powiem ci, jeśli próbujesz zbyt wielu potraw to w koncu ci się smaki pomieszają i zatracasz subtelność postrzegania tego co najsmaczniejsze i najwartościowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo.................
do mlodej oswiadczonej Po pierwsze to nie temat o seksie ze starszą,rozmawiamy o tym czy potarfimy kochac:D,nie zrozumielas tematu ,dla nas nie wszystko sprowadza sie do ukladu moczowo plciowego:P. Nie ma sie czym chwalic,ze mialas wielu partnetow,dla mnie to puszczalstwo i brak klasy,zapamietaj,ze kobieta powinna sie szanowac a nie wskakiwac na pierwszego lepszego;) Co do rzucania dla mlodszych,to nie zawsze sie sprawdza,znam odwrotne sytuacje.Czytajac twoje wypowiedzi nie dziwię sie mlodszym,ze coraz czesciej interesuja je starsze,czy ci sie podoba czy nie mamy cos co wielu z was brakuje-codziennej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
nie puszczam sie z kazdym jak wy to nazywacie, napisalam ze faceci lataja za mna bez przerwy a to roznica. W odroznieniu do was ja wybieram tych najlepszych i nie daje sie im wykorzystywac. Nawijam facetow na palec jak tylko mi sie podoba i gdybym spotkala twojego faceta to zapewna polecialby za mna z wywieszonym jezorem i nawet sie naciebie babciu nie obejrzal. Tacy juz sa faceci i "twoja dojrzalosc i kultura-codzienna" nie zmieni tego faktu a wrecz przeciwnie. Temat zrozumialam dobrze i przeczytaj sobie dobrze co napisalam a zrozumiesz wszystko bo widze, ze wiekiem i pamiec nezbyt dobrze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo.................
do mloda doswiadczona cytaty z twoich wypowiedzi "my mlode dziewczyny zaczynamy dzisiaj wczesniej i mamy o wiele wiecej partnerow niz wy w ogole bedziecie mialy w caly swoim zyciu" "Ja mam tylu facetow ze nie moge sie od nich odgonic a wy starsze panie co macie?. "Co do was to widze tylko kompleksy zwiazane z wiekiem i proba wykazania przewagi nad nami mlodymi . "To my teraz rzadzimy a wy juz na bocznice jak stare lokomotywy, ktore duzo chalasuja ale malo potrafia zdzialac. Zostancie w kuchni i dajcie nam mlodym spokojnie uzywac sobie zycia." No wlasnie,uzywaj dalej:D i powodzenia ,z twoich wypowiedzi wynika,ze nie jest tak pieknie,czyzbys nam czegos zazdroscila? A co do mojego faceta to nie leci na pierwsza lepsza,ktora zakreci tylkiem:D,ma klase,nie moze pozwolic sobie na pokazywanie się z byle kim.Pamietaj,ze cialo sie starzeje,wiec korzystaj z tych napalonych teraz,bo raczej niczym innym pozniej nie zaimponujesz facetom :D no i pozostanie cieply kocyk i placek z rabarbarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
dziekuje za analize mioch wypowiedzi i "madre rady". Nie ma o co sie klocic bo faceci nie sa tego warci. Poprostu nie moge zgodzic sie z tym co starsze panie pisza o nas mlodych. To nie te czasy, my mamy wybor i jestesmy wolne i wiemy dzisiaj czego chcemy. Ciemnogrod skonczyl juz sie dawno i nastaly nowe czasy, czasy w ktorych my mlode kobiety nie zyjemy juz w takich stereotypach w jakich zyly kobiety nie tak dawno jeszcze temu. Dlatego nie moge zgodzic sie z tym co piszecie o nas tutaj na forum. Nie jestesmy glupie i nie szukamy na sile faceta, ktory zrobi nam dziecko i potrafimy dac facetowi tyle samo dobrego seksu co wy. Czas skonczyc z tymi nieaktualnymi juz mitami panujacymi wsrod starszych kobiet ze faceci wola starsze bo sa madrzejsze, doswiadczone i wiedza czego chca w zyciu i w lozku. Niestety w zyciu codziennym jest w wiekszosci wypadkow zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitt po 40
