Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość Bez sukcesu
Nie wiem czy można o tym pisać ale chciałam zapytać czy ktoś nie chce odkupić 40tabl.Zelixa15? Na mnie absolutnie nie działa,nie blokuje apetytu nawet po 2tabl.Sprzedam za cenę kupna +przesyłka.Nie chcę zarobić tylko odzyskać trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez sukcesu
Zapomniałam -kupiłam ją w aptece na receptę .Na pudełku jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam obserwuję forum od jakiegoś czasu. Jetsem po 30 tabletkach Zelixa 15. teraz mam przerwę w przyjmowaniu leków . Waga wyjściowa 68 kilogramów- masakra przed ciążą 51 obecnie 60,5 cel 55 schudłam sporo ale ciężko na to pracuję 3 razy w tygodniu po 2 godziny na siłowni z trenerem- wycisk na maksa ale zgodnie z wyliczonymi parametrami przez trenera. Jedzenie ograniczyłam do minium moich możliwości. Przyjmujęd zienną porcję witam w tabletkach a reszta jedzenia to głównie jogurty i owoce. Wogule nie jem słodyczy ziemniaków i chleba. niestety nie potrafię przemóc się do picia wody niegazowanej. Ciągle króluje ta z gazem. na mnie Zela działa bardzo dobrze żadnych dolegliwości oprócz SUCHOT w gardle pozatym oki. Pozdrawiam wszystkich którzy walczą z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucia12.38.06.03.2009 164 95 93 90 86 85 86 84 ......ja chyba czegoś nie rozumiem z tą Twoją wagą: 06-03-95 13-03-93 20-03-90 27-03- 86 03-04-85 ??? -86 ???-84 Podajemy wagę raz w tygodniu- to skąd te dodatkowe kg? Na przyszłość?hihi. Ja Cię wpisałam do tabelki :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczyny buziaczki i chłopaki👄 niech Wam zdrowieją dzieciaczki i rodzice i Wy same też macie być zdrowe🌼. Ja jakoś też nie potrafię się wyrobić z czasem i nie wiem dlaczego? Wczoraj przeszłam apteki i pytałam o cenę zelixy. Kurcze u mnie nie ma już tej w promocyjnej cenie. Muszę obdzwonić okoliczne apteki. Ja niebawem świętą zostanę, hehe, ciągle z dzieckiem do kościoła latam ;) No ale jeszcze tyyylko miesiąc i troszkę. Tu właśnie jest miejsce na różne pogaduchy, teraz to chętnie zmieniłabym temat, ale się nie da- niestety :-( Pytałam już o to moderatora w momencie jak się zorientowałam, że zjadłam literkę \"r\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie dzis chyba słonko sie pogniewało i schowało,ale jest jeszcze wczesnie i do wieczora daleko - moze wyjdzie za chmurek :) ...gucia77.. ciesze sie ze mała nie musi miec zastrzykow ❤️ ...MONIUSIA35...dzieci mają rozne pomysły,trza miec oczy do okoła głowy,całe szczescie ze juz po wszystkim :)❤️ Dziewczyny zycze wam duzo energii na dzisiejszy dzien,tym bardziej ze okres przedswiateczny wymaga od nas wysokich obrotow :) Ja od dzis obowiązkowe chodzenie po schodach z 8-go na dół i do gory -wymieniaja nam winde,akurat przed swietami :(jak trzeba z torbami chodzic) I tak przez 2 miesiace,ale ma to swoje plusy - kondycja na plus :) Miłego dnia:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ludzikom. Dziś następny dzień bez zelki. Ale dalej nie mogę spać ,chyba jeszcze mnie zalka trzyma. Wczoraj parę razy pisałam do was ale niestety nie mam pojęcia .... informacja... wystąpił błąd. I moje wypociny się niepojawiały. --> iwcia73 kończę tego żelu 2-gą już tubeczkę + czopki przeciwbólowe na ząbkowanie, koszmar, a jęczała całą noc i skończyłyśmy w jednym łóżku. Gryzaków chłodzących nie chce. Możę masz jeszcze jakiś sposób, albo mamusie może któraś z was na ząbkowanie u malucha???????????????????????? Sniadanie: buła pełnoziarnista z pomidorkiem i wielgachna kawa!!!! -->gucia77 , moje obie chore. 10 lat i 16 miesięcy. Przerabiam to co ty-chorobe. SZczęsie, ze nie ma twoja zaszczyków. (taka dupcia mała). trzymajcie się i zdrówka dla małej. -->moniusia35 -szok czytałam to dwa razy i mężowi, stał jak wryty ,gały wylazly mu i mówi do mnie: ale ty ,widzisz co te dzieci robią musisz nasze bardziej pilnować, żeby sobie czegoś tez nie wsadziła- na to ja : dzieci się nie da upilnowac musiałby czlowiek za nimi łazic i nic innego nie robić i prawie się posprzeczliśmy. hehe taka gadka z facetem. Ja jak miałam ok.7 lat tak chciałam iść szybko na dwór i jadłam w pośpiechu rosół,że się zachłysnęłam i mam makaron mi z nosa pensetką z tatkiem wyciagali :):). Pędzę do pracy miłego dnia i SIO wszystkim od niedozwolonego żarełka!!!!!!!!!!!!!!!!! -->Bez sukcesu .Jak chcesz widzieć efekty droga koleżanko, po 2 tabletkach . Cudów nie ma . Daj sobie tydzień. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez sukcesu
