Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Witaj Pączulek84. początek zelixowania 02 stycznia. i dlugo stałam na 90 kg. dopiero od polowy lutego waga zaczęla mocno spadać.a teraz mam 77 kg i tez znowu stoji w miejscu. 31/170/ 90,90,90,90,87,85,78,78,BZ,BZ,78,78,77,77- tak to mniej wiecej u mnie wyglada. mierzylam kiecki w pasie. teraz nosze rozmiar 44-46 czasem 42. zalezy jaka szmatka. cierpliwości. :):):):):) będzie dobrze. my byśmy chcialy natychmiastowe efekty, ale niestety, musimy cierpiec .taka już nasza natura. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączulek84 ale zobacz sama. mi tez to idzie beznadziejnie wolno, ale mamy mniejsze ryzyko efektu jojo. na starcie mialam 90 kg. teraz 77kg, czyli tylko 13 mniej. jak to podzielilam to wyszlo mi 3,25 kg na miesiąc. I to ma być odchudzanie? ,tyle chudna niektórzy na tydzień ,ale z drugiej strony, zobacz jak 77kg prezentoje się w porownaniu z 90 kg?. cierpliwości, a będzie ok. :) no i ta wizja fajniejszych ciuszów i normalniejszego wyglądu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Paczuszek84-na miłośc boską co Ty kobieto chcesz od siebie tyle stracic centymetrów ja byłabym w siódmym niebie moja przygoda z zelą zaczeła sie od 17.01 straciłam 13kg ciesze jak dziecko ale w obwodach to wielkiej róznicy nie dostrzegam każdy mówi że schudłam ale mierzac sie nie widze tego 10cm w ciągu 3 miesiecy toż to sukces jakich mało tylko Ci GRATULOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biuralistka40 ale po mnie pojechałaś,pisząc to nie chciałam nikogo zdołować, macie racje że osoby tracące na wadze np.3 kg na miesiąc mają małe szanse na efekt jo-jo od osób tracących na wadze 3 kg na tydzień.Dziewczyny głowa do góry nawet mały spadek wagi jest bardzo ważny i daje nadzieję,idzie wiosna więc będzie więcej ruchu,trzymam za Was wszystkie kciuki (: ale minus mojego spadku wagi jest to,że moja skóra na brzuchu nie nadąrza i mam mały problem ze skórą,ćwiczę mięśnie brzucha ale za wesoło nie jest balsamy pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa-no to potwierdziłaś moje słowa jak pisałam ze nas nie przepuścili przez odprawę bo za duża waliza była?aż sie popłakałam ze śmiechu a wiesz ze ten płyn to był szampan bo truskawki najlepiej smakują z szampanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą --->anula tg gratulacje 🌼 taka utrata wagi to już na prawdę rewelacja!!!!!! wizyta u stomatologa załatwiona ,ale na pewno a miesiąc muszę pójść znowu :( zęby mi się sypią po ostatniej ciąży nie samo wicie ,kiedy wraca kasiek30 ? bo czekam na tego przystojnego Turka :) mykam do wyrka ,do zobaczenia przy porannej kawie jutro :) DOBRANOC[ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zażywam miesiąc zelixe i jest 6 kilo mniej! pozostało mi jeszcze tabletek na kolejny miesiąc, zobaczymy ile jeszcze zrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy:) Może faktycznie za dużo od siebie wymagam, ale kurcze dziś miałam jak to zwykle w piątki cotygodniowe ważenie i oczywiście waga stoi :(:O A tak się starałam...wrrr, wkurzające jest to, także się nie dziwcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!