Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenaaaaa

18 lat i ciaza

Polecane posty

Gość Lenaaaaa

Powiedzcie mi czy to takie bardzo straszne ze dziewczyna w tym wieku w ciazy zaszla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zaszłaś
bo nie wiem czy mam pisac prawdę czy pocieszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
jakby nie patrzec jest już pełnoletnia, ale czy dorosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo straszne nie
ale nieodpowiedzilane jak najbardziej.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest źle, ja mam u siebie w klasie 2 prawie już 18letnie mamusie i radzą sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz 13stki zachodzą w ciaze wiec... nic nas nie zdziwi i jest to na pewno mniej straszne niz ciaza 13,14,15 ale jednak straszne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
Ale co tu wiek ma do znaczenia:( Czasem jest tak ze kobieta majac 30 lat ma nasrane w glowie za przeproszeniem gorzej niz 18 letnia dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
zgodzicie sie?? czy nie?A chce szczerosci czy mam sie calkowicie zalamac czy nie bo boje sie strasznie:( ten mlody wiek mnie przeraza i to co inni powiedza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
Oczywiscie ze wychowam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodociane mamuśki
to już plaga wiec nie zaszokujesz tym nikogo.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeenie
nie zalamuj sie, gdy bedziesz w moim wieku bedziesz miala juz 13 letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodociane mamuśki
szukasz u nas poparcia, zebyśmy ci przytakneły? jak napiszemy, ze wszystko ok to poprawi ci sie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka21212
a zapytajcie mam swoich ile mialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
Ja chce poprostu zobaczyc jak na to reagujecie:(i co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam rok starsza kiedy zaszlam w 1 ciaze-zaraz po maturze i dalismy rade glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodociane mamuśki
no wiec ja myślę, że dziewczyna wpadła bo nie myślała o konsekwencjach. tak zapewne sądzi wiekszosc. nikt cie z tego powodu nie zlinczuje ale na aprobatę na pewno nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pomyslimy
kolejna smarkula, ktora nie pomyślała ze z seksu moze wyjśc dziecko.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata sobczyk ze wsi
ale jesteś młoda kurewka i teraz bękarta bedziesz miala!!!1 o matko! ale patologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
kurewka to moze jestes ty i hamuj troche sie dziewucho ... i to raczej ty jestes wychowana w patologicznej rodzinie skoro wladasz takim barwnym jezykiem .zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututuruturu
kurde ,ile można...a pytalas o to czy masz isc z nim do lozka? nie !to po co nas pytasz jak zareagujemy..przejmjesz sie opinia innych,po co,nikt Ci nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaa
ok nie bylo tematu. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodciana mama z dlugim stazem
Lenaaaa - po co tu pisalas - zeby wysluchac wyzwisk? - po co? To nie jest nic strasznego byc mloda mama - jest po prostu ciezko i juz. Bywaja mamy mlodsze jeszcze od Ciebie i daja rade - Ty tez dasz - spokojnie. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko pytasz co myslimy o 18 latce w ciazy aja mysle no cóz wpdka nie pierwsza i nie ostatnia ważne by bys nie skrzywdział dziecka bys je kochał i o nie dbała a co ludzie myśla mije w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda ciezarna z wyboru...!!!
Mam 18 lat i jestem w ciazy za dwa miesiace bede rodzic i jestem szczesliwa ze bede miec dzieko staralismy sie o nie 8 miesiecy i sie udalo moje dziecko nie jest z wpadki tylko jest chciane.... teraz jak ktos ma 18 lub 19 lat to ze sa nie dojzale itd.... a to najleprzy okres na dziecko ... zawsze jest cos co mowi ciazy nie bo nie ma mieszkania , bo nie ma kasy bo to bo tam to po tem budzi sie taka 40 ze chce dziecko a nie moze...... i wogole choroby zagrazajace jej i dziecku wiem ze medycyna poszla do przodu ale duzo decyduja geny.... nie raz 18 -nastka ma wiecej oleju w glowie i dobrze wychowa swoje dziecko niz kobieta ktora ma dziecko po 30 bo majac 30 tez mozna miec fiubzdziu.... w glowie !!!!!! ja jestem zachwycona ciaza i ze bede mama choc mam glupie 18 lat ... !!! zobaczcie z innej strony gdy wasze mamy mialy po dwadziescia pare lat a nie mialy by dziecka to odrazu by bylo ze nie moze ze to czy tam to .... kiedys ciaza w wieku 18 a -20 lat byla ok a teraz ze szczeniara ze cos ... !!!! poknijcie sie w glowe i nie miezcie wszyskich jedna miara !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×