Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

o mi sie kilka razy ladnie schudna i oczywiscie kilka razy ladnie przytyTyle czasu minelo odkad sie tu nie pojawilam. Calkowice zamarl ten topik. Czy warto go raktywowac? Tym bardziej, ze zelixa zostala wycofana ze sprzedazy. Udalc. Szkoda, ze istniej cos takiego jak efekt jo-jo. Jednak za owy efekt odpowiedzialni jestesmy sami, wracajac z uporem na utarte szlaki. Dzisiaj znowu zmagam sie ze zbednymi kilogramami. Nie, nie mam nadwagi jednak przez kilka miesiecy nieostroznosci dorobic sobie kilka kilogramow wiecej. Skoncze kolejne dietowanie-wspomagam sie dukanowym jedzonkiem- i bede obsecyjnie kazdego dnia kontrolowac wage. Chyba tylko samokontrola ustrzeze mnie przed nielubianym, niechcianym, wrecz znienawidzonym efektem jo-jo. Pozdrawiam wszyskie mile forumowiczki. Te co sie juz odchudzily i te, ktore maja taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDIA AMERYKAŃSKA 15MG
Witam serdecznie. Posiadam na sprzedaż amerykański odpowiednik Meridii 15mg, niczym nie różniący się od niej SLIMEX 15mg Slimex 15mg posiada taki sam skład jak oferowana jakiś czas temu w polskiej sprzedaży Meridia 15mg Głównym składnikiem jest SIBUTRAMINA, która nie dość, że eliminuje uczucie głodu, również sama spala tkanke tłuszczową ! Lek jest oryginalny, nie jest to żadna chińska podróbka ( chińskie podróbki nie posiadają wybitych numerów seryjnych, daty ważności, oraz głowa kobiety na opakowaniu nie jest wypukła ) tylko oryginalny lek ze wszystkimi numerami seryjnymi . W ciągu miesiąca można schudnąć nawet 15kg. Leków nie może przyjmować osoba z nadciśnieniem oraz chorobami serca. Slimex 15mg jest idealną alternatywą dla osób poszukujących Meridii. Cennik : 1 opakowanie 30 kapsułek - kuracja miesięczna - 160zł 2 opakowania 60 kapsułek - kuracja 2-miesięczna - 300zł 3 opakowania 90 kapsułek - kuracja 3- miesięczna - 450zł W przypadku kupna większej ilości koszty dobierane są indywidualnie. Cena nie obejmuje kosztów przesyłki Koszt przesyłki po wpłacie na konto- 8zł Koszt przesyłki pobraniowej - 15zł Koszt przesyłki pobraniowej ze sprawdzeniem zawartości - 20zł ( opcja dla min.3 opakowań ) Kontakt ze mną pod numerem telefonu 605 245 311 - numer zawsze włączony ( ogłoszenie ciągle aktualne ) W sprzedaży posiadam również odchudzający ADIPEX RETARD oraz lek na potencję ( lepszy od VIAGRY ) KAMAGRĘ 100MG Zapraszam do zakupu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zelixa nie znam ale słyszałam że są szkodliwe. Ja schudłam 10 kg z tabl. zi xiu tang i czuję się super, odstąpiłam niedawno paczkę znajomej , wczoraj do mnie napisała; Gosia schudlysmy z kolezanka po 5 kilo przez pol m-ca bo wzielysmy jedno opakowanie na pol, ja jem normalnie tyko mniej bo wiecej nie wchodzi i o to chodzi nikt nie wie dlaczego ale to jest super ze az tak nie chc sie jesc wszyscy mysla ze sie ograniczam i tyle, dzieki wielkie . jak chcecie wiedzieć więcej , piszcie ;gracjam9@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwmmaalldd
Bambooshek zawsze będzie gruby a mąż niewierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×