🌼 ja już po kawce od dana ,ale dzisiaj mam więcej pracy niż zwykle! sprzątanie bo jutro o 11 znowu muszę wyjechać na \"wesele\", a jeszcze około 16 jadę do rodziny(cioci i wujka) z życzeniami na 50 lecie ślubu:) tak że dzisiaj mam dzień na wariackich papierach :( lecę zajrzę do was wieczorkiem miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyki !!! wrocilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylo cudnie wcale nie chce sie wracac do rzeczywistosci. przywiozlam Wam tureckie\"ciacha\" nie napisalyscie nic jakie wymagania wiec przedzial wiekowy 30-88lat :-) sami bruneci niestety :-( Aga powalilas mnie na klana ta odprawa! juz wiem dlaczego bylismy caly lot obserwowani :-) zaraz staje na wage.poszalalam w Turcji bo jadlam wszystko-nawet to co nie bardzo wiedzialam czym jest i nie chcialam wiedziec:-) pilam tez wszystko nawet w nadmiarze:-) ale ogolnie czuje sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapika
Witam dziewczynki ja tak na szybko bo z synusiem do kontroli ide wazyłam sie zaraz rano i co........2kgmniej super oby tak dalej jak bede u lekarza to mam nadzieje ze przepisze mi znowu zelixie pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko !:-D 🌼🌼🌼🌼 Ja tylko na chwilkę, pochwalić się, że kupilam dziś zelkę 60 tab w cenie 42,50 zł:classic_cool: fakt, że 15 a nie 10. Ale miesiąc temu kupowałam zelkę 10 w cenie 56,50 zł.... Jest różnica prawda ? U mnie waga w końcu trochę ruszyła do dołu, ale to dzięki mojej malej córeczce, bo codziennie chodzimy na spacerki około 5 godzin, do obiadku dwie i po obiedzie ok. trzech.Spacerek to może nie jest do końca, bo maleństwo wygodnie sobie siedzi albo śpi a mamuśka maszeruje z jednego końca miasta w drugi....Potem wieczorkiem jeszcze wpadam na siłownie i na rowerek w plener o ile mnie synek da wyjść, bo wiadomo, że on wtedy ma dyżur z siostrą...:-O Gucia77 32 29.03.2009 169 109 109 107 104,7 :-D Dobra muszę już znikać bo moja panienka mnie wzywa. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wytrwałości, dużo pozytywnego myślenia, dużo uśmiechu i pogody ducha😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 -->Biuralistka40--> Twoja wyliczanka faktycznie dała po sadełku ;) no ale jak się tak poczyta ile kto zrzucił i spojrzy na siebie to albo rośnie motywacja do odchudzania... albo do czytania forum ;) U mnie dziś dzień ważenia... i cisza. Stoimy na 85kg. Ale lepiej stać tu niż na poprzednich 95kg :) Zawsze są jakieś jasne strony :) Na dziś zaprosił mnie szef do \"starej\" firmy na pożegnanie...Idę na czarno, bo to w końcu stypa ;) ale wbiłam się w spódniczkę i żakiet z początków pracy - rozm. 42 :d Myślę, że tak mogę się z firmą żegnać :P pozdrowienia dla całej ekipy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
Hejka zelixe 10 biorę od 3 kwietnia. w pierwszym tyg scudłam 2,5 kg. potem byly swieta i po nich milam 73 kg (0,5 do góry) tydzien temu milam 72 i tak jakoś nie mogę nic wiecej schudnąć . waga stoi. dalej trzymam diete. moze czasami cos oszukam ale staram sie nie oszukiwac. jem 4 x dziennie ale ćwiczyć mi sie nie chce. Jakoś nie czuję że chudnę. załamka mnie bierze. Czytałam że sa takie zastoje a potem spada. ale ja chyba we wtorek powiem że chce recepte na zele 15. Chciałabym jeszcze 7 kg spaść. i mam nadzieję ze do 1 czerwca dam rade- taki mam plan Powiedzcie jak to u was z tymi STOP na wadze a potem ruszyło. Podsumowując po 21 tabletkach ma 3 kg mniej no tak średnio ale dobre i to, zawsze coś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> evelisia[kwiatek}- wiek /waga/ /wzrost- to proszę o uzupełnienie :-) Przestoję są w każdej stosowanej dietce, zatem TRZA JE Z POKORĄ ZNOSIĆ Amen Hihihih:-)- owo \"zakonnictwo\" mnie tak natchnęło:-) Kasiek30 ❤️ witaj- widzisz jak wszyscy