Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość naturzym - dokumentalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmy - naturyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmy c.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscCroatia
Czesc. Tez lubie nagie opalanie, plywanie oraz milo spedzać czas na plazy.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe miesca.Wypijemy piwko moe być karlovako :) Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR. Jestem przystojny chorwat mowiacy po polsku, 30 lat. Lubie pisać po polsku lepie mi wychodzi niz mowić... lubie te polki ;))Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje bo tu slonca nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam nic przeciwko
naturystom i wcale nie uważam ich za zboczeńców, ale sama jakos nie miałabym ochoty oglądać obcych, obleśnych i zwisających fiutów starszych panów bleeeeeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam nic przeciwko
zdravo GoscCroatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscCroatia
Czesc. Tez lubie nagie opalanie, plywanie oraz milo spedzać czas na plazy.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe miesca.Wypijemy piwko moze być karlovacko :) Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR. Jestem przystojny chorwat mowiacy po polsku, 30 lat. Lubie pisać po polsku lepie mi wychodzi niz mowić... lubie tez polki ;))Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje bo tu slonca nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscCroatia
zdravo , kako si?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam nic przeciwko
lubisz w kakao?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrobiona Chorwatka
odlicno:) ti? ja sam bivsa "ja nie mam nic przeciwko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscCroatia
Czesc. Ciesze sie ze kochacie Chorwacje..Tez lubie nagie opalanie, plywanie , nurkowanie.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe plazy, poznamy sie , wypiemy piwo. Nudzisz sie tutaj a chcesz mieć milo towarzystwo ? Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR . Jestem mily , przystojny chorwat mowiacy po polsku, lubie pisać po polsku.. lepie mi wychodzi niz mowić...Napisz do mnie.. Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wa-Wa naturysta 40l.
tutaj juz bardzo dużo napisano argumentów za i przeciw, niestety one nigdy nie moga oddać całej prawdy, nasza narura już taka jest że lubimy pogadać a w necie szczególnie. Najlepiej samemu sprawdzić jak to jest, jezeli taki styl wypoczynku na słoncu komuś odpowieda to OK inni mogą robic to po swojemu - bądźmy tolerancyjni. Jeżeli znajdzie się tu chętna kobieta aby dołączyć do mnie 40l. i odpoczywać nago w Warszawie na Wale Miedzyszyńskim zapraszam do kontaktu na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
Człowiek żyjący w grzechu upodabnia się do zwierzęcia. Zwierzę nie ma rozumu, kieruje się instynktem. Podobnie człowiek, który upodabnia się do zwierzęcia, traci rozum i pozwala się kierować żądzom swego ciała. Znajduje upodobanie w jedzeniu, piciu i próżnościach tego świata, które ulotne są niczym wiatr. Żal mi tych biedaków, którzy gonią za wiatrem [w polu], niewiele zyskują, przepłacają stokrotnie swój marny zysk, oddają bowiem szczęście wieczne w zamian za nędzne przyjemności tego świata. Jak smutna jest dusza w stanie grzechu ! Jeśli w tym stanie umrze, wszystkie jej zasługi przed Bogiem nie będą miały żadnej wartości. To dlatego diabeł tak się cieszy, kiedy dusza trwa w grzechu, wie bowiem, że pracuje ona dla niego i jeśli w tym stanie umrze, będzie należeć do niego. W grzechu dusza nasza jest parszywa, zgniła i żałosna. Myśl, że Bóg na nią patrzy, powinna sprawić, że człowiek zacznie się sam sobie baczniej