kinia wysłałam ci e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 🌼 ;-) ❤️ dla Ciebie na miły początek dnia a dla reszty 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A teraz zmykam na rowerek, mala śpi to popedałuje daleko nie zajade, bo rowerek stoi w pokoju obok a i księżniczka pewnie długo nie pośpi :classic_cool: Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) Czy nikt mi nic nie odpowie na temat dolegliwości o ktrych pisałam...? napiszcie prosze chcoaz \"my tez tak mamy, miałysmy, nie rpzejmuje sie, przejdzie, tak jzu musi byc\" ...cokolwiek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos do smiechu :) Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małźonka robi męźowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, źe chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. $$$$$ - Prosta matematyka - odpowiada mąź - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąź wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez źonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąź. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Juź ci tłumaczę - odpowiedziała dumna źona - dwa jajka po 32g to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3g. Razem 67 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia73 skoro przez dwa miesiące nie będzie windy to troszkę Ci współczuję z tymi zakupami, ale z drugiej strony to wyjdzie Ci na dobre;-) Pocieszę Cie ja nigdy nie miałam winy a mieszkam tylko na 4 pietrze :P ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia witam w klubie chorowitków,:-O choć wolałabym Cię w nim nie witać. Najgorsze jak dzieci chorują. Syn na szczęście nie choruje ma 12 lat, ale nie wiem czy i jego nie dopadnie. Pozdrawiam i zdrówka dla dzieciaczków 🌼 🌻 już mnie niema papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziękuję wszystkim ,którzy mnie pocieszyli i wsparli duchowo👄 jestem już po kawce a \'mały Kamyszek\" leży i ogląda bajki.jak się obudził to zaraz opowiadał mi sam co wczoraj się działo,powiedziałam mu że kamień jest brzydki i trzeba go wyrzucić!! mam nadzieję ,że będzie pamiętał to co zrobił. --->nadia przepraszam ,że przeze mnie doszło między tobą a mężem do sprzeczki ,to głównie zasługa majego osiołka.a tak między innymi to tatuś był z nami na pogotowiu ale zachował się bardzo bohaterski i do gabinetu wchodziłam z małym sama a TATA -twardziel siedział na parkingu w samochodzie:( kobieta musi być jednak z jajami:):):):):) ,bo inaczej się nie da !!szkoda tylko że sama kobieta sobie dziecka nie zrobi? bo dalsza część zostaje tylko dla niej tzn.wychowanie,opieka i zachowanie zimnej krwi w sytuacjach awaryjnych! sorry ale jakoś mnie to wkurzyło:( lecę do codziennych obowiązków mam nadzieję,że dzisiaj będzie spokojny dzionek 🌼 dziewczyny jesteście WSPANIAŁE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gucia...nie jest az tak zle,jest jeszcze winda w drugiej klatce,ale z niej korzystam tylko z dziecmi,a mi faktycznie wyjdzie na dobre :-p ..ashtraygirl...Ja Ci nie moge nic doradzic,nie miałam takich dolegliwosci, może sprobuj odstawic na jakis czas zele i zobaczysz czy to od tego...bardzo Ci współczuje takich dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBLEM: Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać. POMOC: - Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem". - Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie. - Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji. - Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi kobieta do ginekologa, rozbiera sie, siada na fotelu i podnosi nogi. Facet na to: - Wyzej... Kobieta podnosi nogi wyzej. - Wyzej... Kobieta podnosi nogi jeszcze wyzej. - Wyzej... Kobieta