Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka33333

Taki mały problem a moze i nie maly..................

Polecane posty

Gość autorka33333

Mój chłopak cwiczy, chodzi na siłownię, ale ostatnio coś mu odwaliło i zaczął brac deke...no i w zwiazku z tym wystąpił mały problem, nie ,,staje'' mu. odstawil to od 2 tyg nie bierze ale nadal nie ma wzwodu. Dlaczego tak się dzieje? wkorza mnie juz to, robilam co moglam i nic, no moze na pare sekund ustał i spowrotem flak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówią,że muskuły stały - nie chciał stanąć mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAFFFCA
Tzw, Deka- dick! Twoj chlopak jest glabem, deki nigdy sie nie bierze bez testosteronu ktory ogranicza Deka-dick. Teraz powinien wziac odblok w postaci clomidu. A tak poza tym, to pewnie jest burakiem i lanserem. Moge sie zalozyc, bez urazy. Tylko tacy biora koks, nawet nie wiedzac jak to dziala. Wspolczuje partnera, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka33333
on bierze deka durabolin tyle wiem, o tym odbloku tez mowil ze musi to wziasc wiec sory ale on wie na ten temat napewno wiecej od ciebie, a burakiem to sam jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAFFFCA
Jestes burakiem? Czyli jestescie gejami, ok nie wnikam. Ale powaznie nie zna sie na tym, uwierz. Samej deki sie nie bierze, chyba ze sie jest amatorem jak Twoj lover. Odblok powinien zalatwic sprawe. Pozdro! ps. co za czasy, pomagam gejom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto do czego prowadzi siłka. Żeby wypracować prawdziwe mięśnie potrzeba czasu więc "panowie" zamiast właściwie się odżywiać wpieprzają koks, a później rodzą się takie właśnie pytania: "co zrobić bo mu nie staje?" Moja odpowiedź brzmi: znaleźć normalnego (czyt. nienadmuchanego) faceta. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka333
Jakim kurde gejom.litery mi sie pomylily.ale to nie istotne! To mowisz ze ten odblok zalatwi sprawe? a po jakim czasie dojdzie do pelnej sprawności?:) mowil mi ze 2 tyg mu wystarcza a tu znow nic.porazka.a moze ja go za malo podniecilam.kurde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAFFFCA
Ale odblok moze wrzucic dopiero 3 tygodnie po skonczonym cyklu. Czyli kup sobie ogorka albo cos ;). Popieram przedmowce, dieta, dieta, dieta. Bez diety nie ma ZADNYCH efektow, pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×