przyglądać. Jaką przyjemność czerpiemy z grzechu? Żadną. Śnią nam się potem koszmary, że diabeł nas porywa i wrzuca w przepaście piekła. Trzymajcie się lepiej mocno Boga, uciekajcie się do sakramentu pokuty, a będziecie spać spokojnie jak aniołki. Jaką łaską jest budzić się w nocy, by się modlić. Na usta cisną się wówczas same słowa dziękczynienia, z łatwością wznosimy się ku wyżynom nieba, jak orzeł wzbijający się w przestworza. Spójrzcie, jak grzech degraduje człowieka. Z istoty stworzonej do miłowania Boga czyni demona, który na wieki będzie Go przeklinał. Gdyby Adam, nasz praojciec, nie zgrzeszył i gdybyśmy sami nie grzeszyli każdego dnia, jakże bylibyśmy szczęśliwi! Równi bylibyśmy w szczęściu świętych w niebie, a na ziemi nie byłoby nikogo nieszczęśliwego. Jakże to byłoby piękne! W rzeczy samej to grzech ściąga na nas wszystkie klęski, głód, trzęsienia ziemi, pożary, gradobicia, mróz, burze i wszystko, co nas zasmuca i unieszczęśliwia. Człowiek w stanie grzechu jest zawsze smutny. Cokolwiek robi, jest znudzony i wszystkim zniechęcony. Człowiek zaś cieszący się Bożym pokojem jest zawsze radosny i ze wszystkiego zadowolony. Boimy się śmierci. To grzech sprawia, że boimy się śmierci. To grzech czyni śmierć okropną i straszną. To grzech budzi przerażenie w duszy złoczyńcy stającego na progu straszliwego przejścia do wieczności. A jest czym się przerazić! Można doznać wstrząsu na myśl, że jest się potępionym, i to potępionym przez Boga! Dlaczego? Z jakiego powodu ludzie wystawiają się na niebezpieczeństwo potępienia przez Boga? Z powodu złych myśli, butelki wina czy paru chwil przyjemności. Stracić duszę, stracić niebo na zawsze dla paru chwil przyjemności... Ujrzymy wstępujących do nieba z ciałem i duszą naszych bliskich, ojca, matkę, siostrę, sąsiada, którzy żyli tuż obok nas, z którymi dzieliliśmy naszą codzienność, lecz których nie potrafiliśmy naśladować, podczas gdy sami wtrąceni zostaniemy z duszą i ciałem do piekła, by tam stać się pastwą diabłów. Wszystkie bowiem diabły, za radą i podszeptami których szliśmy w życiu, przyjdą znęcać się nad nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
cześć z egzorcyzmu Melid, Jezus wyraźnie powiedział: jeśli mężczyzna patrzy na kobietę pożądliwie, już zgrzeszył z nią w swoim sercu. Nieszczęsne kobiety nieroztropne! Pamiętajcie, że jest nieczystość ciała, ale także i myśli: któż zliczy grzeszne myśli i pragnienia, które wznieca w rozwiązłych mężczyznach wasza bezwstydna moda, szczególnie na ulicach i na plażach, po których nieustannie krążą tłumy demonów? Zachowujecie się tak na plażach obmywając wodą wasze ciała, a jednocześnie plamiąc dusze wasze i tych, którzy na was patrzą bezwstydnie. Chcecie ochłodzić się w morzu w te dni spiekoty, a jednocześnie przygotowujecie sobie żar wiecznego ognia! Słysząc o wiecznym ogniu uśmiechacie się ironicznie, ale te które poprzedziły was w śmierci nie robią już tego, płacąc za swoje winy wraz z innymi potępieńcami! - „Ja jestem bardzo sprytny; aby osiągnąć swój cel w świecie, osłabiam autorytet rodziców, którzy są pierwszymi odpowiedzialnymi za nieprzyzwoity sposób ubierania się ich córek. Kobiety noszące się bezwstydnie utwierdzam w przekonaniu, że nie robią nic złego, ponieważ obecnie prawie wszystkie tak się ubierają. Posługując się brakiem ograniczeń na plażach, wzbudzam w tych kobietach przyjemność z bycia oglądanymi i podziwianymi. A teraz klecho oznajmię ci to czego jeszcze nie wiesz. W piekle przebywają obecnie najpiękniejsze kobiety świata, te które podczas swego ziemskiego życia posługiwały się swoją fizyczną urodą w celu uwodzenia mężczyzn. - Ale dlaczego te kobiety bezwstydne w ubiorze nie pamiętają o tym, że trzeba umrzeć i że ich ciało stanie się pokarmem dla robaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem naturystka ale początkująca :))) jeszcze się trochę krępuje, boję się tego jak ludzie nie-naturyści reagują, ale dzięki mojemu partnerowi coraz bardziej mam to w... no :) W każdym razie natrafiłam na informację dotycząca sylwestra dla naturystów i nie tylko. W Termie Bania na Podhalu jest organizowana impreza tzw. w "gaciach lub bez" http://www.termabania.pl/n/20/sylwester-w-termie-bania można trochę poszaleć. dzowniłam tam i na strefę "bez gaci" jest ok 60 miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ri..bana
