Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

signal

znaki zodiaku, a seks..

Polecane posty

Do uprawiania seksu Waga potrzebuje pięknego i wyrafinowanego miejsca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa z zasadami
a co powiesz o związku ryby z rybą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa z zasadami
A to czemu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
Koziorozec to moj partner kiedy trzeba czuly i delikatny, ma ogromny temperament, wiekszy niz ja - skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
koziorozec i skorpion to dobre polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22 prawie idealny zwiazek, wieje mi monotonia w swerach intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego ja trafilam na takiego byka:o albo widocznie go nie podniecam:o ok trzeba sobie znalesc kochanka jakiz nak bedzie do mnie pasowal? waga jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
sorki zapomnilam dac znak??? wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
a bliźnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma....
ja sypiam z koziorożcem a sama jestem strzelcem.. według horoskopu -związek tylko dla orłow... ;) ale jakoś trzy lata sie już dogadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat Może to były byczki lub byczęta?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliznieta uklada sie dobrze ze strzelcami, wagami i wodnikami. w lozku sa gadatliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin.84
jak si e ma skorpion z strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarowno strzelec jak i skorpion maja ogromne temperamenty.. w lozku cud miod, a w zyciu uczuciowym porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik76
Powiem Wam że jestem w związku baran-baran od kilku lat i jest cudownie.Fajne zestawienie to baran (on) i strzelec (ona) i baran (on) i skorpion (ona). A tak na prawdę to chyba trzeba to traktować z przymrużeniem oka...każdy jest inny i nie da się tego szufladkować pozdrawiam wszystkie Baranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_i on skorpion
Jak kochają się znaki zodiaku? Czy kiedykolwiek zastanawiałyście się nad tym, jaki wpływ na to, jak się kochacie mają wasze znaki zodiaku? Według astrologii ma to znaczenie, ponieważ poszczególnym znakom przypisuje się pewne cechy charakteru, temperamentu, a także predyspozycje. Poza tym każdy znak zodiaku symbolizuje jakiś żywioł, zatem potencjalnie mogą się uzupełniać bądź wykluczać. Zobaczcie wobec tego czy w jakikolwiek sposób sprawdza się to w waszym życiu i partnerstwie. Uprzedzam, że poniższą charakterystykę każdego ze znaków zodiaku ograniczyłam do opisania sfery uczuciowej, a do tematu najlepiej podejść z humorem. Baran (21 marca - 20 kwietnia) - jest bezpośrednia i onieśmielająca, lubi zdobywać, stawia obiekt uczuć na piedestale, za wszelką cenę chce zrobić wrażenie, bywa staroświecka i romantyczna. Od partnerki oczekuje absolutnej wierności, podziwu, entuzjazmu i adoracji. W seksie energiczna, bezpośrednia, lubi eksperymentować, dominować i kochać się o poranku. Jeśli chcesz zdobyć kobietę Barana musisz być zalotna, bezpośrednia, spontaniczna, nie jęcz, nie marudź, nie bądź zbyt nieśmiała, po prostu działaj! Do Barana pasują Lew, Waga oraz Strzelec, natomiast może nie udać mu się z Koziorożcem i Rybą. Jej wrażliwe miejsca erogenne to twarz, włosy i płatki uszu. Byk (21 kwietnia - 21 maja) - rządzona jest przez boginię miłości, lecz gubi ją usilne pragnienie posiadania i stabilizacji. Zakochuje się mocno i często na zawsze, lubi uwodzić, w tym celu używa języka ciała, bywa naiwna. W seksie namiętna, mocno pożąda, dobrze zna swoje potrzeby, ceni otwartość, komplementy, długą grę wstępną. Od kobiety będzie oczekiwała atrakcyjnego wyglądu, lojalności, poczucia bezpieczeństwa, szczerości oraz rozpieszczania. Możesz ją poskromić dobrą kuchnią, podarunkami, a zatrzymasz oferując poczucie bezpieczeństwa. Z Bykiem zgraną parę