tęsknili za Tobą :-P Dobrze, że wypoczęłaś i naładowałaś akumulatory zapewne :-) Teraz to już nie ma wyjazdów- KUNIEC!!! Zakładaj ten swój beret i...:-) rozgrzeszaj, rozgrzeszaj :-P Winiolka❤️ pójdzie, pójdzie ta waga precz, tylko to TY MUUUUUSISZ W TO WIERZYĆ!!! I nie poddawać się ;-) Nooo kochana, jak my w Ciebie wierzymy to Ty już nie masz wyjścia i tez musisz. ----> kapika- :-) ----> gucia77- cena super, podpowiedz prosze forumkom w jakiej miejscowości i w jakiej sieci Aptek można tak tanio kupić🌼 ---->❤️moniusia35- to miłego wariatkowa :-P ----> Nisia1984 ❤️- baaaardzo duuuużo-GRATULACJE :-) ----> Amanda_mn🌼- ale co ja? z czym pojechałam? Przypomnij mej sklerotycznej główce-hehe. Ale baaardzo duzo spadłaś przez ten miesiąc. Musisz na siebie i swoje zachcianeczki baaaardzo uważać. Bierzesz jeszcze zelixę? Może bierz mniejszą dawkę. Co do brzuszka- koniecznie masaże. Nawet sama sobie masuj brzuch- nie muszą to być jakieś super drogie specyfiki. Ważne, żebyś to robiła 2 razy dziennie.Nawet ten piling z kawą będzie ok. A swoą drogą- TO NIE BĄDŹCIE TAKIE ZNOWU PAMIĘTLIWE!!! Kasiek!!!!RATUJ!!! BERET SZYBKOOOOO, PROOOOSZĘ-DAJ MI ROZGRESZENIE ZA WSZYSTKIE OCHRZANY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowe maseczki na dekolt * Aksamit po ziemniaku Dekolt aksamitny w dotyku uzyskamy dzięki papce z ziemniaka. Ugotowany ziemniak należy rozgnieść na papkę, wymieszać z łyżką mleka i położyć na dekolt. Po 15 minutach spłukać ciepłą wodą. Skóra stanie się delikatna i wygładzona. * Odżywiająca z banana Wysuszony naskórek dekoltu zregeneruje i odżywi maseczka z banana. Bierzemy pół banana i mieszamy na papkę z ½ łyżeczki miodu i żółtkiem. Nakładamy na dekolt i zostawiamy na 15 minut. Następnie zmywamy ciepłą wodą i wklepujemy krem nawilżający. * Maseczka usuwająca przebarwienia Papka z twarogu- doskonale wygładza skórę, usuwa przebarwienia, przywraca naskórkowi zdrowy wygląd i rozjaśnia. Ucieramy łyżkę twarogu z żółtkiem i łyżeczką miodu. Kładziemy na dekolt i zmywamy wodą po 15 minutach. * Maseczka z miodu i twarogu Maseczka ujędrni i wygładzi cerę, nadając jej lekko różowy odcień. 1 łyżkę miodu rozpuść w 3 łyżkach ciepłej wody i zmieszaj z chudym twarożkiem(pół opakowania). Następnie nałóż grubą warstwę papki na twarz, szyje i dekolt.Po 20 minutach zeskrob papkę łyżką, a zaschnięte resztki zmyj letnią wodą. * Miód na sprężysty biust i gładki dekolt Do pół szklanki ciepłego mleka dodaj łyżkę miodu i drożdże w proszku, papkę nałóż na skórę na 10 minut. Efekt ujędrniania będzie lepszy, gdy przed nałożeniem kosmetyku zafundujesz tym partiom skóry zimny prysznic. * Kojąca maseczka po opalaniu Mięta, mająca właściwości kojące i nawilżające złagodzi skutki opalania (również w solarium). Wystarczy zmieszać krem nawilżający z naparem liści mięty i posmarować nim ciało. Taka maseczka działa antyseptycznie i chłodząco. Poleca się również tzw. “surówki piękności“, które nakłada się na skórę dekoltu. Może to być np. mieszanka płatków owsianych, miodu i rozgniecionych bądź utartych owoców: truskawek (odżywiają) porzeczek (wybielają) bananów (wygładzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maseczka z marchwi Startą na tarce średnią marchew łączymy z jedną łyżeczką mąki. Nakładamy na twarz na około 15 minut po czym dokładnie zmywamy ciepłą wodą. Działanie: Poprawa kolorytu, lekki efekt nawilżający. Maseczka z ziół Dużą łyżkę rozmarynu i kopru włoskiego zalewamy 15ml wrzącego mleka. Wszystko