Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

moja beza

Polecane posty

hm widzisz czasem nie decyduje nasza sytuacja-tylko to co nam sie podoba przesadza sprawe ;) ale fajnie,ze ktos tez ma taka suknie,to juz trzecia osoba o ktorej slysze z tym modelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie identyczny, ale podobny. A poza tym ślub był w zeszłym roku, tak więc się nie przejmuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne te suknie mialam juz slub ale lubie sobie czasem poogladac wlasnie takie suknie :)drogie te suknie moja dokladnie tez tyle kosztowala,ale mialam mozliwosc w salonie uszyc za pol ceny i ja potem oddac wiec wybralam ta opcje szkoda mi bylo tyle kasy moja mama jak uslyszala to zlapala sie za glowe hehee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
ktos jeszcze pochwali sie swoja beza ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ten: http://www.allegro.pl/item570159097_sliczny_komplecik_kolia_kolczyki_cyrkonie.html najładniejszy z tych 4 a przy tym nie przeładowany. Masz bardzo strojną suknię wiec wg mnie musisz mieć delikatniejszą biżuterię. na 2 miejscu: http://www.allegro.pl/item580793871_delikatna_kolia_naszyjnik_kolczyki_cyrkonie.html 2 pozostale odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się trzeci nie podoba ale nie traktuj mnie jak wyroczni:D każdy tu ma inny gust i jak tobie sie podoba to wez go tez pod uwagę. hmm, nie wiem czy przegniesz ale myślę że raczej to bolerko nie będzie pasować do koronki sukni. Tam jest całkiem inny wzór z tego co widać na tych małych zdjęciach. Tak naprawdę dopiero na żywo będziesz mogła ocenić jak to pasuje, ale tak czy inaczej to w bolerku dlugo nie pochodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, ale tak pytam:-) Właśnie nie chciałabym przesadzić, a bolerko tylko do kościoła i bardzo trudno znaleźć choćby podobny wzór, bo właśnie szukałam... Zobaczymy, najwyżej odsprzedam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaPo-mi sie podoba z naszyjnikow 2 i 4 link. choc w sumie wszystkie sa zblizone. a chyba najbardziej 4. taki krolewski ;) a bolerko nie jest zle,bo masz zakonczenia sukni koronka-wiec by pasowalo mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ale jeśli koronka będzie zupełnie inna, to się będzie gryzła... Ale dzięki za radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę porównać i na moje oko nie różni sie tak bardzo drastyczne... No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takniee
do bogato zdobionych bez-księżniczek nie pasuje taka biżuteria,nie macie umiaru dziewczyny..może jeszcze diadem na głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia nie jest nie wiadomo jak bogato zdobiona... Widziałaś sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak chcecie zaproszenie do nivea klubu, to podajcie mail, można próbki kosmetyków dostać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nr 4 pasuje. jeest taka niby krolewska. suknia HaPo nie jest nie wiadomo jak zdobiona. ma koronki na dole. moim zdaniem pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia jesteś? Obiecałaś się zarejestrować na nivea... :-( Już Ci kilka zaproszeń wysłałam i tylko Ciebie mi brakuje do dziesiątki... :-( A jak tam wasze bezy? Ja dobieram właśnie welon i bolerko, jakby pogoda była zła. Biżuterię już mam:-) Żadna z tych z allegro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×