młoda i doświadczona ma jakis poważny problem ze sobą, niedowartościowanie, sfrustrowanie.... skoro tak sie chwali na forum jakie to ma branie. Ja mimo 47 lat na karku tez jeszcze mam branie i wyobraź sobie że nie raz facet który idzie z młoda laska wywala na mnie gały. Mój facet nieudacznikiem na pewno nie jest. Szukał starszej kobiety bo takie lubi. Jeszcze jedno - zapominasz że ty tez kiedys się zestarzejesz i będziesz miała menopauzę. Ciekawe skąd w tobie tyle złośliwości w stosunku do dojrzałych kobiet? Czyżby któraś zabrała ci faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50ijuz
do mloda i doswiadczona Moze jeszcze jakieś uwagi,bo do mnie powyższe nie przemawiają:D Oj młoda zajmij się swoim życiem i moze trochę się wycisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
no fajnie "Brigtt po 40" raczej napialabym "Brigitt prawie 50" odezwalam sie tylko dlatego, ze podstarzale kobietki jak wy piszecie kompletne bzdury o tym ze jestescie super i faceci wywalaja jezeory jak was widza. Branie to masz chyba jak sanki w lecie.. :P przestan masz prawie 50 lat i jestes juz bacia i to ty powinnas miec kompleksy a nie ja kochanie. Nie przejmuje sie facetami bo mam ich do wyboru i do koloru...przestan byc zalosna i zachowaj sie tak jak przystalo na twoj sedziwy wiek. "50ijuz" wybacz ale rozni nas klika pokolen i nie zrozumiemy sie bo moglabys byc moja mama a nawet babcia. Nalezysz do innego swiata. Nie wiem jak wy starsze panie dogadujecie sie z tymi mlodymi facetami z ktorymi jestescie? przeciez rozni was wszystko o czym mozna pomyslec. Przepasc emocjonalna, zyciowa, nalezycie do dwoch roznych epok i jestescie na calkowicie dwoch roznych etapach zycia. Wy blisko menopuzy a oni wciaz 30 latek ...zgroza!!Napewno wygladacie razem zalosnie. I nie piszcie, ze jest wam dobrze i kochacie sie bo to wymyslaja tylko wasze biedne umysly a zycie jeste zyciem i kiedys ukaze wam prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodej
odezwałaś się nie w temacie, więc nie masz prawa tu dyskutować i zwracać uwagi. i się nie ekscytuj, bo skoro tylko za twoim biustem i tyłkiem faceci się oglądają to gratuluję! ale z twoim poziomem inteligencji nie dziwota ze tego nie zauważasz, że to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
widze ze zaczynacie byc agresywne..no coz wiek..rozumiem..i wybaczam te zajadlosc..tez mam mame i babcie i chyba potrafie was zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po 40
jexteś jesdnak bardzo niedoświadczona. życzę każdemu żeby tak wyglądał, tak sie czuł i tak był szczęśliwy jak ja w moim wieku. Zapominasz że ty tez będziesz miec kiedyś 40, 50 i 60 lat. Zreszta szkoda czasu na bezproduktywne pisanie, nikt tu nikogo nie przekona. W większości racja że kobiety w pewnym wieku robią się zaniedbane, zgnuśniałe, juz nawet po 30, ale nie bierz wszystkich jedną miarą. Mnie na pewno nie obrazisz głupimi złośliwościami, które tylko swiadczą o tym, że nie jestes taka szczęśliwa jak piszesz. szczęśliwe osoby nie maja w sobie tyle złośliwości, jadu i zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygitta po 40
Właśnie jedyną osobą tutaj agresywną i złośliwą jesteś ty. Nie zauwazyłam żeby jeszcze ktoś tu kogoś obrażał albo wmawiał różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
dobra kochane panie zmykam bo nie dogadamy sie moze dlatego ze jest miedzy nami roznica pokolen i ja jestem mloda i seksowna a wy niestety juz starzejace sie kobietki. Badzcie sobie szczesliwe i wmawaijcie sobie to kazdego dnia tylko nie robcie tego przed lustrem :D koncze i zmykam do mlodych...tutaj to juz skansen pogladow i zalatuje menopauza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodej dośw.