dokładnie mieszamy po czym odstawiamy do „przegryzienia” na około 10 minut. Przestudzoną miksturę nakładamy na twarz, po czym zmywamy przegotowaną, ciepłą wodą. Działanie: Uelastycznia, ściąga pory skórne. Maseczka miodowo – jogurtowa Gęsty jogurt naturalny lub lekki twarożek mieszamy z łyżeczką miodu naturalnego. Po uzyskaniu gładkiej, jednolitej konsystencji nakładamy maseczkę na skórę twarzy. Po upływie 15 minut zmywamy dokładnie ciepłą wodą. Działanie: Głębokie nawilżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
22 lata 166cm 75 kg 03-04-2009 dziś jest 72 czyli -3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 peelingi oraz maskę do ciała. -Peelinig z kawy: Do jego wykonania potrzeba nam około 3 łyżeczek fusów z kawy. Następnie należy zmieszać je z dowolnym balsamem do ciała i przez 30 minut intensywnie wcierać w skórę poczynając od nóg poprzez biodra a na pośladkach skończywszy. Po takim masażu dobrze będzie wmasować w ciało kremem antycellulitowy. Masaż kawą zaleca się robić co 2-3 dni. Skóra będzie wówczas niesamowicie miękka oraz napięta. -Peeling z kawy z dodatkiem oliwy z oliwek: Zmieszanie około 3-4 łyżek oliwy z oliwek z 2 łyżkami zmielonych ziaren kawy, pozwoli uzyskać peeling wskazany przy walce z cellulitem, poprawiający cyrkulację oraz kondycję naskórka. Papką należy nacierać się co najmniej raz w tygodniu. Po zabiegu peeling należy dokładnie spłukać. -Rozgrzewająca maska z kawy: Do jej przyrządzenia będziemy potrzebować po 5 łyżeczek: -zwykłej kawy, -sproszkowanego imbiru i cynamonu, -oliwy z oliwek, oraz -3 łyżeczek gorzkiego kakao. Zaczynamy od zalania kawy wrzątkiem. Po ostygnięciu odlewany wodę, do kawy dodajemy pozostałe składniki, wszysto łączymy w jedną całość. Mieszankę nakładamy na ciało, po czym owijamy się przezroczystą folią spożywczą. Teraz na około godzinę należy przykryć się kołdrą lub ciepłym kocem. Po upływie czasu folię rozcinamy, natomiast maskę dokładnie spłukujemy. Uwaga: Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona (rozgrzewające działanie cynamonu i imbiru) jednak po upływie kilkudziesięciu minut, zaczerwienienie powinno minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisy dr Marii Noszczyk na domowe kosmetyki z miodem Maska dla skóry suchej Nawilżająca maska dla skóry suchej i szorstkiej: 3-4 łyżki serka homogenizowanego; żółtko; 2 łyżeczki miodu. Wszystkie składniki mieszamy. Nakładamy maskę na umytą, osuszoną skórę. Zostawiamy na 20 minut. Zmywamy letnią wodą. Do maski można dodać ½ łyżeczki cynamonu. Będzie miała właściwości rozgrzewające. Świetnie nadaje się do pielęgnacji suchej i spierzchniętej skóry na dłoniach. Działa także wybielająco. Maska peelingująca do ciała Odżywczy peeling do ciała: 3-4 łyżki mielonych migdałów lub orzechów; 1 łyżeczka soku z cytryny; 5-6 łyżek płynnego miodu. Składniki mieszamy aż do uzyskania półpłynnej konsystencji (w razie potrzeby dolewając miód). Delikatnie wcieramy w skórę. Zmywamy po kilku minutach. Peeling do ciała Miodowy peeling do ciała na jesienne wieczory: 100 dag soli gruboziarnistej; 150 ml miodu. Wymieszać miód z solą. Rozgrzać ciało w saunie lub ciepłej kąpieli. Wcierać peeling okrężnymi ruchami. Zmyć letnią wodą. - hehe-pora roku cos nie taaaa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Drogie Kobietki z Katowic i okolic ;) Jutro będzie brafittingerka w Katowicach. Możecie pomierzyć staniki firmy Panach( i ...nie wiem jakie eszcze bo tam nigdy nie byłam) a przy