Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabka...

DOBRY DENTYSTA TYCHY!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja też jak ktoś tu już napisał chodzę do Viscardi. Zaczęło się od tego że miałam niestety (tak wiem wstyd) sporo zębów do leczenia no i na podstawie dobrych opinii wybrałam ich. Bardzo fajnie zrobili mi cały plan leczenia i nie był on wcale rozwleczony w czasie. A finansowo też całkiem w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mogę polecić http://endo-medica.pl/ Naprawdę świetni dentyści z podejściem do pacjenta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ostatnio w Strefie Zęba na os.Z. Jestem bardzo zadowolony!!! Na pierwszej wizycie miałem usuwaną ósemkę-szybko i sprawnie!!! Boję się dentysty a tu już na trzecią wizytę poszedłem na luzie-zero strachu i wielki profesjonalizm. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszka
A ja polecam: http://www.stomatologia-tychy.pl/, osobiście leczyłam kilka razy zęby u dr Wawro-Papuszko i nie powiem, strach przed dentystami został chociaż w małym stopniu pokonany! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno znaleźć dobrego i taniego dentystę w tych czasach i niestety tańsze nie oznacza lepszej jakości. Według mnie najlepszym dentystą w Tychach jest Janusz Terlecki i też chciałam z czystym sercem polecić wam Endo-medica http://endo-medica.pl/ Przy moim leczeniu kanałowym był bardzo cierpliwy i wyrozymiały. Można z nim nawet trochę pożartować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka747
W Tychach według mnie najlepiej iść do http://kierach.pl. Chyba najbardziej nowoczesne centrum w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka746
Wyleczyłam swoje zęby w klinice Dental Park. Powiem szczerze, że nie było łatwo, ale odpowiedni specjaliści poradzili sobie ze wszystkim, za co będę wdzięczna chyba do końca życia. Klinika mieści się w Krakowie, musiałam dojeżdżać, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej, ja chodzę do doktor Pniok w dental care. Zaczęłam swoją przygodę z invisalign, a potem zdecydowałam się zostać też na "zwykłe" leczenie. Bardzo ładne miejsce i miła atmosfera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2019 o 16:39, Gość Karolina napisał:

Hej, ja chodzę do doktor Pniok w dental care. Zaczęłam swoją przygodę z invisalign, a potem zdecydowałam się zostać też na "zwykłe" leczenie. Bardzo ładne miejsce i miła atmosfera ;).

nie znam dr Pniok, ale doktor Małgorzata Żak z dental care to moja ulubiona pani stomatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab

TYLKO Dentalcare w Tychach ma sens. Wiem co mówie, byłem w wielu innych salonach i tylko tam tak kompleksowo mnie ogarneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botwi

Tak, jak Tychy to tylko dental care, w końcu znieczulenie bez łaski i super miłe panie doktor, które sprawnie wszystko załatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yumi

Yup, Dental Care to specjaliści – a w szczególności Pani Magdalena Pniok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiesta6

Ja z kolei uczęszczam do gabinetu ES Dentica z moją niepełnosprawną córką. Tak się składa, że oferują bardzo szeroki wachlarz usług a do tego ich gabinet jest przystosowany pod osoby niepełnosprawne. Pełen profesjonalizm, o który zabiegałam przez tyle czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ja też polecam DentalCare. Najlepszy dentysta w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooni

ja chodzę tylko do dental care. Dla mnie najlepsi specjaliści w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka
Dnia 21.07.2019 o 10:05, Gość sooooni napisał:

ja chodzę tylko do dental care. Dla mnie najlepsi specjaliści w mieście

a do kogo tam chodzisz? Ja własnie wróciłam z 1 wizyty u dr.Pniok i jestem zachwycona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Ja też chodzę do dr Pniok i uważam że jest rewelacyjna, ciepła, miła, chętnie doradzi 🙂 rewelacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molana
Dnia 5.08.2019 o 14:21, Gość xxx napisał:

