Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajuni

dziecko z arabem

Polecane posty

dokładnie. i nikt mi nie wmówi że arab to dobry człowiek i materiał na męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksjhdoljd
oni mają określony model rodziny i rolę jaką poszczególni cżłonkowie rodziny pełnią. Babcia i dziadek sa swięci, mąż dyryguje (ewentualnie pracuje ) żoną i dziećmi, żona niepracuje, psrząta , gotuje, robi zakupy i drze się na gromadkę swoich dziciaków ale nie ma prawa za bardzo ustawiać synów (od tego jest ojciec). Córki opiekują się młodszym rodzeństwem i uczą się być taką jak matka, młodsze rodzeństwo wchodzi na głowę i chowają się każde po swojemu (zwłaszcza wiele wolności i swobody mają chłopcy). Znam to z obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra dostała od 7 letniego bachora i poszła do matki do domu na skarge. Oczywiscie w chacie smród bród i orzeszki. Matka powiedziala że syn jej sie nie słucha i nie może nic mu powiedzieć. Koniec sprawy. A dzieciak krzyczł "I will cut your head bitch!". I gdzie on sie tego nauczył jak nie od tatusia :] sweeet :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejka......
Ja bym sprawę zgłosiła na policję. U mnie w mieszkaniu był ciągle ten problem że turecki pop mam nad głową i to nieważne czy to jest 13 popołudniu czy jedenasta wieczorem. Mam małe dziecko i naprawdę ciężko się takiego malucha usypia przy głośnej muzyce. Pewnego razu odczekałam aż minie 22ga wieczorem , słucham a tu dalej dudni i nie ma zamiaru przestać, zadzwoniłam na policję, podałam imię nazwisko (wobec sąsiada jestem anonimowa) i przyjechali do 15 minut i od tego momentu jest spokój w nocy bo za dnia ta osoba złośliwie sobie nadrabia i pewnie się zorientowała kto wezwał bo w sumie dopiero jak ja z mężem się wprowadziłam to zaczęłam prosić o ciszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO autorki. Sorry , ale nie dziwie sie , ze Twoi rodzice nie sa zachwyceni. Pojechalas na zachod i zaraz ciaza z arabem. Kogo Ty chcesz oszukac? Chyba sama siebie, ze w ogole szczesliwa z nim jestes. Szczescie prysnie gdy sie otrzasniesz z zauroczenia. Pisze pod czarnym nikiem, bo ten temat mnie drazni. Zdanie nie zmienie! Trzeba byc totalnie zakompleksionym, zeby w ogole nabrac sie na podrywy tych arabow. Patologia! Jakies z zascianka polki nagle kurwa pojechaly za granice i sa uwielbiane przez "egzotycznych" mezczyzn! COZ to KURwa za WSTYD ! Wstyd mi za was! Nikt na araba nie spojrzy, TYLKO POLKI takie naiwne!!! Kiedy wreszcie zrozumiecie, ze to NIE MEZOWIE DLA POLEK????????? SZACUNKU TROCHE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jedyny wasz argument , to ooo tolerancja. Pierdole tolerancje w tym temacie. Toleruje Arabow, ze w ogole sa i maja jakies te swoje kurwa dzine obrzedy i mentalnosc i wystarczy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wlasnie! Nie dosc , ze "nasi" mezczyzni wyrobili nam opinie zlodzieji i pijakow, to teraz kobiety robia opinie kurew. . Super, po prostu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejka......
Polacy na zachodzie dzielą się na dwa obozy, zachmielone opryszki w dresach i sporotych butach z puszką piwa w ręku i na takich którzy uczciwie pracują, zarabiają i mają opinię fachowców , obojętnie czy chodzi o budowlankę czy wyższe stanowiska. Ja osobiście rozmawiałam z "panem Robertem" z Polski który jest fachowcem w budowlance i dozoruje pracowników austrijaków którzy go uwielbiają i sami zapraszają na piwo czy do knajpy na jedzenie i w każdej sprawie się u niego radzą jeżeli chodzi o budowę. Austrijacy, Niemcy też lubią wypić, o , i to jeszcze ile:D tyle że żadko keidy wódki raczej piwa i wina i lubią tłusto zjeść . Polak niestety jak już pije to pije gdzieś na murku z kolegami a to przykry i wstydliwy widok. Jak widać inne narodowości potrafią pić tak by nie zostać zaraz osądzonymi , Polak pije jawniena widoku i to się zaraz rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejka......
