Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wiki1006

jak sobie z tym poradzic !!????????

Polecane posty

Gość wiki1006

witam, mam problem z niespelniona miloscia i trawa on juz ok 15 lat dodam ze ja mam 27 on byl kolega mojego brata i mieszkal 24 km od nas ale zawsze przyjedzal a my mielismy sie ku sobie, wiedzielismy tez ze brat by nie pozwolil na nasz zwiazek i tak on mial zone kochanki ...i mnie ja rowniez w tym czasie mialam facetow ale pojawil sie on i zawsze sie spotkalismy nie na sex! pare lat temu wyjechal do Angli tam ma dziewczyne ja faceta od 4 lat ale niedawno znow przyecjal i sie spotkalismy poszlam z nim do hotelu...i to byla niejpiekniejsza chwila w miom zyciu...on na drugi dzien musial jechac ale 1 raz w zyciu wyznalismy sobie milosc Ja jestem gotowa byc z nim bo od dawna to wiem ale wiem ze on sie boi od 3 dni piszemy do siebie nie spimy nie jemy a w dodatku jego laska sie domyslila i mu wybaczyla :( on mi dzis zadal pytanie: co bedzie jak po paru miesiacach on mi sie znudzi? przeciez on jest tym jedynym dla mnie i dobrze o tym wie bo przez te lata cierpie i on chyba tez w koncu sie przyznal bo obydwoje przez lata zgrywalismy twardzieli boze jak ja mam zyc bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×