Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanek Wawa

Wybrałem miłośc i seks

Polecane posty

Gość Kochanek Wawa

Po dwóch latach małżeństwa poznałem w pracy niezwykłą kobietę. Cudowny sex, porozumienie, prawdziwa bratnia dusza. Powiedziałem o tym zonie, chcąc rozstać się w cywilizowany sposób. Nie chcę być z kimś tylko ze względu na dziecko. Powiedziałem, że zapewnię jej byt byle nie robiła mi problemów. Ta podała mnie do sądu o alimenty. Jak to jest? Czy ludzie potrafią zrozumieć prawdziwą miłość, tylko kiedy dotyczy ich samych? Jak ona może być taką egoistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistka? a moze robi to dla dziecka? moze chce je zabezpieczyc? jak bedzie miala wyrok to bedziesz musial placic a tak to mozesz przepasc, zniknac i co wtedy? chyba jej sie nie dziwisz? skoro jestes w stanie placic to czemu sie alimentow boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to pozwała cie po alimenty zeby nie musiała trzasc dupa ze zostanie bez kasy a ty ja olejesz..przezorny zawsze ubezpieczony ja myśle ze dobrze zrobiłes.......... chcoiaz bycie zdradzona jest chujowe i współczuje twojej zonie ale tkwic całe zycie z 1 osoba bez uczucia..dlatego bo dzieci, bo rodzina, co ludzie powiedza...dla samego faktu...jest bez sensu jak sie ludzie kochaja to powinni być razem czasami moze kosztem innych..... ale niestety miłość rzadzi sie swoimi prawami;) szczescie ponad wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
tak się skłąda,ze jestem kobietą dla której autor tematu zostawił żonę. W zyciu trzeba czasem być egoistą i postawic na własne szczęscie. Sama zostawilam dla niego wieloletniego partnera, który nie robił nic poza piciem piwa i pierdzeniem w kanape! My po prosty chcemy źyć spokojnie, bez ciągania się wzajemnie po sądach i nękania telefonami od żonki-wariatki i sfrustrowanej rodzinki. ps: Wasze opinie mam głęboko w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech nieładnie
"Sama zostawilam dla niego wieloletniego partnera, który nie robił nic poza piciem piwa i pierdzeniem w kanape!" Jak Ty k...a mogłaś tak wspaniałego faceta zostawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Careless pszczułko moja, wiesz że zrobilśmy dobrze. Ajrom - wiem że w sądzie, ja tylko nie chce orzeczenia o winie, bo nie czuje sie winny. Była złą żoną, złą przyjaciółką i złą kochanką... zmieniła się po ślubie. Po co mamy wojowac - dam jej wszystko, byle nie za durzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciagle wysrane przez byla meza ,bo zabralam mu meza i ojca dzieci.Dupa nie zona jak meza nie potrafi utrzymac przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
nie mam siły do siebie - nie nie mam dzieci. Uważam,że dziecko nie powinno być spoiwem czy tez powodem dla którego dwoje ludzi nic juz dla sibie nie znaczących ma być razem. W ten sposób krzywdzi sie je bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch czystych serc
Bóg Was wszystkich za to srogo ukarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanek to co nie chcesz płacic czy w czymś innym problem?:P dostanie alimenty na dzieciaka i masz ją z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
rozwód i alimenty są następstwem rozstania. Jeśli odchodzisz od żony to to jest nieuniknione. A jeśli chodzi o miłość to tak ludzie którzy nie są w takiej sytuacji nie zrozumieją tego i napewno będą to potępiać. Ale szczerze myślę że to co Ty zrobiłeś wymagało też wielkiej odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieję, że wydoi cię do ostatniej złotówki :D ps - to że nie czujesz się winny nic nie znaczy - to ty zacząłeś ruchać drugą babę, więc sąd przyyebie ci takie alimenty, że się posrasz makiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
wiem kochanie... Ajron-san - zejdz na ziemię dziwaku, gdybyś nie spędzał 24/24 godzin w internecie wiedziałbyś ,że w realnym świecie ludzie potrafią się dogadać bez ciągania się za mordy po salach sadowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz kochankę toś przegrał z kretesem :classic_cool: takie sprawy załatwioa sie po kolei najpier rozwód potem zwiazek a tak powiedzenie ze była zła moze Panią Sedzinę doprowadzic do szewskiej pasji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Ajron wykazujesz się zatwardziałością prostego człowieka, nie winię Cie za to. Widać twoje doświadczenia życiowe nie różnią się od ścieżki dżdżownicy: jeść, srać, jeść, srać, ciągle do przodu... w życiu bywa różnie, więc mam nadzieję, że gdy już spadnie Ci aureola nie spotkasz na swojej drodze kogoś o równie uproszczonym schemacie widzenia świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch czystych serc
"nie miec zaufania do meza i chce to miec na papierze" papierza to Wy w to nie mieszajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
careless wiem kochanie... Ajron-san - zejdz na ziemię dziwaku, gdybyś nie spędzał 24/24 godzin w internecie wiedziałbyś ,że w realnym świecie ludzie potrafią się dogadać bez ciągania się za mordy po salach sadowych. ta dogadac jak oboje są sami po za związkiem potem wchodzi w układ lafirynda rodzi dwojie nastepnych i męzusia uswiadamia ze to z pierwszego małzenstwa mniej potrzebuje na chlebek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
on miał dwie..a Ty masz tylko Koleżankę Raczkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóżzzz
Może warto być czasem egoistą, ale jeśli careless uważasz, że żądania żony o alimenty dla dziecka zakłóca "wasz spokój" to jestes egoistyczną dziwką i jedyne co Ci się należy to to, że Twój kochaś i Ciebie zostawi, jak mu sie znudzisz i będziesz kolejnego jego dzieciaka wychowywać. Zabrałas ojca dziecku i nie zasługujesz na spokojne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
Myśle że to nie chodzi o poczucie winy tu chodzi o własne życie i poczucie własnego szczęścia,jeśli sie kogoś nie kocha i nie chce sie już z nim być to jest najlepsze wyjśćie,ale dobro dziecka jest najważniejsze,więc kochanku postaw na 1wszym miejscu swoje dziecko i zapewnij mu dobre warunki a później dbaj o swoją ukochaną. Takbędzie najlepiej dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
careless, dziewczynko z głową w obłokach, załatwiać na "pysk" to możesz ewentualnie kupno 20-letniego malucha, rozwód musi być załatwiony w sadzie i kropka. podobnie jak alimenty które będą zasądzone pewniej niż amen w pacierzu, podobnie jak orzeczenie o winie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanku zon bedziesz miał moze jeszcze 5 ;) ale dziecka nie zamienisz na inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×