rzadko - żeby się ktoś nie przyczepił;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattka20
Dobry tekst: Nie jestem rasistką ale Arabów nie lubię. To znaczy,że jesteś rasistą! Mieszkam w Holandii i znam holenderki które są z Arabami,a nie tylko Polki. Jak Polka wyjdzie za mąż za Polaka, i po czasie mąż okaże się alkoholikiem albo złodziejem to też powiesz,że jej nie współczujesz? Że ma co chciała? A co do brudasów to jakoś poznałam samych zadbanych arabów,za to dużo brudasów i pijaczków pochodzenia Polskiego. Za granica niestety my Polacy nie mamy dobrej opinii,dużo Polaków kradnie,chleje i ćpa. Ostatnio usłyszałam pytanie dlaczego? I było mi wstyd za naszych rodaków....Mamy XXI wiek ale niestety tylko w Polsce rasizm się szerzy...Może tak więcej tolerancji....Oni nie sa winni,że urodzili się Arabami,tak jak my nie jesteśmy winni za to co robią nasi rodacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez osobiście całe życie uważałem siebie za tolerancyjną osobę, ale niestety z muzułmanami nie da się żyć oni są po prostu inną kulturą i tego nie da się pogodzić. Myślę, że osoby które tak ochoczo wypowiadają się o wielkiej tolerancji, chyba naprawdę nie mieli nigdy styczności z arabskimi "slamsami". Osobiście uważam, że Polacy w porównaniu z arabami są bardzo tolerancyjnym narodem. Polacy za nikim nie krzyczą, że "utną mu głowę w imię allaha" za to że się weszło na jego ulice a potem się go bije za biały odcień skóry- czego sam doświadczyłem we Francji, w dwóch miejscach miałem rozciętą głowę po ataku czterech arabów (nikogo nie prowokowałem). Autorko przyniosłaś ogromny WSTYD swojej rodzinie i narodowi. WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam jestem za związkami polek i arabów przecież jedno i drugie to ścierwo hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że daty sa stare ale mam prośbe do pań ktore maja dziecko z muzułmaninem, czy moglaby ktoras ze mną porozmawiać? ;D mam kilka pytań, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy na emigracji to glupole i prymitywy. Mezczyzni sa na dodatek brzydcy i zadna szanujaca sie Europejka nie tknie Polaka pieciometrowym kijem. Pelno ich w calej europie gdzie darzeni sa moze ciut wieksza sympatia niz muzulmanie. Gorsza holota niz Polacy sa tylko emigranci z krajow 3 swiata. Mimo tego z niezrozumialych powodow uwazaja sie za arystokracje swiata i pogardliwie patrza na "brudasow" - jedyne osoby stojace nizej w hierarchii spolecznej. To przez polakow byl brexit bo zamiast siedziec w tej swojej ukochanej,wspanialej, nietolerancyjnej polsce pod rzadami slonca tatr , masowo pchaja dupska do innych krajow. Chodza w smierdzacych sandalach i skarpetach z siatka z Biedronki . Gadaja z wsiowym akcentem . Fuj! Ciapaty przynajmniej ladne dziecko splodzi, jak juz nic innego. Z dwojga zlego wolalabym miec dziecko z ciapakiem niz glupim i brzydkim polakiem ze zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że też nie mozna wszystkich generalizować. Znam polakow porzadnych ale i takich muzulmanow ktorzy calkowicie zaprzeczaja definicji "brudasa" ciekawi mnie jak wygladaja zwiazki polek z muzulmanami? maja zupelnie inne wyznanie i zastanawia mnie fakt samoego wychowania dziecka w takiej rodzinie. ktos moze na ten temat sie wypowiedziec z wlasnego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taka osoba.Mam juz nastoletnie dziecko.Zyje sobie spoko.Pracuje,wychodze gdzie chce,wakacje i inne wyjazdy no problem.Mam swoj samochod i swoja swobode.Znam rodzine meza i zwiedzilam pol kontynentu od azji do ameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 2011.08.02 Wstydz sie bo masz czego! ciesze sie ze Polska jest tak malo tolerancyjna na arabow i murzynow. Ja mieszkalam w roznych krajach w europie i wszedzie sie ta zaraza pleni i kazdy narzeka, gospodarki padaja itd. Pelna islamizacja europy to kwestia 25 lat. Gratuluje ze sie do tego przyczyniasz glupia dupodajko!" I fakt. Wpis ten pochodzi z 2011 roku gdy jeszcze nikt nie mówił we wiadomościach o atakach terrorystycznych w Europie a to co się dzieje teraz to znaczy że sie wszystko sprawdza i to bardzo szybko i przechodzi ludzkie pojęcie. Jest bardzo źle. Kobiety myślcie głowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pani, która napisała że ma już nastoletnie dziecko ;) jezeli moge to chcialabym zapytac jak wygladalo wychowanie dziecka? czy inna religia na to wplynela? ktory z rodziców mial wiekszy wplyw na to by "przyzwyczaic do swoich religi/tradycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo -nauczycielka z szkoły w PL . Nie żadna "tępa dresiara" .Poznała muzułmanina (kraj i rasę pominę) młodszego od niej . Zaraz wygoniła męża z domu i "zanim