podnosi nogi JESZCZE wyzej. - Wyzej, przeciez mówie wyraznie... Kobieta mówi: - Juz nie dam rady wyzej. Facet: - Mówie, ze ginekolog przyjmuje pietro wyzej. Ja jestem fryzjerem ...!!! Dobra juz spadam. Starszemu synowi juz znacznie lepiej,skoro sie pcha do kompa i mnie wygania hehe Miłego dzionka zycze.Słonce u mnie jednak wychodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga. Przedziały niedowagi/normy różnią się nieznacznie w różnych specyfikacjach. Dorośli Kobieta Mężczyzna Anoreksja < 17.5 Niedowaga 31.1 Poważna otyłość 35 - 40 Otyłość III stopnia 40 - 50 Otyłość bezpośrednio zagrażająca życiu 50 - 60 Powyższa tabela jest dokładną wskazówką dla osób dorosłych (powyżej 20 roku życia). Normy dla osób w wieku 2-20 lat są bardziej skomplikowane i zazwyczaj podawane są w tablicach percentylowych (porównujących ciężar i wzrost z danymi statystycznymi populacji w tym samym wieku). W miarę bezpiecznie z powyższej tabeli mogą jednak korzystać także osoby dorastające. ----> kinia040480--Twój wskaźnik BMI: 21.3- Ty zamiast kupować zelixę zainwestuj w basen i 8 minut na poranne brzuszki. Nie gniewaj się ale czasami wydaje mi się, że mam do czynienia z 9 -latką :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->ashtraygirl hej dziewczyny dzis znowu mam te nieprzyjemne dolegliwosci bolow-brzuchowe. dziwne tostrasznie: z jednej strony boli tak jakby był głodny z drugiej strony boli tak jakby juz mu było niedobrze, wrecz jakbym miała zwymio.. a znowusz tez jest tak ze mi sie odbija, dziwnie nie przyjemnie, nie wiem czym zle mi z tym strasznie, tak słabo. nie wiem co jesc, zeby bardziej nie bolało, a najlpiej zeby wogole przestało.... eh myslalam ze to si eksonczyło ale u mnie to nie jest tlyko wynik zelixy tylko jeszcze Glucophage 850.... ;(+ kwaśność w ustach. Nazwa handlowa leku: Glucophage 850 Nazwa międzynarodowa: METFORMINI HYDROCHLORIDUM Postacie występowania leku: tabletki powlekane Jak działa lek? * Pobudza pobieranie glukozy przez mięśnie i komórki tłuszczowe. * Nasila działanie insuliny wydzielanej przez trzustkę. * Zmniejsza stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Kiedy lek ma zastosowanie? Lek stosowany jest u dorosłych w leczeniu cukrzycy niezależnej od insuliny, często w połączeniu z innymi lekami, także z insuliną. Ma zastosowanie przede wszystkim u chorych otyłych i z zaburzeniami gospodarki lipidowej. Jakie są zasady przyjmowania leku? * Lek należy przyjmować w trakcie posiłkuLek należy przyjmować po posiłkuLek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza, na podstawie wyników badań stężenia glukozy we krwi i w moczu. * Lek przyjmuje się w czasie posiłku lub po nim. * Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki! Jakie mogą być niepożądane skutki? Nudności, wymioty, biegunka. O czym należy poinformować lekarza? * O aktualnych lub przebytych chorobach nerek i wątroby. * O zauważonych objawach ubocznych po zastosowaniu leku.Przeciwskazania dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących * Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. * Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz. W czasie stosowania leku unikaj przyjmowania: * Nie pij alkoholuAlkoholu. Zapytaj lekarza, jak stosować lek, gdy przyjmujesz jednocześnie: * Leki sterydowe. * Leki przeciwzakrzepowe. * Leki moczopędne takie jak Hydrochlorotiazyd. * Chloropromazynę, Fenactil. Zapamiętaj! * Przyjmowanie alkoholu może doprowadzić do hipoglikemii. * Przestrzegaj ustalonych przez lekarza dawek leku i diety. * Kontroluj poziom cukru we krwi i w moczu w terminach wyznaczonych przez lekarza. * Przedstaw lekarzowi wyniki badań laboratoryjnych, których wykonanie zlecił Ci w czasie ostatniej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje biuralistko :):):) od razu raźniej ;) ja jeszcze znalazłam infmoracje Z aburzenia metabolizmu i odżywiania: zmniejszenie wchłaniania witaminy B12 i zmniejszenie jej stężenia w surowicy podczas długotrwałego leczenia metforminą. Jeśli u chorego stwierdza się niedokrwistość megaloblastyczną, należy wziąć pod uwagę taką etiologię. Bardzo rzadko: kwasica mleczanowa (patrz: punkt 4.4. Specjalne ostrzeżenia i szczególne środki ostrożności dotyczące stosowania). Zaburzania układu nerwowego: Często: zaburzenia smaku Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: Bardzo często: zaburzenia żołądkowo-jelitowe, jak nudności, wymioty, biegunka, ból brzucha i utrata apetytu. Te objawy niepożądane występują najczęściej na początku leczenia i w większości przypadków przemijają samoistnie. Aby im zapobiec, zaleca się przyjmowanie metforminy w 2 lub 3 dawkach na dobę w czasie lub po posiłku. Powolne zwiększanie dawki może poprawić tolerancję leku ze strony przewodu pokarmowego. Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych Po tym wszystkim, stwierdzam, że moje dolegliwości sa wywołane raczej na pewno przez glucophage, a nie przez Zelixe.... No nic, jesli będzie się ten stan utrzymywał to pojde do lekarza, bo groźba "kwasicy mleczanowej" jest przerażająca.... Dziś robie rpzerwe w glucophage, zeby troszke orgaznim odpoczął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez sukcesu
Dziś wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę zabolało biuralistka40, no ale krytyka jest istotna i ważna . Zdaję sobie prawę z tego że to jest idealna waga w rozumieniu wszystkich parametrów no ale neistety jak się ważyło 50-52 a teraz 1,5 miesiąca temu 68,40 na liczniku to mnie krew zalała ze złości. Przed ciążą jadłam co chciałam kiedy chciałam i ile chciałam i nie było problemów. Po urodzeniu syna ( teraz ma 2 latka) wszystko się zmieniło smaki , gusta , metabolizm szok nie potrafię siebie zaakceptować. Może to nie miejsce dla mnie według WAszych Państwa opinii ale mnie naprawdę z wagą 68 kilogramów było bardzo źle. Pozdrawiam wszystkich którzy szczerze mówią o tym co myślą i doceniam wszelkie uwagi na swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i panowie coś dla usmiechu.... Idzie facet ulica patrzy a tam strzałka z napisem: \"BURDEL U SIÓSTR URSZULANEK\". Hmmm, myśli facet, tego jeszcze nie było. wszedł, a tam za ciężkim dębowym biurkiem siedzi stara zakonnica I pyta: - czego chciał? - n... No... skorzystać z, z, z U-U-usług... - płaci TU 500,- zł I idzie w te drzwi Po prawej. zapłacił i poszedł. A tam na końcu korytarza kolejna, już młoda Zakonnica siedzi Przy zwyczajnym biurku. - witam pana. - witam, chciałem... - tak, tak wiem, 300,- zł I drzwi Po lewej. zapłacił, poszedł. I na końcu korytarza widzi nowicjuszka siedzi przy Stoliczku... - dzień dobry. - dzień dobry, chciałem skorzystać z usług. - ach, tak... 100,- zł I te drzwi za mną. OK, zapłacił, już tyle wydał, to stówa go nie zbawi pomyślał. Wszedł, Drzwi się zatrzasnęły, a facet stoi na dworze, nie można już wrócić, Bo klamki z tej Strony nie ma... rozgląda się (nieco skołowany), a TU mała tabliczka z Napisem: \"właśnie zostałeś wyruch*** przez siostry Urszulanki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalog dla żony 1. Jam jest Twój mąż, który Cię wywiódł z domu niewoli panieńskiej, zgryzot i cierpień. 2. Nie wymawiaj imienia swego Męża ordynarnie, lecz mów zawsze pieszczotliwie. 3. Czcij Ojca i Matkę Jego, albowiem oni obdarzyli Cię twym ukochanym mężem. 4. Nie zabijaj w mężu Twoim miłości do ciebie. 5. Nie żądaj szpilek, futer ani żadnych innych rzeczy, które obciążyłyby kieszeń Twego męża. 6. Nie uwodź mężów cudzych, choćby lepsi byli od Twego. 7. Nie kradnij pieniędzy z kieszeni męża swego, gdy w dobrym humorze wraca późną porą. 8. Nie mów fałszywego świadectwa, jakoby Twój Mąż chodził po restauracjach, pił wódkę, grał w karty, choćby to prawda była. 9. Nie zdradzaj męża swego. 10. Nie żądaj więcej niż raz na dobę, gdyż są kobiety, które mężów jeszcze nie mają. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia040480- ale masz już 60 i pół! Każda chce wyglądać pięknie i jeśli nie akceptujemy siebie to wszystko kiepsko wychodzi. Ja Ciebie nie skrytykowałam - nie rozumiem dlaczego tak to odbierasz. Nie wyganiam Ciebie z forum- proponuję tylko inne rozwiązanie niż zelixa, a Ty przecież nie musisz korzystać z tej mojej rady-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×