Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

mała łazienka, mała pralka???

Polecane posty

Gość Laura Palmer z Twin Peaks

mam łazienkę która ma ok 3,2 m2 :o do tego mam wannę, bo jakoś nie potrafiłam z niej zrezygnować na rzecz kabiny i miejsca :( pytanie chciałabym kupić wąską pralkę taką mniej więcej 80x40x60 wsad od góry , ktoś taką ma?polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu gdzieś taki temat z małymi pralkami :) dziewczyny polecają jakąś małą z nawet dużym wsadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
no wiem też nad tym myślałam, ale jakoś nie potrafię się na to zdecydować:o wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to cie pocieszy, ale spróbuję ;) Moja łazienka właśnie zmierzona ma 2,25 metra :) I w niej właściciele mieszkania też wsadzili wannę (zdolni ludzie) - taką ze stopniem do siedzenia. Jaką masz kuchnię? Ja mam pralkę w kuchni, stoi sobie kolo zmywarki i całkiem sie dogadują dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie sie namówić
na pralkę z małym wsadem szczególnie przy małej łazience Gdzie bedzicie trzymać brudną bieliznę do prania?. Ja z racji oszczędności miejsca w łazienkowej klitce wymyśliłam sobie kosz na pranie w słupku, a pralkę mam z małym wsadem Efekt - prawie stale wywalające się brudne ciuchy z szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmer z Twin Peaks
o kurde wanny w takiej łazience to sobie nie wyobrażam? a ta wanna jaka duża? narożna? no muszę nad tą pralką pomyśleć, ale jakoś nie łączy mi się zapach schabowego z wizirem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam zagorzałą przeciwniczką pralki w kuchnii. Ale jak sie nie ma co sie lubi - to się stwierdziło, że to wcale tak nie przeszkadza. Powiew świeżości czasem się w kuchni przyda :P Mam taką ładowaną od góry więc jak jest zamknięta to wygląda jak duże białe pudło, nie widać, że to pralka. Widziałam też pralki otwierane z boku, ale obudowane jak szafka - otwierasz szafkę kuchenną a tam kuku drzwiczki od pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrreeeeeeeetttt
FRANIA :) jeśli nie masz dużej rodziny taka mała ( ok 300-400zł) wystarczy :) brudne ciuchy mozna w niej trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Moja łazienka ma 1,8x2,00 /właśnie zmierzyłam/ i mam w niej wannę umywalkę małą pralkę gł. 40 cm Bosch z dużym wsadem, komodę z 4 szufladami i jeszcze zmieścił mi się kosz na bieliznę. Wszystko zależy od ustawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Czemu jestescie takimi przeciwniczkami pralek w kuchniach, jaki zapach wizira pomieszanego ze schabowym...takie gadanie to bezsens. Po drugie trzymanie brudnego prania w pralce to bezsens i tak trzeba bedzie wyciagnac zeby posortowac i co wtedy gdzie to brudne pranie trzymac, na podlodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×