Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabka...

DOBRY DENTYSTA TYCHY!!!!!

Polecane posty

Gość Melania

Ooooo, a jak tam z tą medycyną estetyczną? Ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Jeżeli chodzi o dobrego dentystę to mogę polecić gabinet SteczkoDentysta.pl do którego chodzę już jakiś czas i zawsze bardzo mi pomogą. Ponadto bardzo miła atmosfera, bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes
Dnia 26.09.2019 o 12:57, Gość Melania napisał:

Ooooo, a jak tam z tą medycyną estetyczną? Ktoś próbował?

jakis czas temu robiłam u nich botox 😉 wszystko na najwyzszym poziomie, nie bylo zadnych powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Dnia 26.09.2019 o 12:57, Gość Melania napisał:

Ooooo, a jak tam z tą medycyną estetyczną? Ktoś próbował?

Polecam mezoterapię 🙂 u mnie rewelacyjne efekty, bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek

NIE CZYTA SIĘ OPINI W INTERNECIE!!!!!  A pyta znajomych gdzie chodzą ,w internecie to sobie może wejść sam właściciel gabinetu i nawystawiać opini. Są firmy które zajmują się wystawianiem pozytywnych opini odpłatnie.

Z powyższych znam tylko dental care tychy i absolutnie odradzam, jedynie dr pniok jest w miare ale też jest zabiegana i jak ma czas to zrobi coś dokładnie ale ja od niej odeszłem bo jak się spieszy to niestety wracałem na gwarancje. Ceny są tam wysokie od razu ostrzegam, tylko dla majętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okapi

Stomatologia Wesoły w Sosnowcu - wprawdzie nie Tychy ale niedaleko a ceny korzystne za w pełni fachowe leczenie czy implanty nawet. Leczę sie u nich 3 rok  i ani raz nie zawiedli. Wreszcie jestem bliska doprowadzenia swoic zebow do porzadku. Warto dbać o zeby wczesniej niz potem leczyć zaniedbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popko

Jeśli chodzi o stomatologa czy ortodontę to polecam DentalCare, naprawdę super jakość usługi, raczej wizyta w takim gabinecie to watpliwa przyjemnosc, ale tutaj bylo bardzo milo. Uprzejma dentystka, ładny gabinet, bez kolejki na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazan
Dnia 7.10.2019 o 23:49, Gość lucek napisał:

NIE CZYTA SIĘ OPINI W INTERNECIE!!!!!  A pyta znajomych gdzie chodzą ,w internecie to sobie może wejść sam właściciel gabinetu i nawystawiać opini. Są firmy które zajmują się wystawianiem pozytywnych opini odpłatnie.

Z powyższych znam tylko dental care tychy i absolutnie odradzam, jedynie dr pniok jest w miare ale też jest zabiegana i jak ma czas to zrobi coś dokładnie ale ja od niej odeszłem bo jak się spieszy to niestety wracałem na gwarancje. Ceny są tam wysokie od razu ostrzegam, tylko dla majętnych.

Masz rację z opiniami. Najlepiej znajomych pytać i tyle w temacie to jest logiczne. W dentalcare miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem i na serio mogę to polecić, bo doktor szybko i profesjonalnie się tym zajął, a mój stan naprawdę był gorszy niż tragiczny. Szorujcie zęby dokładnie a będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz
Dnia 30.10.2019 o 11:45, Gość Popko napisał:

Jeśli chodzi o stomatologa czy ortodontę to polecam DentalCare, naprawdę super jakość usługi, raczej wizyta w takim gabinecie to watpliwa przyjemnosc, ale tutaj bylo bardzo milo. Uprzejma dentystka, ładny gabinet, bez kolejki na cały dzień

w dental care leczyłem krzywy zgryz u dr.Pniok. Nosiłem ten niewidoczny aparat invisalign. Świetna metoda a sama pani dr. bardzo uprzejmna i delikatna 🙂 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
Dnia 7.11.2019 o 18:58, Gość dariusz napisał:

w dental care leczyłem krzywy zgryz u dr.Pniok. Nosiłem ten niewidoczny aparat invisalign. Świetna metoda a sama pani dr. bardzo uprzejmna i delikatna 🙂 Polecam

O właśnie 🙂 mam zamiar się tam wybrać z celu założenia tego aparatu, możesz coś więcej powiedzieć? Jak długo się go nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka
Dnia 30.11.2019 o 14:24, Gość Patryk napisał:

O właśnie 🙂 mam zamiar się tam wybrać z celu założenia tego aparatu, możesz coś więcej powiedzieć? Jak długo się go nosi?

ja nosiłam kilka msc, jest o wiele wygodniejszy niż ten zwykły. Można go sobie zdjąć do jedzenia itd 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonzo

o tak, dental care to dobry kierunek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron

tak jak już wcześniej pisali, dla mnie też tylko dentalcare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×