Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aagaa24

moja beza

Polecane posty

Gość aagaa24
suknie firmy, ktora Ty HaPo podalas w linku ze Swoja suknia sa znacznie drozsze :) takze ja na prawde uwazam, ze jak na tak "bogata" suknie cena byla niska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
hehe HaPo pewnie Ona jeszcze zadnej nie miala, bo opinie podchodza pod stara zdziadziala panne...albo miala i sama z siebie nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no ja balam sie taka kupic, bo widzialam i slyszalam, ze suknie z francuska koronka ciezko wyczyscic i jak ktos zrobi to zle efekt jest koszmarny... zreszta nie udalo mi sie takiej w mojej okolicy znalezc... to tylko szczescie, ze Tobie udalo sie nie przeplacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam suknię w domu. Moja mam jest krawcową i bardzo uważnie ją obejrzała, ja zresztą też. Suknia wygląda jak nieużywana, choć zdjęcia były ślubne, nie ma żadnych podarć ani zabrudzeń, bo podobno była czyszczona chemicznie. Kupiłam ja po naprawdę podejrzanie niskiej cenie na allegro i do dziś się zastanawiam i cieszę, że miałam taki fart. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no to gartuluje zakupu :) jak sie ma kogos kto sie na tym zna tez jest latwiej kupic i wrazie W pozniej ratowac sytuacje :) ja na swoja jeszcze czekam... zreszta slub dopiero w sierpniu i nie mialabym jej nawet gdzie schowac przed narzeczonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... Ja też mam ślub w sierpniu:-)Ale ponieważ to była okazja, to teraz wisi, szczelnie zabezpieczona w płótnie, u mnie w pokoju. Oczywiście, narzeczony nic nie wie i się nie dowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
oo a dokladniej kiedy w sierpniu jesli moge zapytac? :) ja 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tydzień wcześniej:-) 15:-) Już wcale nie zostało tak dużo czasu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
ladna :) i zazdoszcze fugury, bo do takiej sukni trzeba ja miec nienaganna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo HaPo
kupila swoja demetrios na allegro dlatego sie wymadrza ze tania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
no jak dla mnie to duzo za duzo... ale w sumie biorac pod uwage, ze organizujemy slub od lutego to i tak krocej czekam niz coniektore dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa24
HaPo kogo pytasz ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty rozumiem, że juz zamówiłaś, to chyba ją na sobie miałaś:-) Niestety pytam:-)Suknia ładna, ale mnie nie powaliła. :-) http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=142.hebron Coś w tym stylu dużo bardziej mi się podoba. W ogóle powinno sie to jakoś rozwiązać, żeby było kilka sukien ślubnych;-) tak się śmieje mój narzeczony, jak ciągle oglądam zdjęcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
Mam już ja w domu (u rodzicow) Sukienkę kupilam uzywaną, bo na nową nie byloby mnie stać, niestety cena jest powalajaca:/ Suknia jest jak nowa, nie ma zadnych sladow uzytkowania, do tego prawie w moich wymiarach (zostanie tylko lekko skrocona 3cm). Udalo mi sie , bo poprzednia wlaścicelka nie miala wesela i suknia się w ogole nie zniszczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak samo jak ja:-) Ale że trafiłaś na kogoś z taką suknią. A gdzie szukałaś? Na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
a co do koronek, mierzylam w madonnie i niestety wcale nie są takie piękne jak na zdjeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
Tak na allegro, dziewczyna wystawiła suknie jeszcze przed ślubem. Skontaktowałam sie z nią. Potem przymierzalam jeszcze w salonie, zeby zobaczyć, czy dobrze leży. Odkupilam suknię zaraz po ślubie pierwszej właścicielki, czyli w październiku i teraz przechowuję do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka miała bardzo podobną do tej, którą wkleiłam i bardzo mi się podobała, tyle, że ecri. No moja jest z grudnia i czeka do sierpnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
HaPo pokaż swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam link na pierwszej stronie. Beza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
Tren ma zachwycający i ogolnie jest nawet niezla jak na bezę. Nie ejst przeladowana i klasę mimo , że to beza to jednak ma. Hapo bedziesz wyglądac slodko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale trzeba przyznać, że lekka to ona nie jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
domyślam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na szczęście tren bardzo łatwo podpiąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyuuuu
a zawsze tak mowią a potem na skutek wygibasow i podskokow w tancu tren sie często odpina. Ale od czego jest swiadkowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie przytyje te upragnione 5 kg, chociaż w dzień wesela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×