Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candygirl25

czy są chetni zeby wyjechac w ciemno gdziesza granice

Polecane posty

Gość sabadiaa
ooooo no wlasnie nie bardzo.. siostra tez szuka pracy, ale ona mieszka w malym miasteczku i tam na prawde znalezienie pracy graniczy z cudem. Jak byla ta fabryka z ciuchami, to pracy bylo duzo, ale teraz.. :( Kolezanki, ktore powyjezdzaly to teraz napisac napisza... ale o pracy to kazda cicho sza... wiec nie ma co liczyc na pomoc innych. Szukam narazie u siebie tych biur i ofert w internecie, a w piatek moze zerkne co tam up ma do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
czy jest ktos kto chciałby pojechac ze mna do Poznania szukac pracy? byłam w poznaniu i widziałam ze sa rozne oferty pracy, szczegolnie w restauracjach, barach, sklepach. prace i mieszkanie mozna znalesc przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
najpierw chciałabym pojechac do duzego miasta w Polsce, poszukac pracy, zarobic jakies pieniadze, a potem mogłabym pojechac gdzies za granice, bo przeciez wyjezdzajac za granice trzeba miec jakies pieniadze na dojazd, mieszkanie, jedzenie, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
ja mysle o przeprowadzce do poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenflon
no i jak wy to sobie wyobrazacie? jechac do duzego miasta po to, zeby byc tam barmanka albo kelnerka za 1500 na reke? za takie pieniazki sie tam nie utrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
do milenijka: kiedy chciałabys wyjechac do poznania? skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Ja sie nie wybieram do zadnego Poznania, ani nawet do Warszawy. Mnie interesuje konkretny zarobek.. moge byc kelnerka, ale na pewno nie w Polsce i nie za te pieniadze. A kase na wyjazd na pewno skombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandka...
ja mogłabym pojechac za granice ale na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyberiusz
a ja moge jechac nawet teraz ale na pewno nie w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
mieszkam 140 km od Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
okolice Ostrowa Wlkp a ty do czy jest ktos chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do Irlandii...
Czytam i czytam i powiem krotko, na Irlandie ciut za pozno... Nie zapominajcie o recesji, mieszkam tu 4 lata, nikomu nie bronie przyjazdu, ale z praca jest ciezko, nawet z bieglym angielskim i konkretnym wyksztalceniem, wiekszosc Polakow juz wrocila do domu, wiec jesli ktos sie wybiera tutaj w ciemno, to gratuluje odwagi i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
do milenijka: ja jestem z dolnego sląska, okolice jeleniej gory, mamjeszcze dalej do poznania niz ty. Do Poznania chce jechac w nastepnym tygodniu. prace znajdzie sie jakos, jak juz sie tam bedzie, a mieszkanie szukam przez internet, a potem umawiam sie na konkretbny dzien na ogladanie. a Ty kiedy chciałabys wyjechac do Poznania? a obecnie pracujesz lub studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
Nie pracuje i szukam i nie studiuje juz. Rozumiem,że najpierw chcesz znalezc mieszkanie a pozniej prace? Mieszkasz na Dolnym Sląsku a we Wrocławiu nic nie ma dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
we Wrocławiu juz kiedys mieszkałam, A Poznan bardziej mi sie podoba. Tak, najpierw szukam mieszkania a potem pracy. Jak narazie biore pod uwage pokoje 2-osobowe do wynajecia, bo najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenijka
w jakich granicach ceny szukasz mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos chetny
do milenijka: 2-osobowy do 350 zł, lub 1-osobowy do 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza non italiana
czesc, ja planuje wyjazd do wloch w czerwcu, konkretnie do rimini/riccione interesuje mnie praca w hotelu, bylam tam juz w zeszlym roku znam wloski komunikatywnie jesli ktos chce sie przylaczyc podaje maila mynameislucka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tacy naiwni jeszcze
co w ciemno pojadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
hej, rozmysliłyscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Hej kochane :) Ja sie nie rozmyslilam, ale karta graficzna siadla mi w komputerze i nie mialam dostepu do internetu. Ja ide jutro do urzedu pracy zobaczyc jakie maja oferty. A noz cos sie trafi? A jak nie.. pozostaje szukanie przez jakies biura, ogloszenia, internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Juz Wam pisze czego dowiedzialam sie w urzedzie pracy. O golnie mowiac to narazie za granica jest posucha, praca jest, ale od czerwca no w ogrodnictwie itp Ale facet dal mi sprawdzone i chwalone adresy biur posredniczacych, glownie zajmujacych sie wyjazdami za granice, trzy z nich maja strony internetowe, ale jeszcze ich nie sprawdzalam. Lookne jak wroce z prawa jazdy i od lekarza. Ale jak tak zerknelam.. wszystkie sa gdzies tu w poblizu Katowic. Jendo z Wroclawia, Krakowa i Opola - moge podac jak ktos chce :) W kazdym razie w kazdym z nich na pewno jest opcja wyslania cv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Masakra... jak ja dzis nieskladnie pisze. Wybaczcie za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
Ojej... widze, ze sie rozmyslilyscie.. szkoda, myslalam, ze ktoras z Was pojedzie razem ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×