Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanek Wawa

Wybrałem miłośc i seks

Polecane posty

Gość ruch czystych serc
"które będą zasądzone pewniej niż amen w pacierzu" bluźnisz synu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Ajron san, obaj dyskutujemy na forum kobiecym w godzinach pracy, lansując się wśród obcych ludzi poświęcając czas na coś zupełnie nie istotnego. Jakkolwiek nie był byś bystry, wyszczekany i pewny siebie, nadal pisząc na kafeterii, startujesz w paraolimpiadzie. Coś w zewnętrznym śwecie cie nie chce, wiec lansujesz sie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora topicu
to że jesteś egoistą i nie czujesz się winny - to twoje subiektywne odczucie. Fakt prawny jest taki, że odpowiadasz za rozpad związku. A to że twoja żona nie ufa ci i chce mieć alimenty zasądzone sądownie - to to oczywiste i nie wiem czemu się temu dziwisz, skoro ją zdradzałes. Albo masz taki tupet albo po prostu tępy jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mnie czy jakikolwiek sąd zgodziłby sie na rozwód bez zasądzenia alimentów na nieletnie dziecko ??:classic_cool: to chyba nie jest mozliwe ;) takze kochanku masz to z bani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
cóżzzz - tak, jestem egoistyczną dziwką. Ulżyło Ci??? Postawiłam własne dobro ponad dobro Jego żony i swojego już ex. Moherowy beret za bardzo uciska Ci na płaty skroniowe. To ja koniec końców bee szczesliwa a ty zostaniesz ze swoimi morałami na poziomie 15 latka i palcem w dupie. Dziecko na tym nie ucierpi. Bynajmniej nie finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od A do Ż
careless - i mówi to osoba, która bez zadnego "ale" doopy dała :O Pozwalabym twojego chooja tak że by się osrał, a ty razem z nim :D trzeba takich patałachów uczyć wierności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Careless pszczułko, oni nas nie zrozumieją. Wolą oceniać. Gdyby przeżyli choć jedną dziesiątą tego co my, wtedy w Giżycku, nie mieli by wątpliwości. Niestety, łatwo jest uśmiercać marzenia zakuwając łeb. Cały czas ktoś nam wmawia, że z powodu złych wyborów w młodości mamy być nieszczęśliwi całe życie. Ja mówię stop -będę walczył o moje szczęście, nawet wiedząc, że skrzywdziłem innych. Może uszczęśliwiając moja pszczułkę odpracuję swoje winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
od A do Ż wytłumacz mi znaczenie słowa patałach ograniczona kobieto. Używasz słow, których zapewne nie rozumiesz, ale czego spodziewac się po kimś kto pisze"chooooja".Zamiast uczyć mnie wierności podszlifuj poprawną pisownię w ojczystym jezyku. Zenada. "PoSSdroofFFki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóżzzz
Nie muszisz potwierdzać, że jesteś bo to oczywiste. I nie chodzi mi wcale o to, że zostawił żonę bo jak ciebie kocha ( czemu się dziwię, bo teksty masz jak dziwka spod baru z piwem dla górników) tylko o twój stosunek do jego obowiązków wobec rodziny. A to czy będziesz szczęśliwa, to się jeszcze okaże. Ja jestem szczęśliwa. I to bez unieszczęśliwiania dzieci. i wybacz ale twierdzenie kogoś takiego jak ty, ze mam morały na poziomie 15 latka to prawdziwy komplement. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanek walcz o szczescie tak trzeba ;) ale nie kosztam dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka...
Zgadzam się z moim narzeczonym ... Buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czyimś nieszczęściu, swojego szczescia nie zbudujesz... i z całego serducho życze Wam , zeby to dziecko jak juz dorosnie, zrobilo z Waszego zycia taki sajgon , ze bedziecie zalowac wszystkiego co uczyniliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careless
cóżzzz nie można miec morałów na poziomie 15-latka / ewemtualnie można mieć na tym poziomie morale/ Mozna prawić morały na poziemie 15-latka. siadaj, dwója.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóżzzz
dzięki za zwrócenie uwagi. Ale na nauczycielke się raczej nie nadajesz. Ze względu na morale właśnie albo ich brak- jak wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od A do Ż
patałachy - niezdary na przykład, czyt. ciamajdy życiowe :O Piszę chooja żeby gwiazdek nie było widać, ale ty tego nie rozumiesz... Co może zrozumieć osoba, która ma jakieś ą ę ze swoim choojem że jego żona chce pozwać go o alimenty. Wystarczy że się gdzies przeniesiecie......tłumaczyć trzeba takie proste sprawy :O mam nadzieję że się osracie od wysokości alimentów :P za zdradę trzeba płacić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, może ty matołku potrzebujesz lansu na jakimś głupawym forum, ale proszę nie przypisuj innym swoich potrzeb i pragnień :D ps - pszczółko jeśli już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Drodzy Kafeterianie, Drogie Kafeterjanki, dziękujemy za zaangażowanie werbalne i emocjonalne w nasz happening. Ajron, na tym głupawym forum spędzasz dzień w dzień po kilka h i przynajmniej wg. opisu w profilu masz 447 postów. Mógłbym Cie cenić bo jesteś inteligentnym człowiekiem, ale twój brak dystansu do siebie świadczy jak dla mnie tylko o ogromie kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku, czy ty w ogóle rozumiesz to, co piszesz? gdzie ja niby wykazuję brak dystansu do siebie? :D to właśnie ty, i tobie podobne istoty o wyjątkowo słabej psychice, strasznie prężą się jak się im wytknie, jakimi przegranymi życiowo indywiduami są w rzeczywistości :D bo jak inaczej nazwać kogoś, kto na internetowym forum na siłę próbuje uzyskać poklask dla swoich poczynań? jesteś zwyczajnym nieudacznikiem, który usiłuje sam siebie przekonać, że jest lepszy od innych :) dlatego żal mi ciebie mimo wszystko :) ps - wiesz gdzie mam twój szacunek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CO NIEKTORE Z WAS MAJA POD
nastepny podstarzaly kretyn co czul nieodpart potrzebe podzielenia sie ze swiatem swa heroiczna postawa jaka bylo zostawienie zony z dzieckiem. BRAWO!!! kaziu marcinkiewicz jednak najlepiej na tym nie wyszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanek Wawa
Ajron w swoim zacietrzewieniu nawet nie zauważyłeś info o prowokacji. Pisz co chcesz, ale jak dla mnie twoja ciasnota jest widoczna na kilometr wszędzie tam, gdzie rodzi się prawdziwa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi ha ha
O jakim happening'u ty piszesz? :D Chyba się wam zdaje...zobaczymy za 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karomila
A pomyślałeś o tym, że coś jednak kiedyś was łączyło? Na pewno było to mocne uczucie bo inaczej nie brał byś ślubu! I nie mam ochoty czytać że ślub był bo dziecko w drodze! Bo jeśli tak było to jesteś największym kretynem o jakim czytałam. Twierdzisz, że żona zmieniła się po ślubie? Ja sama jestem mężatką i według mojego męża też się zmieniłam. Niema już sexu do rana, po dziecku mam rozstępy- ale żadne z nas nie myśli nawet o zdradzie kocha mnie taką jaka jestem. Jak w każdym małżeństwie są wzloty i upadki. Może akurat przechodzisz chwilę zwątpienia ale człowieku daj wam szansę!!! Bo twoja partnerka po czasie też się zmieni, a wtedy co zrobisz? Znajdziesz następną? i tak do usranej śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karomila
PS. w jaki wieku jest twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×