wyrko wystygło" -jak mówi jej brat -sprowadziła do Polski pana egzotycznego .Na początku cud mód i orzeszki -ona szalała a pan musli sie usmiechał .Nawet huczne święta chrześcijańskie wyprawaiała , zapraszała znajomych itp . Idylla ...W tzw międzyczasie straciliśmy z nią kontakt . Po powrocie zaś ...prawda okazała się bolesna . I co typowe , wyszedł "diabeł z pudełka" .Ona załatwiła tamtemu pobyt i pracę i wyszła za mąż za nego .Wtedy sie zaczęło -zaraz zaciążyła on nic jej nie pomagał .Po urodzeniu "przypominal sobie " że jest islamistą :) Obyczaje polskie /chrześcijańskie zaczęły mu nagle śmierdzieć Dziecko -oczywiście "must have" tak MUSI wyznawać islam -inaczej oni nie toleruja . Ona sie zgodziła ...Zaczał odcinać ja od rodziny /środowiska, goście mogli przychodzic do JEJ domu tylko za JEGO zgodą. Zabrał ją do siebie do kraju wróciła ledwie żywa i w chuście ..tak tak zmusił ja do przyjecia islamu . I tu klops bo miała dziecko z poprzedniego związku, dziecko mało w psychiatryku nie wylądowało gdy gach mamci zaczał islamizować im dom rodzinny. W każdym razie to dziecko od nich uciekło, ludzie z osiedla mówią że w drastycznych okplicznościach, dziś z matką muzułmanką kontaktu mieć nie chce .Tak na margiesie ona po rozwodzie oczerniała i wyszydzała wszędzie męża Polaka, po latach wyszło że to był spokojny normalny facet ...Nawet jej rodzina i dziecko tak mówią .Efekt ? W domu z wspólnego dorobku pary Polaków dzis żyje sobie pan egzotyczny z żoną o statusie /zmywarki do naczyń/mopa, która bez jego zgody za próg nie wychodzi . Rozpieszcza za to ich beżowe dziecko -dziwnie to wygląda zniszczona postarzała przedwcześnie kobieta z zupełnie niepodobnym do niej potomkiem . Z tego co ludzie mówią to pierworodne wstępu tam nie ma ...Aha ex-mąż wystapił o alimenty na ich dziecko ale ona się zaparła że żyje w biedzie i mają niskie dochody bo "egzotycznemu" praca sie znudziła i musiała go długi czas utrzymywać -zdrowego młodego chłopa. Koleżanki które podobne historie obserwują na żywo w De czy NL moga dużo bardziej drastyczne sprawy opowiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dziecko z prsem, a zaraz n bedzie 2 jest ok malzensto od 9 lat, moj nie praktyjujacy raczej i nasze dzieci tez nie chrzczone//jest bardzo dobrym czlowiekiem, u niegow kraju bylam 2 lata(maz konczyl prace)fajnie sie tam zyje bogato no ale Iran nie jest arabskim krajem chodz muslimy..ma cudowna rodzine/corka jest sliczna:)nie ciepmna mieszana o niebbieskich oczach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\Persem sory za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz pochodzi z mieszanego malzenstwa, jego ojciec jest Egipcjaninem a matka Angielka. Obydwoje jestesmy niewierzacy. Syn ma czarne jak wegiel oczy i latwo sie opala. Jest pieknym dzieckiem, podobnie jak wiekszosc znanych mi dzieci z mieszanych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pakuj sie w dziecko z arabem... ja mam z Turkiem. Przyjeżdza do córki co 2 tygodnie, mieszka nie w Niemczech. To debil, zabrania mi wychodzić na spotkania, córka 17 lat nie może mieć chłopaka ani kolegów. Według niego oczywiście, ale jak tato nie widzi to się z chłopakiem spotyka.Przyjeżdza do nas z tym swoim dywanikiem i sie modli... Mam ochote kopnąc go czasem w tyłek jak tak klęczy nachylony. Nie je wieprzowiny, ale jak nie wie co żre to i tak mu ją gotuję. To jest zupełnie inna kulltura, dla mnie ciężka do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest pieknym dzieckiem, podobnie jak wiekszosc znanych mi dzieci z mieszanych rodzin"... Większej głupoty nie słyszałam... Moja córka też jest czarna, pomieszana po ojcu Turku. Wcale nie jest jakaś wybitnie piękna tylko dlatego że jest czarna. Dzieci mieszane są zwyczajnie inne, ale czy aż "piękne"? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladniejsze od bialasow z mdlo niebieskimi oczyma Ps.kazda mama mysli ze ma ladne dzieci a to nie prawda zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej głupoty nie słyszałam.. xxxxx Nie napisalam ze wszystkie sa piekne tylko ze wszystkie dzieci ZNANYCH mi par typu kawa z mlekiem sa bardzo ladne. Moze dlatego ze podoba mi sie ten typ urody. xxxxxxxxxxxxxxxxxx Twoj Turek jest straszny, wspolczuje. Nawet schabowego nie zje i przyjezdza z dywanikiem. Dramat, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och i mam nadzieje ze jak wyjedziesz np. do Korei i zamowisz kotlet wieprzowy to podadza ci psine albo kocine ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że dramat i tragedia. Nieźle się kamuflował przed związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie spróbuję każde mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×