stworzy Rak, Panna i Koziorożec, stanowczo odpada Baran i Lew. Jej wrażliwe miejsca erogenne to kark i szyja. Bliźnięta (22 maja - 20 czerwca) - uczucia ją krępują, jest wrażliwa, czuje mocno, ale z trudem to wyraża, ma dwie twarze. Chętnie fantazjuje o seksie, lubi kochać się, eksperymentuje, flirtuje, świntuszy, bywa pożądliwa, ale jednocześnie racjonalizuje uczucia. W kobiecie będzie szukała przyjaciela, często nieodwzajemnionej empatii, cierpliwości i umiejętności wybaczania. Żeby ją uwieść, musisz być na jej każde zawołania, nie wywieraj nacisku, zaskakuj ją, nie snuj przed nią planów na przyszłość. Bliźnięta może zdobyć Waga i Wodnik, wykluczone są Rak, Skorpion, Koziorożec i Ryby. Jej wrażliwe miejsca erogenne to wewnętrzna powierzchnia dłoni, rąk i ramiona. Rak (21 czerwca - 22 lipca) - jest romantyczna, wrażliwa, oddana, nie robi pierwszego kroku, boi się odrzucenia, odwzajemnia uczucia szczerze i ciepło, przywiązuje się. W seksie skryta, lubi miły nastrój, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, bardziej skupia się na potrzebach partnerki. Jeśli chcesz skraść jej serce, musisz pokazać, że kochasz, docenić jej kuchnię, okazać lojalność i oddanie, a czasem pogodzić się, że to rodzina będzie dla niej na pierwszym miejscu. Kupuj jej kwiaty i czekoladki, zabieraj do dobrych restauracji. Do Raka pasuje Baran, Rak i Ryby, może zawieść Strzelec. Jej wrażliwe miejsca erogenne to usta i piersi. Lew (23 lipca - 22 sierpnia) - nie ukrywa uczuć, jest zdobywczynią, wytworna i szybko rozczarowująca się. W seksie egoistyczna, dynamiczna, kreatywna i odważna, wiele rzeczy robi na pokaz. Kochanka będzie musiała nieustannie okazywać jej uwielbienie, spełniać jej zachcianki i fantazje erotyczne. Do zdobycia jej przyda ci się bogactwo, władza i sława. Uwodź, chwal, flirtuj, dbaj o swój wygląd, zasypuj ją prezentami. Z Lwem może próbować Baran, Waga i Strzelec, a nie pasuje do niej Byk oraz Panna. Jej wrażliwe miejsca erogenne to uszy i plecy. Panna ( 23 sierpnie - 22 września) - w miłości naturalna, potrafi dawać i brać, lubi sprawiać przyjemność partnerce, ma wysokie wymagania, jest ostrożna w zrobieniu pierwszego kroku. Jako kochanka może elektryzować, będzie skrupulatna, pokaże ci wiele sztuczek. Zapragnie cię, jeśli okażesz subtelność i finezję, przeprowadzisz długą grę wstępną, w której będziesz namiętna do granic. Preferuj zdrowy tryb życia, postępuj wobec niej z wyczuciem, podczas spotkań nie chwal się. Z Panną trwały duet może stworzyć Byk, Skorpion i Koziorożec, a problemy będzie miał Lew i Wodnik. Jej wrażliwe miejsce erogenne to brzuszek. Waga (23 września - 23 października) - są przewidywalne, ignorują niedoskonałości partnerki, nie lubią flirtu, uwodzą subtelnie. Bywają niepewne swej seksualności, nie chcą dziewczyny na jedną noc, ważna jest dla nich aura uniesień, ładne otoczenie, zadbana kochanka. Aby ją uwieść, praw jej komplementy, pieść ją różnymi technikami, bądź wierna i lojalna. Powinnaś także być szykowna i mieć klasę, zabieraj ją w piękne miejsca. Z Wagą może spróbować Baran, Bliźnięta, Lew i Strzelec, nie zalecam Skorpionom i Rybom. Jej wrażliwe miejsce erogenne to pośladki. Skorpion (24 października - 21 listopada) - mają serca ze szkła, łatwo je zranić, są skryte, rzadko okazują uczucia, bywają zbyt szczere. Fascynuje je seks, ale potrafią też żyć w celibacie. Skorpionica lubi różnorodność, eksperymentowanie, jest wytrzymałą kochanką, będzie chciała dominować. Jeśli chcesz ją zdobyć, bądź tajemnicza, sugestywna i troszkę agresywna. Okazuj romantyczne gesty, daj jej do zrozumienia, że jest fascynująca, bądź cierpliwa. Ze Skorpionem dopasuje się Panna, Koziorożec i Ryba, na własne ryzyko niech się zmierzą Bliźnięta, Waga i Wodnik. Jej wrażliwe miejsce erogenne to wzgórek łonowy. Strzelec (22 listopada - 21 grudnia) - otwarcie okazuje uczucia, jest namiętna i bardzo się stara dla drugiej osoby. Kiedy się zakochuje jest szczera i bezpośrednia, chce cały czas przebywać w towarzystwie ukochanej. W seksie bezpruderyjna, ale oddana, lubi stymulację intelektualną i delikatność. Będziesz kobietą jej życia, jeśli okażesz wyluzowanie, beztroskość i poczucie humoru. Bądź wierna, spontaniczna, nie ustalaj żadnych zasad. Do Strzelca może startować Baran, Lew i Waga, niech dziesięć razy zastanowi się Byk i Rak. Jej wrażliwe miejsca erogenne to wewnętrzna strona ud. Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia) - w miłości ostrożna, długo się zastanawia, zanim się zaangażuje, używa uroku osobistego, łatwo się zraża, z trudem otwiera się przed innymi. W seksie staranna, kieruje się intuicją, lubi długie i skrupulatne pieszczoty. Żeby ją zdobyć, miej klasę i nienaganne maniery, nie flirtuj jawnie, uzbrój się w cierpliwość, zdobywaj ją powoli. Okazuj jej miłość, ale i daj poczucie bezpieczeństwa. Z Koziorożcem pasuje Byk, Panna, Skorpion i Ryby, a na własną odpowiedzialność niech zaryzykuje Baran, Bliźnięta oraz Wodnik. Jej wrażliwe miejsca erogenne to pępek i skóra pod kolanami. Wodnik (20 stycznia - 18 lutego) - wolą ideę miłości niż samą miłość, dobrze radzą sobie jako singlel, bywają beznamiętne, ale nastawione przyjaźnie, potrzebują przestrzeni. W seksie ciekawskie, pomysłowe, perwersyjne. Lubią badać granice, więc potrzebują kochanki o stalowych nerwach, pozbawionej fizycznych zahamowań. Rozkochasz ją w sobie, działając powoli, subtelnie reaguj na jej żądania, pozwól jej dominować. Z Wodnikiem może być dobrze Bliźniętom, próbą sił będzie związek z Panną, Skorpionem i Koziorożcem. Jej wrażliwe miejsca erogenne to łydki i kostki. Ryby (19 lutego - 20 marca) - bywają sentymentalne, łatwo dają się ponosić emocjom, szybko się zakochują, potrzebują ciągłych zapewnień o miłości, prędko można je zranić. W seksie romantyczne, czułe, o bogatej wyobraźni. Dla zdobycia jej dawaj prezenty, bądź romantyczna, okazuj czułe gesty. Zrobisz dobre wrażenie, jeśli zaprosisz ją w podróż. Opiekuj się nią i otaczaj uwagą, bądź wierna, ale nie oczekuj tego od niej. Do Ryb może pasować Rak, Skorpion i Koziorożec, na pieńku będą miały Baran, Waga i Ryby. Jej wrażliwe miejsca erogenne to stopy. Anitya Źródło artykułu: Jamie Stokes, Znaki zodiaku, Firma Księgarska J. i K. Olesiejuk - Inwestycje Sp z.o.o., 2006 OPINIE I KOMENTARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo maaaatko
do Czarne Asisko1313 "ktoś tam napisał "koziorożec czuły i delikatny" buhahaha jabym się nie bała że zajade przed 30 mojego faceta to pewno chodziłby z poobijanymi oczami, siniakami i zadrapaniami 20 dni w miesiącu lubie ossstro, 5 dni delikatnie, 5 dni mam okres więc do wanny i znów osstro koziorożec delikatny " czy Twoja wypowiedź odnosi się do Ciebie czy Twojego partnera? Wnioskuję, ze jednak chodzi o Ciebie i Ty jesteś tym zadziornym koziorożcem. być może, nie przeczę. Jednak o facecie mam zdanie że jest bardzo czuły i bardzo delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e85
ja jestem skorpionek i moj maz takze 2 zupelnie inne charaktery, w lozku... bomba :) oboje czasami lubi kochac sie namietnie, slyszac zapewnienia dozgonnej milosci innym razem szybki i brutalny sex, a jeszcze indziej sex w jakims nietypowym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też
mój były był skorpionem i wcale podczas seksu nie było tak super i taki namiętny też chyba raczej nie był, albo nie zdążył mi tego pokazać, nie potrafiłam się przy nim się też tak otworzyć, a ja też jestem skorpionką :D a z kolei mój obecny partner jest Panną i w łóżku jest super, ma temperament gorący tak jak ja, wystarczy mi chwilką,żeby go sprowokować a jak ja tego nie robię to on mnie prowokuje, moglibyśmy z łóżka nie wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililala
Ludzie przecież to zależy od chrakteru a nie znaków zodiaku U jednego się sprawdzi u drugiego nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaniliaPyszna
ja byk maz skorpion w lozzku IDEALNIE, SWIETNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×