Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Davidekk

Szukam dominującej Pani

Polecane posty

Gość Davidekk

Szukam Pani, która pozwoli mi oddać się bezinteresownej służbie u Jej stóp, uwielbianiu i oddawaniu Jej czci na każdym kroku, czynieniu Jej życia wygodniejszym i przyjemniejszym, realizowaniu Jej fantazji, wypełnianiu obowiązków według Jej poleceń. Marzy mi się oddanie pod 'opiekę' i wychowanie znaczniej dojrzalszej od mnie Kobiety .. nie mając doświadczenia i typowych dla męskiego światka nawyków odnośnie traktowania Kobiet chciałbym być jak glina w rękach takiej Pani, ukształtowana według Jej życzenia i oczekiwań Nie szukam Kobiet z filmów bdsm, wyretuszowanych, koniecznie młodych i wychudzonych, ubranych w czarną skórę i z batem w ręku, bez cienia prawdziwej Kobiecości. Uwielbiam autentyczną Kobiecość, lekko lub bardziej puszyste, Kobiece kształty, dojrzałość a przede wszystkim osobowość - władczą, dominującą, seksowną, która potrafi obezwładnić i zniewolić. Nie szukam seksu, z wyjątkiem pieszczenia Pani oralnie jeśli takie będzie Pani życzenie. Marzę aby wychowała mnie Pani do spełniania Pani kaprysów, potrzeb i fantazji tak jak lub Pani najbardziej, sumiennego wypełniania codziennych obowiązków, abym mógł poprzez usługiwanie Pani na co dzień i w każdej chwili uczynić Pani życie lżejszym i bardziej komfortowym. Nie interesują mnie "sesje", w których wyselekcjonowane według męskich kryteriów atrakcyjności, seksownie ubrane Kobiety zaspokajają potrzeby ich 'klientów'. Chciałbym aby to Pani była 'klientką', to ja chcę być nago gdy Pani będzie ubrana, pieścić Panią bez żądania czegokolwiek w zamian a nie odwrotnie, stawiać Pani przyjemność na pierwszym miejscu i zapomnieć o własnej, zaspokajać Pani fantazje i kaprysy nie prosząc o nic w zamian. Pragnę dłuższego 'związku' z dominującą Kobietą, oddanej służby 24 godziny na dobę, oddania Jej kontroli nad moją przyjemnością, kontroli nad moim spełnieniem i podnieceniem.. nawet jeśli pozwoli mi na przyjemność raz na długi czas. ds_mp3@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajj
sprawdzales na googlach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek dominator
A może ja się nadam :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtorka jąder
a masz mieszkanie chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
Albo miłego Pana, który odkryje sekrety mojej okrężnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tu ojojoj jak dawno moje marzenia też są takie Szukam Pani, która pozwoli mi oddać się bezinteresownej służbie u Jej stóp, uwielbianiu i oddawaniu Jej czci na każdym kroku, czynieniu Jej życia wygodniejszym i przyjemniejszym, realizowaniu Jej fantazji, wypełnianiu obowiązków według Jej poleceń. Marzy mi się oddanie pod \'opiekę\' i wychowanie znaczniej dojrzalszej od mnie Kobiety .. nie mając doświadczenia i typowych dla męskiego światka nawyków odnośnie traktowania Kobiet chciałbym być jak glina w rękach takiej Pani, ukształtowana według Jej życzenia i oczekiwań Nie szukam Kobiet z filmów bdsm, wyretuszowanych, koniecznie młodych i wychudzonych, ubranych w czarną skórę i z batem w ręku, bez cienia prawdziwej Kobiecości. Uwielbiam autentyczną Kobiecość, lekko lub bardziej puszyste, Kobiece kształty, dojrzałość a przede wszystkim osobowość - władczą, dominującą, seksowną, która potrafi obezwładnić i zniewolić. Nie szukam seksu, z wyjątkiem pieszczenia Pani oralnie jeśli takie będzie Pani życzenie. Marzę aby wychowała mnie Pani do spełniania Pani kaprysów, potrzeb i fantazji tak jak lub Pani najbardziej, sumiennego wypełniania codziennych obowiązków, abym mógł poprzez usługiwanie Pani na co dzień i w każdej chwili uczynić Pani życie lżejszym i bardziej komfortowym. Nie interesują mnie \"sesje\", w których wyselekcjonowane według męskich kryteriów atrakcyjności, seksownie ubrane Kobiety zaspokajają potrzeby ich \'klientów\'. Chciałbym aby to Pani była \'klientką\', to ja chcę być nago gdy Pani będzie ubrana, pieścić Panią bez żądania czegokolwiek w zamian a nie odwrotnie, stawiać Pani przyjemność na pierwszym miejscu i zapomnieć o własnej, zaspokajać Pani fantazje i kaprysy nie prosząc o nic w zamian. Pragnę dłuższego \'związku\' z dominującą Kobietą, oddanej służby 24 godziny na dobę, oddania Jej kontroli nad moją przyjemnością, kontroli nad moim spełnieniem i podnieceniem.. nawet jeśli pozwoli mi na przyjemność raz na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk
Szukam i marzę o poznaniu Kobiety, która chciałaby posiąść mężczyznę na własność. Mężczyznę, który będzie całował grunt, po którym stąpa. Takiego, który skoncentruje na Niej całą energię i uwagę, odda się uległej służbie i 'rozpieszczaniu', będzie czerpał przyjemność z Pani zadowolenia i dawania przyjemności a nie otrzymywania, gotowego do zrobienia wszystkiego na co będzie miała Pani ochotę bez kłótni i narzekania, wypełnienia wszelkich obowiązków w domu i poza domem, uwolnienia Panią od troski o zakupy, czystość i porządek. Pragnę oddać się Kobiecie w taki sposób. Marzę aby zostać 'wychowany' przez doświadczoną Kobietę do zaspokajania Jej potrzeb i kaprysów. Oddać się uległej służbie u stóp zdecydowanej, dominującej i wymagającej Kobiety. A może takiej, która postrzega się zupełnie inaczej, ale chciałaby taką się stać, odczuwać przyjemność i zadowolenie gdy Jej mężczyzna klęczy przed nią aby służyć tylko Jej przyjemności. Może takiej, która ma dość 'tradycyjnych' związków, w których Kobieta często usługuje i jest oddaje się przyjemności mężczyzny a Jej potrzeby są ignorowane. Która zamiast tego chciałaby poczuć się adorowana jak nigdy wcześniej, znaleźć się w centrum troski i zainteresowania, mieć 'w rękach' w pełni oddanego mężczyznę, bawić się jego uległością, siłą i przewagą jaką nad nim posiada. Dla wielu Kobiet 'dyscyplina' kojarzy się z czymś 'perwersyjnym', pomysł aby to mężczyzna usługiwał Im na co dzień kłóci się z wychowaniem, edukacją, doświadczeniem. Mimo korzyści jakie przynosi traktowanie Jej jak Królowej, skupienia na Jej potrzebach, oczekiwaniach. Uwolnienia Jej od uciążliwych obowiązków, dostosowania się do Jej reguł i potrzeb, dawania Jej przyjemności kiedy chce, w taki sposób i tak długo jak sobie życzy, stawiania Jej potrzeb zawsze przed własnymi, oddania Jej kontroli nad własną przyjemnością, kształtowania go do Pani potrzeb, wykorzystywania jego pragnienia oddania się silnej Kobiecie. Chciałbym nauczyć się jak sprawiać Pani przyjemność, poznać Pani marzenia, odgadywać życzenia i spełniać je tak jak Pani pragnie. Dbać o to co najważniejsze, Pani zadowolenie, rozkosz i spełnienie, ale nie zapominać o codziennych drobiazgach. Kobieta posiada inteligencję i siłę, które na to pozwolą jeśli pozwoli im się uwolnić. Siłę, która może uczynić cuda w Jej życiu, nie tylko w 'związku', ale w życiu, w karierze, w każdym obszarze. Może zawładnąć w pełni mężczyzną, który dla Jej przyjemności i relaksu, wymasuje Jej zmęczone stopy, wycałuje po kolei i z zaangażowaniem każdy paluszek, zanurzy twarz między Jej uda i z pełnym zaangażowaniem i pasją będzie uczył się jak dawać Jej przyjemność tak jak Ona lubi najbardziej, przygotuje dla niej kąpiel, poda kieliszek ulubionego wina i zrobi to wszystko nago i na kolanach jeśli takie będzie Jej życzenie, klęcząc pomoże Jej zdjąć buciki i ucałuje Jej stopy gdy tylko przekroczy próg wracając do domu. Poda Jej kolację, zajmie się masażem Jej stóp gdy Ona będzie relaksować się przy telewizji lub książce. Weźmie odpowiedzialność za Pani wygodę i dobre samopoczucie, zajmie się obowiązkami domowymi bez proszenia i przypominania. Przygotuje dla Pani herbatę, załatwi sprawy, będzie traktował Panią z największym szacunkiem, otwierał przed Panią drzwi, nosił ciężkie rzeczy, pomoże zdjąć buciki i płaszcz, nigdy nie będzie przerywał gdy Pani mówi, nie będzie się kłócił i dyskutował tylko posłusznie spełni Pani kaprysy. Dopilnuje aby nigdy nie szła Pani spać niezaspokojona, a rano obudzi Ją całując Jej stopy. Nie szukam seksu, ale będę służył Pani oralnie jeśli tylko Pani zechce, nie szukam 'sesji' z długonogą blondynką w skórze i z pejczem. Marzy mi się oddanie 'normalnej', naturalnej Kobiecie, która sprawi, że Jej przyjemność stanie się moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWUs...
