Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajuni

dziecko z arabem

Polecane posty

Gość ajuni

ma ktos ? ja mam, do polski nie moge pojechac, zaraz obrabiaja dupe i szeptaja za plecami :O nawet rodzice do dzis sie nie pogodzili ze maja ziecia araba, chociaz jest wnuk i w ogole .. szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna prowokacja.....
daje 0/10 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz dziwnych rodziców i znajomych. Mam koleżankę, która ma dziecko z arabem i wszyscy je podziwiają. Nie słyszałam żadnych złych głosów na temat dziecka ani koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paśśśśśśśśśśśka
ja pracowałam kiedyś u araba dlatego rozumie cie jak ludzie reagują na twoj związek dużo sie tam naogladalam nie tylko innej kultury niestety a gdzie mieszkasz musi ci być cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatywne nastawienie wszyscy
maja nie do dziecka czy kobiety... Ale do tego araba wlasnie!! :P ja rasistka nie jestem - ale arabow nie lubie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajuni
rodzice nigdy nie powiedzieli w sumie tego wprost ale to sie da wylapac ze troche sie jakby wstydza . oczywiscie kochaja wnuka ale ja wiem ze woleliby by byl 100% polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjezarabem
byłam w Polsce z dziećmi ,i jakoś nikt się specjalnie nie ogladał za nimi ,bardziej zdziwieni byli ze dzieci mówią po Polsku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydz sie
Wstydz sie bo masz czego! ciesze sie ze Polska jest tak malo tolerancyjna na arabow i murzynow. Ja mieszkalam w roznych krajach w europie i wszedzie sie ta zaraza pleni i kazdy narzeka, gospodarki padaja itd. Pelna islamizacja europy to kwestia 25 lat. Gratuluje ze sie do tego przyczyniasz glupia dupodajko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Jeśli jesteś jedynaczką, to jesteś ostatnią Polką w rodzie. Jeśli tak, to całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam sie przejmujesz palatami (sorry za dosadnosc). Ja mam corke, maz jest z Indii, ma bardzo ciemna skore (maz). Corka ma karnacje mocno opalnonej bialej dziewczynki (ale tak naturalnie a nie spalony kolor) moje brazowe wlosy (ojciec ma czarne krecone) i moje oczy jasny braz (tata ma bardzo ciemne). Od niedawna znow mieszkamy w PL (wlacznie z mezem) i nie chwalac sie (hehe) prawie codziennie jestem zaczepiania przez przechodniow i slucham zachwytow w stylu ;'Bozesz ty moj jakie piekne dziecko!' albo nawet jak ida mlode dziewczyny to tez slysze glosny szep ;'patrz ale sliczne dziecko! ':-D Interweniuje tylko jak slysze;'patrz ale sliczna mala cyganeczka!', wtedy sie odwaracam i mowie z usmiechem;'nie cyganeczk; pol hinsudka'. I zawsze spotykam sie z przemila reakcja, czy to wies czy miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjezarabem
DO wstydz się !! ty chyba nie wiesz co piszesz kobieto !!! nie bede się wstydzic i wyrzekać dziedzi tylko dlatego ze jakies jednostki społeczenstwa mają chore podejscie do zycia , Dzieki Bogu że mieszkam w państwie europejskim gdzie nie ma problemu rasizmu i o islamizacji nikt nie mówi ,naczytałas sie głupot moja panno i nie osmieszaj sie na forum .Jestem dumna że dziecko muzułmana ze szwajcarskim obywatelstwem potrafi zaspiewac hymn Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko z arabem?
