Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze nigdy nie miałam tak ładnie opalonego ciała jak w tym roku po urlopie na naturystycznej plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sie tak ladnie opalilas ja bylem w kryspinowie bylo towarzystwo tylko czemu pobieraja oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma nic lepszego jak opalanie nago szkoda ze mam kilka km do kryspinowa do plazy bo czesciej bym tam bywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pogoda pozwoli na to by byc jeszcze nago w kryspinowie a moze ktos tam jedzie chretnie dolacze 731 091 219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna38
Też lubię takie opalanie, najchętniej w szerszym towarzystwie. Jak ktoś jest z Warszawy to piszcie do mnie na: mitomanka@x.wp.pl Może jak przyjdzie lato to coś zorganizujemy wspólnie. Szczupła, 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montee
Polecam Dzierżno Duże - mała kameralna plaża, w sam raz dla początkujących i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie wybiorę się na wspólne opalanie do Dębek lub inne nadmorskie miasteczko madbar3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlc
Naturystami staliśmy się w Bułgarii ok. 8 lat temu. Nagie opalanie pokochaliśmy na tyle, że potrafimy jechać 200 km aby opalać się na plaży naturystycznej. Co nas denerwuje w opalaniu się w strojach kąpielowych? - te mokre gacie po wyjściu z wody, kiedy suszą się na naszych ciałach. A tak bez strojów - słoneczko pieści moje ciało gorącymi promieniami i jest bosko. Naturyści, małżeństwo z Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta 50 lat
Zapraszam miłe kobiety do Piasków koło Krynicy morskiej.Chętne naturystki zapraszam na wspólne opalanie nago artik15@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to kobiety coraz czesciej kozystaja z plaz naturystow. Coraz wiecej zauwaza ze cialo opalone w calosci wyglada slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Warto spróbować, to jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie plywanie i opalanie jest dużo przyjemniej. Ślicznie można się w całości odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nago przyjemniej,od kilku lat tylko z takich plaż korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kco powiecie o wale zawadowskim I miedzyszynskim w Warszawie który jest lepszy w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom150
Ja natomiast powiem że mnie ciągnie do takiego opalaniem się nago ,I namawiam nieraz żonę żebyśmy pojechali na plażę naturystów.ale nie chce się zgodzić. I niewiem ją ą do tego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zainteresowany taką formą opalania się nago .I chciałbym tego spróbować.Ale mojej żony nie mogę do tego przekonać ,nie chce się zgodzić .A chciałbym opalać się nago z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ade

Kobiety mają jakieś dziwne kompleksy na punkcie własnego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2018 o 01:58, Tom150 napisał:

Ja jestem zainteresowany taką formą opalania się nago .I chciałbym tego spróbować.Ale mojej żony nie mogę do tego przekonać ,nie chce się zgodzić .A chciałbym opalać się nago z żoną.

nic na sile, zona musi sama zechciec sprobowac .Znajdzcie sobie jakies koedukacyjne miejsce gdzie nie jest wymagana nagosc od wszystkich plazowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,  chętnie popiszę i wymienię poglądy z naturystami. mój mail: zenrak102@gmail.com  GG 65580291 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×