Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basiaija

Apelacja

Polecane posty

Gość Basiaija

Niedawno złożyłam wniosek do sądu o podwyżke alimentów , sprawa się odbyła , sąd podwyższył mi alilmenty o 150 zł pomimo tego że ojciec dziecka jak twierdzi jest bez pracy . Obydwoje mieliśmy adwokatów . Nikt nie protestował ! ani ja ,że tylko o 150 zł więcej , ani on że aż o 150 zł więcej + na niego został nałożony zwrot kosztów adwokackich dla mnie . Jak się później okazało on złożył w sądzie apelację o której ani ja ani adwokat nic nie wiedzieliśmy . Dowiedziałam się przypadkiem kiedy poszłam do sądu odebrac postanowienie po uprawomocnieniu , a tu taką wiadomosc otrzymałam .W związku z tym ,mam pytanie czy jeśli on złożył apelacje to ja lub adwokat powinniśmy zostac o tym fakcie powiadomieni ? Bo już sama nie wiem , czy też może w sądzie apelacyjnym sami podejmą za nas decyzje , bo ani wezwania nie dostałam , nic ,cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas dostac odpis apelacji by moc na nia odpowiedziec. Pewnie jeszcze Ci przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noggo
autorko POMÓŻ!!! czy wnioskowałaś też o zabezpieczenie powództwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaija
Po jakim mniej więcej czasie mogłabym spodziewac się odpisu apelacji , od sprawy minęły już 3 msc jak długo to trwa ? Co do adwokata to też sie zastanawiam ... coś nie bardzo się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaija
noggo - wniosek pisał za mnie adwokat , nawet go nie widziałam ,myślę jednak ,że wnioskował o zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noggo
a przyznano Ci to zabezpieczenie?? tzn. czy sąd do czasu rozpatrzenia sprawy nakazał pozwanemu uiszczenie jakiejś kwoty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trasa rowerowa
u mnie to samo , też nic jeszcze nie dostałam , w sądzie powiedzieli mi tylko ,że ex złożył apelacje i czekam , 4 miesiące minęły od czasu jak sie odwołał , czy to naprawdę tak długo trwa ? Mam pytanie jeśli się ktoś orientuje , czy zasądzone alimenty na sprawie powinnam dostawac w kwocie podwyższonej czy nadal takie same jak przed sprawą ? Czy mogę oddac sprawe do komornika , czy czekac na wynik apelacji ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×