z koniem???o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyje z arabem
w szwajcarii nie ma rasizmu?dzieci brudasow myslisz,ze sa tak samo traktowane jak dzieci innych narodow.pierwsze slysze dziecko z brudasem to dziecko z brudasem i koniec,mimo ze niewinne niczemu ale juz napietnowane na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfvbd
nie mam dziecka z arabem , moj maz pochodzi z krajow balkanskich, nie ma osoby ktora nie zachwycilaby sie nad uroda mojej corki.. kiedy bylam z nia w Polsce babki jedna przez druga wolaly, zeby zobaczyly jaka piekna dziewczynka..na pewno nie mam sie czego wstydzic i Ty tez nie powinnac, a rodzina no coz..moze czas ich przekona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dfdv
ty chyba nie wiesz dlaczego te babki tak sie niby zachwycaja takimi dziecmi.zeby z bliska obejzec puszczalska mamuske i potem jej tylek obrobic.sama mam w rodzinie takie dzieci i wiem co mowie. poza tym ja mam dziecko z polakiem i tez sie wszyscy zachwycaja.wiec ni ctzujsie tu wyrozniona jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjfshjbfdskj
no niestety sami sobie na miano brudasow zapracowali siedza w obcych krajach napierdalaja dzieciaki i zyja na koszt podatnikow popatrz na niemcy ojciec brudas i gromada brudnych bosych dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PL=nietolerancja i za to kocham ten kraj! Mieszkalam juz w piatym kraju europejskim (Niemcy, Dania, Anglia, Holandia, Szwajcaria) i wszedzie widze to samo gowno : pakole i araby. Trzeba byc ostatnim scierwem zeby dac dupy tym brudasom! a ty sie dziwisz ze rodzice sie ciebie wstydza, haha. Wiesz co kazdy pakol i arab mysli o polkach?! ze to najlatwiejsze dupy do wyrwania. Gratuluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzielitosci
a co wy tak wszyscy ze to brudasy !!!!!!! a polak zachlany olany obrzygany jest cacy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie,ze polki sie prowadzaja z takimi. pozniej na nk chwala sie swoimi kolorowymi dzieciakami. angielki ich po prostu nie chca,ot co. ktora porzadna kobieta chcialaby araba ,lub murzyna? poznalam arabow jak jezdzilam po swiecie, na wycieczkach. dla mnie brudasy i wogole traktuja kobiety przedmiotowo .wyjdzie taka za maz za takiego,a pozniej beczy,ze ja leje i dzieci zabiera. no coz same zescie na to poszly. szkoda tylko tych dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miieessia
a my mamy w rodzinie murzyna:( na szczescie to rodzina meza,mieszkamy zagranica.Ale mimo to,wstyd.Blondynka z murzynem. Traktuje ja jak smiecia,doslownie.Ale nie jest mi jej zal,ona jest nielepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to drogie Kobitki otóż to. nikt mi nie powie że spotkał przyzwoitego araba bo oni może i tacy są - do czasu. To jest inna kultura. Oni bardzo są związani ze swoimi rodzicami, kuzynami itd a co za tym idzie z tradycją a tradycja wszyscy wiemy jaka jest. i nie mowie tu o koranie bo koran swoja droga ale "tradycja" to nic dobrego zwłaszcza dla kobiety. Brudni są - trzeba być w ich domach i dzielnicach żeby wiedzieć. Poza tym nie mówimy tu o polakach tylko kolorowankach-nierobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjezarabem
wszyscy mamy swoją racje ,chciałam coś dodać do tych którzy podobno mieszkali w kilku państwach europy przeciez na zachodzie jest ich tak duzo ze już nikt nie zwraca na nich uwagi ,nikt się już nie ogląda za murzynem czy hindusem ,szkoły są przecież mieszane narodowościami,to o jakim rasizmie piszecie ,to tylko z wami jest coś nie tak !!!! do pani co ma w rodzinie murzyna < . a gdyby to był amerykanin to byś szalała z zazdrości!!!!!!!!!!!!. zastanówcie się co piszecie bo się zaczynacie gubić ,czy wy to czasem nie piszecie z zazdrosci ,bo o wyjezdzie do ciepłych krajów możecie tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż.......
ja mieszkam w Austrii i tu jest tego na pęczki, są dzielnice które właściwie można uznać "ich dzielnicami". Turcy, Arabowie (muzułmanie) to zupełnie inna mentalność, dla nich nie liczą się prawo, zasady, regulaminy, kultura i takt w rozumieniu europejczyka (niemuzułmanina). Żyją sobie w skupiskach i w sumie niby nic się nie dzieje poza tym że są mega niekulturalni, głośni, nietolerancyjni wobec katolików, domagają się szacunku i budowania meczetów , niechętnie się integrują, większość nie mówi w języku kraju w którym mieszka, żyją z socjalu lub ci bardziej cywilizowani z własnych interesów (to akurat ok bo płacą podatki jak każdy), domagają sie przyjęcia na stanowiska ogólnie dostepne gdzie się nie dostaną z zwykłego powodu (kobieta nie ściągnie chusty ani burki, mężczyzna kiepsko mówi po niemiecku a jeżeli już to bije od niego prostactwem). Pięć miesięcy temu w szpitalu gdzie rodziłam córeczkę przyszła para arabów (mąż i żona) na spotkanie gdzie był pokaz jak kąpać dziecko, mój mąż był przy tym jak i mąż mojej koleżanki i niestety pani (muzułmanka) postanowiła karmić piersią swoje dziecko więc jej mąż zawołał siostrę by ta wyprosiła mojego i mojej koleżanki męża bo w innym przypadku żona nie nakarmi dziecka, mój mąż i znajomy wyszli pomimo że byli świeżo upieczonymi ojcami i mieli prawo zostać, ja z koleżanką wkurzyłyśmy się i również wyszłyśmy. Także nieznoszę tej kultury, tej mentalności. Długo mieszkałam w dzielnicy 15tej w kamienicy gdzi emieszkało chyba 80% nacji tureckiej , albańskiej i cholera wie co jeszcze, są tak głośni że szkoda mówić ...można być tolerancyjnym ale z daleka. Mieszkając z nimi oko w oko zaczyna się ich nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka......