Ja też chodzę do dr Pniok i uważam że jest rewelacyjna, ciepła, miła, chętnie doradzi 🙂 rewelacja 

dr Pniok zajmuje się ortodoncja prawda? z tego co kojarze to leczyłam u niej zęby 🙂 bardzo delikatna i profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Kaźmierczak

Przyjazna relacja bardzo ułatwia przejście jakiegokolwiek zabiegu czy czynności z tym związaną. Czy to dentysta sklepikarz itp. Nastawienie jest bardzo ważne. Przychodzi mi do głowy Dr. Pniok z DentalCare, która zawsze wita pacjentów promienistym dzień dobry i uśmiechem i cała niepewność z człowieka *puf* znika bezpowrotnie tak nagle, jak nagle się to pojawiło w poczekalni, ale ja zamiast się stresować przed zabiegiem wolę się napić kawki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 11.08.2019 o 05:59, Gość Mariusz Kaźmierczak napisał:

Przyjazna relacja bardzo ułatwia przejście jakiegokolwiek zabiegu czy czynności z tym związaną. Czy to dentysta sklepikarz itp. Nastawienie jest bardzo ważne. Przychodzi mi do głowy Dr. Pniok z DentalCare, która zawsze wita pacjentów promienistym dzień dobry i uśmiechem i cała niepewność z człowieka *puf* znika bezpowrotnie tak nagle, jak nagle się to pojawiło w poczekalni, ale ja zamiast się stresować przed zabiegiem wolę się napić kawki 😛

Tylko DentalCare w Tychach, bardzo ładny i schludny salon. Widać, że zaprojektowany z sercem, a personel z sercem podchodzi do pacjentów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
Dnia 12.08.2019 o 06:17, Gość Ewelina napisał:

Tylko DentalCare w Tychach, bardzo ładny i schludny salon. Widać, że zaprojektowany z sercem, a personel z sercem podchodzi do pacjentów 🙂

fakt, salon świetnie się prezentuje, sprzęt też profesjonalny i nowoczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taekim

Dzięki za polecenie tego salonu. Przeczytałem opinię jakiś czas temu i umówilem sie na wizyte, wszystko poszlo gładko, a ja z tych co się stresują u dentysty :| Polecam Dental Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
Dnia 21.07.2019 o 10:05, Gość sooooni napisał:

ja chodzę tylko do dental care. Dla mnie najlepsi specjaliści w mieście

to u nich mozna zrobic ten niewidoczny aparat invisalign? Powaznie sie nad nim zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro
Dnia 22.08.2019 o 15:12, Gość Milka napisał:

to u nich mozna zrobic ten niewidoczny aparat invisalign? Powaznie sie nad nim zastanawiam

Można można, nawet w porównaniu z konkurencją wychodzi na plus cenowo. Invisalign fajny, bo jest bardziej dyskretny niż metalowy i nie zniekształca mowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kots
Dnia 18.08.2019 o 16:52, Gość jaco napisał:

fakt, salon świetnie się prezentuje, sprzęt też profesjonalny i nowoczesny

Idę do nich w przyszły piątek. Stresik jest ale chyba będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furry

Nie ma co się stresować. W Dental Care pracują specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kots

Było naprawdę okej, ceny są całkiem niskie a poziom obsługi i leczenia po prostu 5 gwiazdek. Walczę od lat z lękiem przed dentystami, ale tutaj strach był zbędny. Polecam z całego serca i dzięki za polecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kots

Było naprawdę okej, ceny są całkiem niskie a poziom obsługi i leczenia po prostu 5 gwiazdek. Walczę od lat z lękiem przed dentystami, ale tutaj strach był zbędny. Polecam z całego serca i dzięki za polecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva

Hej, jeszcze jest tam medycyna estetyczna swoją drogą. Leczyłam tam bruksizm i leczyłam skutki uboczne tarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×