Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarrodziej

Pod Grotem

Polecane posty

Tylko pięć minut. Tylko tyle potrzebowała czasu aby mnie poznać. Wrocław Główny - Warszawa Centralna. Spotkaliśmy się właśnie na tej trasie. Czy często wam się to zdarza, czy w ogóle wam się zdarza poznać kogoś zupełnie przypadkiem? Jedno spojrzenie prosto w oczy. Nie ważne: niebieskie czy piwne. Podnosisz wzrok i je napotykasz. Ciepło. Nie wiem jak to jest w Twoim przypadku, ale temperatura mojego ciała od razu podskakuje co najmniej o jeden stopień. Uwielbiam to uczucie. Nigdy mi się to nie znudzi. Pozwalam działać naturze. Nie zastanawiam się czy to dobrze, czy źle. Czasami się uśmiechnę, innym razem powiem: \"cześć\". Najważniejszy jest moment spojrzenia w oczy. Magia. Czytałem ostatnio ciekawy artykuł. Chyba na onecie. Kobiety są jak kwiaty. Wymagają w sumie niewiele: troski, uwagi i miłości (w przypadku kwiatów są to tylko woda, światło i ziemia). Kwiaty i kobiety potrzebują nader wszystko rozmowy. Porozmawiajmy więc. Ona wraca z Karpacza. Szalała na desce. W górach ciągle jeszcze są dwa metry śniegu. Opaliła sobie gogle na twarzy :). Ja też uwielbiam grzańca galicyjskiego. Może napiję się kubek, jak tylko dojadę do stolicy. Napijesz się ze mną? Nie, wcale nie jestem wariatem :P To prawda, że stała jest tylko prędkość światła a podróże w czasie są możliwe. Sześć godzin trwało tylko pięć minut. Poznałem kolejną osobę, którą warto było poznać. Każdego dnia powinniśmy mieć okazję porozmawiać z kimś ciekawym i niezwykłym. Dlatego PATRZCIE W OCZY. Reszta potoczy się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×