Z wielka pogarda odnosisz się do ludzi tylko dlatego że urodzili się wcześniej niż ty. one tez kiedys były młode a ty kiedys będziesz dojrzała i seksowna. Bycie seksowna to nie duzy jędrny biust może kiedys to zrozumiesz. To że faceci sie za toba oglądają nic nie znaczy przelecieć może chce cie każdy, ale czy o to chodzi? Jest wielka różnica między kobieta z którą sie chce być a z taką którą tylko sie chce zaliczyć. jeszcze jedno masz matkę i babcię, wnioskuję że gardzisz nimi bo sa przeciez starsze. szkoda mi ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lec mloda
Nie będziemy tęsknić:D Pożyjemy nadal w nieświadomości ze swoimi mlodymi facetami i będziemy sobie wmawiać jak oni nas kochają,bo cóż innego nam zostało:d.,a za 20 lat witamy w klubie:D Zastanawiam się jak wyglada twoja matka,chyba nie najlepiej skoro tak nas postrzegasz:).pamietaj jaka mać taka nać,dobrze jej się przyjrzyj:D już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka po 40-tce
no no kobietki ale młoda doświadczona poszła po bandzie nie ma co ......nie ma się nią co przejmować mam nadzieję tylko że kiedyś nie pożałuje swojego życia a jej partner życiowy z którym zwiąże się na stałe okaęe się bardzo wyrozumiałym facetem w końcu nie każdy lubi taki przechodzony i długo używany towar :)))).....nie chciałam nikogo urazić ja tylko stwierdzam fakty o jakich sama wspomniała nasza młodsza koleżanka niech zajmie się rówieśnikami a my zajmiemy się swoimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta mała
to ze wszystkimi tak postępuję, z facetami też, dlatego tak często ich zmienia. a potem mamy takie matki i rodziny patologiczne, bo czego taka może nauczyć dzieci jeśli wogóle kiedykolwiek je będzie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka po 40-tce
ja myślę że kiedyś w jej życiu przyjdzie opanowanie byle nie za późno ....być może pozna tego jednego jedynego pokocha na prawdę i zmieni swoje życie nie ma co nikogo na wyrost oceniać .....może być jeszcze cudowną matką i żoną ........no ale czasem za błędy młodości też trzeba zapłacić byle cena nie była zbyt wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
wspanieale teksty nie ma co gadac...dobrze posmialam sie czytajac te zgorzkniale oceny..tylko "wodniczka" zachowala troszeczke godnosci i obiektywizmu a reszta to szkoda gadac...tak jakbym sluchala kazania ksiedza podczas niedzielnej mszy. "do mlodej dosw" czy jedrne i piekne cialo to nie to samo co byc seksowna? chyba cierpisz na jakas dewiacje seksualna...moze jestes nekrofita? ha..ha :D To jak postepuje z facetami to prawa naszych czasow...a jak faceci postapili z tymi po 40-tce skoro dzisiaj szukaj ukojenia w malolatach? To jakie jestesmy to zasluga tylko facetow bo my juz nie chcemy byc takie ulegle jak nasze matki i nie chcemy byc traktowane jak kury domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda powraca
Musi mieć kompleksy, skoro jednak woli z nami 40stkami gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
"musi to na rusi w Polsce jak kto chce" powiedziala bohaterka filmu "Mala Moskwa" do oficera KGB, ktory odznaczal sie podobnym swiatopogladem do waszego moje mile panie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz wyszlo
Oj blade pojecie ma o niezaleznych dojrzalych kobietach. Mala uczelnie dostępne sa dla kobiet od czasow Maii Curie Sklodowskiej:D i niektore z nas je konczyly .Nie zapominaj o tym,oj chyba zle dośwaidczenia wynioslaś z domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
