Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochannnna

Zakochałam sie w wampirze

Polecane posty

Gość hhhhhhh6666
jak dobrze, ze nie mam takiej facjaty jak on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabys miec taka cudowną
facjatę idioto:D juz sobie wyobrazam jak musi wygladac ciołek ktory siedzi na damskim forum :D:D nie stac cie nawet na operację plastyczną ohhh jaka szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabys miec taka cudowną
wyzywasz go od gejów (to tylko kolejny dowód na zazdrość), piszesz ,ze ma beznadziejną facjatę i co ci z tego przyjdzie ciołku? :D on przynajmniej coś osiągnął , jest czlowiekiem sukcesu (chociaz ma dopiero 22 lata, warto zauwazyć) a ty co? siedziesz na kafeterii - portalu dla KOBIET przypominam ci , wypisujesz jakies bzdury desperacie jeden, zeby chociaz na kafe ktos cię zauwazył i moze cie jeszcze poparł, przegrańcu jeden :D dalej będziesz tak siedział i do konca życia będziesz prawiczkiem - a on , chociaz wg ciebie ma facjatę niegodna uwagi będzie robił karierę i mógłby miec miliony dziewczyn na całym świecie.....:D:D:D PRZEGRAŁEŚ DOSZCZĘTNIE :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh6666
nie stac cie nawet na operację plastyczną ohhh jaka szkoda w przeciwienstwie do waszego marnego "aktorzyka" nie potrzebuje jej. co za glupie malolatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja90
Wspaniale. Przejrzałaś go :D🖐️ Jeszcze się załamie chłopak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja90
Skoro ty nie potrzebujesz (chociaż w to nie wierzę), to on tym bardziej NIE potrzebuje :D🖐️ Leszczyku, pogódź się z tym , że przegrałeś życie :(🖐️ I w ogóle to... wypi***alaj w podskokach stąd, bo to temat dla fanek Pattinsona a nie dla desperatów 😠 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh6666
Skoro ty nie potrzebujesz (chociaż w to nie wierzę), to on tym bardziej NIE potrzebuje wow. to zdanie mnie zabilo. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh6666
I w ogóle to... wypi***alaj w podskokach stąd, bo to temat dla fanek Pattinsona a nie dla desperatów dziecko ja bym tobie najpierw proponowal ksiazki i szkole.. moze jeszcze na twoja edukacje nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
fantazja90 btw... ach.... ta jego kwadratowa szczęka... i te męskie rysy twarzy... Pattinson to po prostu chodzący seks (tak, mam kisiel w majtach właśnie ) Gdybyś dziecko znała anatomię, to byś wiedziała, że blizej mu do kobiecej szczęki niz męskiej. Czuj się wyśmiana :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
Pewnie jest normalnym sympatycznym facetem. jest znany itd. Nikt tego nie neguje. Jednak jesli chodzi o wygląd, to wyglada trochę zniewieściale. Nie znaczy to, ze nie moze się podobać małolatkom. Michał Wiśniewski też się swego czasu podobał małolatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wg ciebie wyglada męska
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wg ciebie wygląda męska
szczęka? podaj przykład na zdjęciu, bo widzę, że bardzo zorientowany jesteś drogi geju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupgppg
to ze ma lekko kobiece ksztalty jak niektorzy sadza to co z tego? moj brat tez ma kobiece ksztalty wtarzy a ma zone i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia4
Witam:) widzę, że z naszego wspaniałego tematu jakiś zakompleksiony , niespełniony lekarz i znawca anatomii zrobił szambo? :o Może lepiej nie wdawajmy się z nim w dalsze dyskusje, bo to raczej nie ma sensu - wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy, wiecie jak to z takimi bywa... :P Możemy mu tylko współczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
a jak wg ciebie wygląda męska Nie wiem, dlaczego mnie załosna dziwko wyzywasz. To, ze jesteś pasztetem nie obliguje cie do ublizania innym. jak chcesz wiedzieć jak wygląda męska szczęka, to weź atlas anatomii nieuku i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia4
He he ...dobre... pierwsze co mi się kojarzy z Robertem to rozczochrane włosy a zaraz po tym ta boska, męska szczęka.... gdzie wy tu widzicie kobiece rysy twarzy to ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
Ten topik, to zlot żałosnych pasztetów, ktorych nawt nie zechciałby ten okularnik co strzelał w Niemczech w szkole. A wy wzdychacie do kogoś kto jest dla was nieosiągalny. Marzycie o nocach z nim. Przecież ten biedak by się porzygał, gdyby miał sie przytulić do waszych obleśnych ciał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twilight forever
takich to tylko olać bo ma satysfakcję z tego ze nas "zdenerwował" :o nudzi mu się i wypisuje bzdury dureń:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
pupupgppg to ze ma lekko kobiece ksztalty jak niektorzy sadza to co z tego? moj brat tez ma kobiece ksztalty wtarzy a ma zone i dzieci Wielu transwestytów i metroseksualnych ma żonę i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupgppg
jasne ty wiesz najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia4
nie widziałeś mnie, więc nie masz prawa oceniać:) ale byś się zdziwił, gdybyś zobaczył moje "obleśne ciało" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
gagusia4 He he ...dobre... pierwsze co mi się kojarzy z Robertem to rozczochrane włosy a zaraz po tym ta boska, męska szczęka.... gdzie wy tu widzicie kobiece rysy twarzy to ja nie wiem Jest trójkątna. Zwęża się ku dołowi. Męska jest bardziej zaokrąglona i masywniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
gagusia4 nie widziałeś mnie, więc nie masz prawa oceniać ale byś się zdziwił, gdybyś zobaczył moje "obleśne ciało" . Mnie już zarozumiałe pasztety, bez odrobiny samokrytycyzmu nie dziwią. Widzę takie codziennie na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
Co tak cicho sie zrobiło? Szukacie zdjęć anatomicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia4
oops, zapomniałam, że mamy go ignorować :P hm... to może powróćmy do tematu... a widziałyście to - http://www.youtube.com/watch?v=XmyZ9ZHYwv4 ? :D Ostrzegam, ze to parodia Twilight, więc pamiętajcie, żeby podejść do tego z dystansem :P Chłopak , który parodiuje Edzia też niezły jest :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupgppg
w celu ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagusia4
Nie karmić trolla! :P PAMIĘTAJCIE DZIEWCZYNKI:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breath me
fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiadomo kto...
Ta parodia jest faktycznie na waszym poziomie małolatki. Powodzenia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość really MAD
Ha ha, widziałam to :D Mogłabym to oglądać bez przerwy... ten taniec przy drzewie :D... lepiej się nie denerwujmy niepotrzebnie :) złość piękności szkodzi :P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×