okazji poznać swój prawidłowy rozmiar biustonosza. Ja tam będę około 12-tej. Przeklejam info z mojego ulubionego Lobby :-P LOBBY__BIUŚCIASTYCH:) KATOWICE - 25 kwietnia, bra-fitting g.10-14 Autor: maheda☺ 18.04.09, 22:28 Dodaj do ulubionych Odpowiedz cytując Odpowiedz I kolejne spotkanie brafittingowe, dla (prawie)zupełnie zielonych kobietek :) I znowu Katowice, i znowu będę miała niewątpliwą przyjemność prowadzenia takiego spotkania - serdecznie zapraszam!!! Spotkanie odbędzie się w sklepie MiG w Katowicach - Korfantego 2, naprzeciwko dawnej Składnicy Harcerskiej, w godzinach 10-14. -- Czy POTRAFISZ założyć stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40-----rozgrzeszam! juz dzialam!!!! troche ciezko po przerwie ale wszystko na dobrej drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40🌻 🌻 🌻 Zelkę kupiłam w :Apteka Słoneczna. Leki gotowe, recepturowe, homeopatyczne, jest chyba to ogólnopolska sieć aptek, chyba ktoś kiedyś o niej pisał na forum. Jest to apteka sloneczna bliżej pacjenta, logo ma sloneczko na niebieskim tle. Aptekę tą zobaczyłam dwa dni temu na wycieczce rowerowej po moim mieście, a od czasu kiedy wymieniałyśmy na forum ceny zelki w naszych aptekach to w miescie obeszlam wszystkieapteki. Ceny zelki 10 sztuk 30 wachają się od 52 zl do 67 nawet, ja miesiąc temu płacilam 56 zl😠 . A w tej aptece bym zapłacila 45 zł, czyli jest rożnica ? :P A zelkę 15 sztuk 60 kupiłam za 42,50 zł:classic_cool::classic_cool: Mieszkam niedaleko LODZI jak juz pisałam, około 50 km do granic miasta... Zagadka dla Was - gdzie mieszka gucia77 ? Jedyna podpowiedz i najbardziej podpowiadajaca...:P:-D Dziesięć lat po utracie przez moje miasto statusu miasta wojewódzkiego dokonał się przełom - moje miasto mianowało się stolicą, a mieszkańcy domagają się, by sobie nie żałować. Jest imperium - przynajmniej do czasu, aż Grójec upomni się o swoje i zaprowadzi porządek. Bo oczywiście chodzi o jabłka. \"Stolica nauk ogrodniczych\" to hasło witające zmotoryzowanych na rogatkach miasta i powtórzone na autobusach MZK :classic_cool: Chyba wiecie już gdzie mieszkam ? :P:-P Pozdrawiam😍 😍 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355 iwcia73 -dziękuję Wam kochane za cudowne życzenia, Zuzolec sam sobie je przeczytał, bo czyta już od roku... Urodzinki, urodzinki to rarytas dla rodzinki............. A więc były lody, tort, winko oczywiscie 100 tys kalorii, ale cóż... Kasiek wróciła, berecik działa..........a od jutra odstawiam keks bo ponoć dostawa tureckich ciasteczek dojechała. Ale zamawiam sobie te miększe 30 letnie, bo juz ząbki nie te................ kupiliśmy Zuzce matę do tańczenia i chyba będę sama na niej spalać kalorie, albo skoczę do biuralistki..na trampolinkę bo Zuza broni tej maty jak niepodległości......... Gratuluję Wam dziewczatka imponujących osiągów i pozdrawiam wszystkie w fazie zastoju, w jakiej i ja się znajduję.... Jutro wesele mojej koleżanki i znowu kalorie w różnej postaci, oj oj cóż to człowiek musi znosić, ciagle wystawiany jest na pokuszenie... Ale kasiek juz jest, nasza zakonnica równiez czuwa wiec chyba piekło nam nie grozi :) Mężatki poszły na damską imprezę. Lekko wstawione wracają do domu. Przechłodziwszy obok cmentarza zachciało im się sikać, więc wskoczyły za nagrobki, ściągnęły majtki i sikają. Nagle pojawia się grabarz z kijem w ręku i zaczyna gonić bezbronne kobiety. Na drugi tydzień spotykają się mężowie i jeden mówi: - Wiecie moja żona mnie chyba zdradza. Ostatnio