szukaj szukaj davidekk szukaj ...aport aport piesku ...no szukaj pani grzeczny piesek grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrl
Chłopcze Ty potrzebujesz mamusi, a nie 'pani' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka Bożena.
Moglabym zostac Twoja "mamusią" :D ale jestes troche za mlody chlopczyku... powodzenia w szukaniu "Pani" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia22.
Mozesz sie nadawac na sluzacego a nie na partnera. Prawdziwy mezczyzna musi postawic na swoim, powinien byc twardy i napalony, tacy mnie pociagaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... Piękna perspektywa :) Tylko ja w Waszą uległość nie wierzę. Wszystko sprowadzacie na pewno do seksu i tyle. Nie ma już prawdziwych sług............ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Panią i sądzę, że słusznie Pani uważa ale być może dlatego, że trafiała Pani na osoby, których zachowanie tak ukształtowało Pani spojrzenie. Wydaje mi się, że wyjątki się zdarzają ;) Nie szukam seksu, i sądziłem, że na pewnym etapie to może być problem, a nie odwrotnie .. Jeśli ma Pani ochotę napisać coś więcej tutaj lub na skrzynkę to byłoby mi bardzo miło dowiedzieć się więcej o Pani oczekiwaniach i doświadczeniach. Jeśli tylko ma Pani ochotę i zupełnie niezobowiązująco. Odwracając kota ogonem, wydaje mi się, że takich Pań które wiedzą czego oczekują, jakie są ich pragnienia i nie boją się ich egzekwować też nie ma zbyt wiele ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i nigdy..
nie miałem dominującej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiesznee
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka..
Faceci wszystko sprowadzają do seksu. Nawet to co nazywacie kobieca dominacja, studia bdsm i takie tam, przeciez tam chodzą faceci, wymyślają na co mają ochotę a prostytutka za dobra opłata chloszcze im tylek i wyzywa od szmat. Jak lubia calowac stopy to pozwoli im calowac stopy. Tam ci radze poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania54
dostales mojego meila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Poszukaj dobrego psychiatrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davidekk ds_mp3poczta.onet
szukam wilczura na małe smyranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony Romek
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chris73
ja tez od dluzszego czasu szulam takiej kobiety i nic to nie latwe a dzieckiem nie jestem ma 35 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ruwniez szukam ..
takich dominujacych pani. jesli jest tu jakas niech zostawi swojego mejla na pewno napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegly80
Witam. Tematyka bdsm interesuje sie juz od jakiegos czasu. Tez pragne poznac taka dominujaca Pania do stalego zwiazku femdom Ale wiem ze jest to badzo trudne wiec chyba niemozliwe bo takie kobiety nie istnieja bo nie iteresuja mie prostytutki z batem. Jesli jestem w bledzie to prosze o kontakt Jestem uleglym 29-latkiem z wawy, wiecej na priw. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....ja jestem dominą...ale czasami bywam jak sucz....dlatego szybko się nudzę jeśli facet nie jest switch....czyli dokładnie taki jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygonaxd
czyli chcesz być męską gosposią... hm... może się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David..
Może kimś więcej niż tylko gosposią .. oprócz obowiązków domowych wziąłbym odpowiedzialność za Pani komfort, przyjemność, zadowolenie, samopoczucie, wymasował i wycałował zmęczone stópki po ciężkim dniu, adorował Pani ciało pocałunkami tak jak lubiłaby Pani najbardziej, dawał Pani przyjemność w taki sposób i w takiej ilości jak Pani sobie zażyczy i nie zawracał głowy własną, oddając ją w Pani ręce i pozwalając wykorzystać je do jeszcze większej kontroli i oddania .. a za każde niedociągnięcie posłusznie przyjąłbym karę jaką uznałaby Pani za odpowiednią .. więcej szczegółów na e-mail jeśli będzie Pani zainteresowana. Kłaniam się nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×