"i juz wyszlo" fajny masz nick...nie stac cie na nic lepszego? sadzac po bledach jakie popelnilas podczas pisania wnioskuje, ze musialas byc niezle zdenerwowana....moze troche kropelek na uspokojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w srednim wieku
ja mam 36 lat, wygladam jeszcze mlodo, ludzie daja mi 8-29 ale muszę sie przyznac ze tesknie za czasami mlodosci, kobiety nie zmnienimy tego ze faceci wolą młodsze od starszych jakkolwiek dobrze by one wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda i doswiadczona
"pani w srednim wieku" roznie z tym bywa jedne tesknia drugie nie zalezy chyba od tego kiedy bylysmy szczesliwsze. Ty bylas chyba szczesliwsza dawniej w mlodosci a one moze byly nieszczesliwsze w mlodosci i dlatego tak atakuja mlode kobiety swoimi niesprawiedliwymi ocenami bo oceniaja wszystkich wedlug swoich doswiadczen i tym jakie byly w mlodosci. Kobieta niezaleznie od wieku jest madrzejsza i zawsze przewyzszy faceta swoja uczuciowoscia i trzezwym spojrzeniem na rzeczywistosc. Dlatego lepiej jak mamy starszych facetow bo wtedy jest szansa ze dorownaja nam w zyciu. "Potega faceta jest w jego inteligencji a potega kobiety jest w jej urodzie" ....Kleopatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tematem tego topiku jest : czy kobiety po 40 potrafia kochac? Mogę powiedzieć za siebie, że potrafią. Fakt- chciałabym mieć z dychę mniej ale również obecne doświadczenie, można tylko westchnąć, hehehe. Moje oczy się śmieją, duchowo całkiem młoda jestem :) Cieszmy się kobietki z tego, że .....każda niech sobie wstawi swoją radość. Uffff, wiem, że moje córki nawet nie pomyślą w sposób OWEJ MŁODEJ o mnie. Ciesz się dziewczyno ze swojej młodości, bo masz z czego i życzę Ci tych iskierek w oczach moim- ehhh,jakże starczym wieku, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamylony
"biuralistka" a co zakochalas sie jak malolata? chyba nie w swoim mezu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->zamylony - hmmmm, takie niedojrzałe i obcesowe pytanie. I proszę o wyjaśnienie co to znaczy: zakochać się jak małolata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam....................
"roznie z tym bywa jedne tesknia drugie nie zalezy chyba od tego kiedy bylysmy szczesliwsze." To nie jest tak proste,tu i teraz czesto wydaje nam sie,ze jestesmy szczesliwe, gdy sie konczy cierpimy,ale wraz z uplywem czasu zaczynamy dostrzegać,ze cos co wydawalo nam sie piękne takie nie bylo,przestajemy idealizowac,zaczynamy myslec realnie i zauwazamy wiele spraw które wczesniej ignorowałysmy,nie wydawały nam się wazne.Z wiekiem zaczyna do nas docierać,że to co kiedys było dla nas szczęsciem tak naprawdę nas nie uszczęśliwiało,zyłyśmy w zależnosciach,często musiałysmy zgadzac sie z decyzjami,które tak naprawdę nie były nasze,zaslepione miłoscią nie dostrzegałysmy siebie.Meżczyzna w zwiazku myśli ja i rodzina;kobieta maż,rodzina i...................ja.Po 40stce dociera do nas,ze to co nam sie wydawalo miloscią,tak naprawdę często nią nie było, tylko my kochałyśmy,partner wykorzystujac nasze uczucia systematycznie pozbawial nas praw do wlasnych decyzji,a my naprawde byłyśmy wtedy szczęśliwe,to paranoja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"....Po 40stce dociera do nas,ze to co nam sie wydawalo miloscią,tak naprawdę często nią nie było, tylko my kochałyśmy,partner wykorzystujac nasze uczucia systematycznie pozbawial nas praw do wlasnych decyzji,a my naprawde byłyśmy wtedy szczęśliwe,to paranoja..." to co napisałeś/napisałaś(?)- nie trzyma się tematu, który przecież brzmi: czy kobiety po 40 potrafia kochac? Opowiadam po raz kolejny bez zbędnego bełkotu: KOBIETY PO 40 POTRAFIĄ KOCHAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×