wróciła z podartą spódniczką. Na to drugi: - A moja wróciła z podartą spódnicą i bez majtek. A na to trzeci: - To jeszcze nic, moja wróciła z podartą spódniczką, bez majtek i z szarfą na szyi \"NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY - CHŁOPAKI Z RADOMIA Bill Gates umarł i Św.Piotr pokazuje mu Niebo. Po oględzinach Bill mówi: - Ale tutaj jest strasznie nudno Św. Piotr się wkurzył i pokazuje Piekło. A tam laseczki, plaża, ciepełko i czego dusza zapragnie. Bill bez namysłu mówi: - To ja wole iść do Piekła ! Po tygodniu Bill przychodzi z pretensjami do Św.Piotra: - Piekło do którego trafiłem jest zupełnie inne, dziewczyny brzydkie, plaża brudna i ciągle pada... - Wiem, bo to była wersja demo! Pewien człowiek spacerował sobie po plaży, gdy zobaczył cał? zakorkowan? butelkę. Rozejrzał się dookoła i nie widz?c nikogo otworzył j?. Z butelki wyfrun?ł Dżin i odzywa się w te słowa: - Dzieki twojej uprzejmo?ci jestem wolny! Spełnie jedno twoje życzenie, ale tylko JEDNO! Mężczyzna pomy?lał i mówi: - Zawsze chciałem spędzić wakacje na Hawajach, ale boję się samolotów, a na statkach dostaję klaustrofobii i choroby morskiej. Gdyby jednak był dojazd autostrad?, to bym sobie pojechał. Dżin zastanowił się i mówi: - Chyba nie DA RADY. Ocean jest za głęboki. Czy nie możesz wymy?lić czego? innego? Mężczyzna pomy?lał jeszcze chwilkę i mówi: - Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie zastanawia. Chciałbym zrozumieć kobiety, co je roz?miesza, czemu płacz? bez powodu, czemu maj? taki temperament i w ogóle wszystko. Dżin zamy?lil się - Chcesz mieć na tej autostradzie dwa, czy cztery pasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Złote rybki - rypią? jak złoto. 5. Słomiane - rżną się jak sieczka. 6. Pobożne - najchetniej leżą krzyżem. 7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 10. Domatorki- byle komu, aby w domu. W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwo?ci powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę\" - To już co?, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: \"Mężczyźni tutaj maja pracę i kochają? dzieci\" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni\" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych\" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej. Na piątym piętrze stało: \"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku\" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: \"Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło. - Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować. Uchwałę przyjęto jednogłośnie. Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami. Zaczyna Angielka. - Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę - gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków. Na mównicę wchodzi Francuzka. - Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia widzę - pierze majtki. Owacje na stojąco. Na podium wchodzi Rosjanka. - Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko. Czym się różni mężczyzna od choinki? - Choinkę jak się rozbierze to zostaje tylko badyl, a jak mężczyznę to i dwie bombki. Młody człowiek wchodzi do sklepu i pyta: - Czy są widokówki z napisem \"Dla jedynej\"? - Są! - To poproszę 12 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda102---nie wiem jak z jedzeniem tych tzw. "ciach"ktore Wam przywiozlam bo to faceci ale ok rezerwuje dla Ciebie tego 30-letniego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×