jasne,ze nikt sie za arabem na zachodzie nie oglada,ale ZA POLKA puszczajaca sie z arabem czy murzynem to jaknajbardziej. Ani niemki,ani angielki,ani franzuski nie puszczaja sie z arabami,POLKI ZA TO! nawet rosjanki trzymaja sie od nich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani "cóż.." i "kochaniutikej" dokładnie to samo widze! Macie olej w głowie a nie to co innym którym sie zachciało obrzezanego ku..sa. Dokładnie to samo widze. MIeszkalam w dzielnicach muzułmanskich, moja siostra również. Dzieciaki małe 7-8 lat rzucały za moją siostrą kamieniami i wyzywały i krzyczały że głowe jej utną. I co? tolerancja?! błąd całej Europy to to że jest tolerancyjna i tego wymaga od nich. Oni mają to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żyjezarabem
Autorko ja akurat mieszkam w Niemczech i tu niestety ze względu na Historię Niemiec i niemców jest jako taki szacunek w kierunku mniejszości ale ten szacunek ujawnia się tym że nie robi się nic co by miało im zaszkodzić. Oni nagminnie wnioskują o nowe meczety a przecież nie sa w swoim kraju, oni każdy inny kraj niemuzułmański traktują jak dobry kąsek do świętej wojny a przecież mieszkają w tych krajach bo im dobrze, bo dostają pieniądze od państwa, zapomogi i wtedy taki kraj jest już cacy:). To są ludzie w większości uprzedzeni do rodowitych niemców, sa mega nietolerancyjni i nie lubią się integrować , bardzo często mieszkają dziesiątki lat i nie znają języka ale jak idą do urzędu to uważają że urzędnik musi się z nim dogadać dlatego że on muzułmanin to święta krowa i ci głupi urzędnicy stają na głowie żeby się z nimi dogadać:D. Wszędzie w szpitalach palcówkach społecznych znajdą się ludzie którzy przetłumaczą arabski lub turecki na niemiecki dla wygody mniejszości. Tu się faktycznie na nich nikt nie ogląda ale choć nikt tego na ulicy głośno nie mówi to się ich nienawidzi, poprostu się ich nieznosi. Tyle by na ten temat bo i tak wiadomo jacy są i jak reagują na nich inne narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfrhthtyh
do dorcia.... czytałam Twoje wypowiedzi w temacie o karmieniu piersią... myslałam, że jesteś rozsądniejsza... każdy człowiek jest inny i ani kultura/pochodzenie/narodowość nie świadczy o człowieku!! A my Polaczki piajaczki... jesteście zadowolone z tego stereotypu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole być pijaczkiem cwaniaczkiem polaczkiem niż arabem :P założe sie że te co bronią brudasów to albo nie mieszkały za granicą albo mieszkają i lubią obrzezane brudne pyty :D ostatnio leciałam w samolocie i była polka w ku.wa chustce na głowie i z kolorowym dzieckiem. No pożal sie boże.. :(( poczytajcie troche o przyroście demograficznym niemiec, francji, anglii i obliczeniach że za 20 lat europa będzie kontynentem muzułmanskim bo tak sie szczury plenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjhdoljd
Nie dziwota że się tak "plenią" u nich w tradycji jest mieć minimum trójkę dzieci (model idealny to dwóch chłopców i jedną dziewczynkę) Znam parę która ma trzy córki więc teraz na syna polują , bo bez tego facet (muzułmanin) nie ma czym się chwalić. Gdyby w krajach gdzie im się dobrze siedzi poukracało bi im się socjalne to zaraz by z tego kraju prysneli i szukali czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×