nie wstyd ci z gołą ci­pą paradować?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam naturystow ktory maja checi mnie poznać na wpolne plazowanie, opalanie...jestem mily,przystojny chorwat mowiacy po polsku, mam 31 lat. ZADAR - SIBENIK moj meil: cro80@net.hr GG:24236464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopi
polecam rowy nad morzem parka naturystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARSZAWIAK197X
ja chodzę na Wał Zawadowski w Warszawie nad Wisłą, i cieszy mnie to,że jest tam coraz więcej par które czują się swobodnie. Często z żoną masujemy się, coś w rodzaju gry wstępnej i to nie wzbudza żadnych negatywnych reakcji. Może powoli wraca tam hipisowska tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATUrystka75
Szukam jednej osoby. W minionym sezonie pojawiał się na plaży przy wale jeden pan. Wysoki, wysportowany, włosy ciemny blond, okulary, około trzydziestki. Przyciągało bardzo uwagę to, że pomimo wysokiego wzrostu miał malutkiego penisa (jak chłopczyk). Spacerował albo się opalał, ale głównie spacerował. Tak jakby chciał żeby wszyscy go widzieli... Bardzo mnie zaintrygował, chciałabym go poznać ale wtedy byłam tam z facetem i nie mogłam tak po prostu podejść... Może ktoś go też widział? ktoś z nim rozmawiał? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alninos
jestem poczatkujacym naturysta poszukuje kogos z okolic kielc z kim moglbym to robic albo zabral by mnie na plaze naturystow moj numer to 533 752 575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum Naturystyka com jest o wiele ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego naturyści sa postrzegani jako zboczeńcy a to tylko ludzie zyjacy w zgodzie z natura sam jestem naturysta i nie widze nic zlego w tym ze opalam się nago i poznam tez innych naturystów z województwa swietokrzyskiego na wspólne opalanie ze mna a czy w Kryspinowie sa już naturyści chętnie bym wybral się a nie chciał bym sam opalac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturystyka com to bardzo fajny portal naturystyczny.Można się tam dowiedzieć gdzie są fajne plaże i sauny naturystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniejsza rzecz na świecie,na początku jest trochę ciężko się przyzwyczaić do nagości i otaczających nas golasów, ale gdy się człowiek zaczyna już zbierać do domu to zaczyna się dziwnie czuć w ubraniu. A pływanie bez stroju w morzu jest rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam opalanie nago,jest bardzo przyjemne,może na początku trochę krepujące,ale potem się aż nie chce wkładać ubrania.Takie ciało opalone w całości wygląda ślicznie,polecam się wybrać czasami aby pospacerować sobie na plaży nudystów.Opalenizna wtedy jest świetna,chyba najlepszy sposób na piękną równą opaleniznę jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie,pływanie i sauna świetnie relaksuje moje ciało i umysł.Polecam taki rodzaj wypoczynku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny. Ja plażuje do kilku lat Naturyzm zacząłem w Warszawie nad Wisłą i udało mi sie namówić moich znajomych. Miło spędzamy czas w weekendy. Zapraszam innych naturystów do wspólnego plażowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×