Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

hej hej wpadam z kawusia przywitac sie chciałam i zyczyc wszystkim MIŁEGO I DOBREGO DNIA....zadnych zmian u mnie wszystko po staremu nie przybyło nas ani nie ubyło wiec jestem zadowolona podgoda dalej mi dopisuje wybieram sie na zakupy musze kupic spodnie i mam nadzieje ze trafie cos fajnego na mój troszke tegi tyłek hihi zagladne tu pozniej ..jeszcze raz miłego dnia...jutro u nas zapowiedzieli generalny strajk całej grecji wiec nie beda jezdziły srodki lokomocji wszystko stanie i dlatego dzis jade na sklepy ...zyczcie mi powodzenia bo jak znowu nie znajde jakis fajnych spodni to chyba sie wsciekne .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :) Milego dnia wszystkim :) ide po kawusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia, pochwal sie pozniej co upolowalas. wlasciwie jakich spodni szukasz? slyszeliscie o chat roulettce? jeszcze nie probowalam, ale jest w tym cos ciekawego. servisy typu MS, FC czy tweeter nie sa dla mnie. czekam, moze ktos wymysli jeszcze cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo - zajrzalas na zdjecia z mianowania mnie na porucznika? No coz, jestem rezerwista, wiec mundur nie jest konieczny.. a szkoda, mogli nas wszystkich powolac na trzy dni do jednostki, ubrac w mundury, to bysmy wygladali pieknie.. Po mojej lewej stronie stoi kolega z Nowej Sarzyny, od wielu lat spotykamy sie na cwiczeniach rezerwy, podczas ostatnich w 2008 roku mial 55 lat.. czyli w tym bedzie mial 57.. Co do spania to staram sie klasc przed 22-ga, ale jak za dlugo spie, to znowu budze sie przed 4-ta i leze.. i czekam na budzik.. Papappapatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moze bedzie jeszcze okazja do zalozenia munduru, jaki jest nastepny stopien po poruczniu? jak rozpoczela sie twoje przygoda z wojskiem? swiadomy wybor czy przypadek? pod warunkiem, ze wierzymy w ''przypadki''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. ... a jak nie wiesz co ze soba zrobic o 4 rano, to polecam ranny seks, daje energie na caly dzien. czego sie nie robi dla zdrowia i urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ..zakupy powiem ze udane kupiłam nareszcie spodnie takie jakie chciałam a chciałam proste jeansy bez zadnych kolorowych naszyc cwieków i innych tam wymysłów..a grecja niestety uwielbia cekiny naszycia i inne roznosci wszedzie spodnie sa ale za bardzo młodziezowe i takie krzykliwe dzwony w wiekszosci a ja chciałam proste w ciemnym kolorze jeansu no i dzis upolowałam w benettonie nareszcie takie jakie chciałąm ..no a ze juz tam byłam to zaopatrzyłam sie w kilka rzeczy np bluzeczki do spodni bawełniane tunike nawet fajna kupiłam mojej córuni bluzeczki no i dla meza (co by nie płakał)bluze i koszulki ...moge powiedziec ze mezczyzna dzis zadowolony hahaha.. a ja wydałam duzo kasy i normalnie zmeczona jestem ech zakupy potrafia zmeczyc portfel mi troche schudł ale nic zjem chałwy to mi miną wyrzuty sumienia zaszalałam jednym słowem...teraz chwila na kawusie i biore sie za pranie bo pralka juz przemówiła do mnie.. dziecko jutro nie idzie do szkoły wiec lekcje odrobimy jutro dzis odpoczywamy.. jutro strajk moze i ja zrobie w domku bunt i nie bede gotowac strajk generalny łacze sie z narodem greckim i dieta w domu ( męzus by chyba trupem padł)ze obiadku nie ma..albo mnie spakował i na platije wystawił...zagladne tu do was pozniej miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam benetton! wszystko co tam kupilam lezy jak na miare szyte, zadnego problemu z rozmiarem, szczuple i dlugie, idealne na moja figure. mialam trzy sklepy b. kolo siebie, dwa w phialdelfii i jeden w king of prussia mall, WSZYSTKIE TRZY ZAMKNIETE, nie wytrzymaly kryzysu. gratuluje udanych zakupow! szafa na wiosne pecznieje. mezus, pewnie tez zachwycony, ze ma super zonke w nowych ciuszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do fanek Bennetonu! To byl jedyny sklep, w ktorym moglam dostac wystarczajaco dlugie (czasem az za dlugie :D ) spodnie, produkowane nawet nieraz w takich egzotycznych krajach jak Rumunia :) I to nie tylko tyle, ze dlugie, ale jeszcze idealnie skrojone, nigdzie nie wiszace ani odstajace ... Poza Bennetonem tylko przez przypadek spotykam nieraz spodnie jak nalezy, czasem w Gapie, czasem w Expressie lub Limited. Ale to nie sa takie idealy, jak z Bennetonu :( Prze rok lub 2 nawet VS produkowala jeden kroj spodni (Kate), ktory byl dla mnie idealny (duuuuuze zdziwienie :D ) Nie bylam w Bennetonie od jakis 3 lat (nie ma w moim regionie), no i prosze co slysze? Ze zamykaja ... przykawusi - szybko wrocilas z tych zakupow, ja z reguly laze do pozamykania sklepow ;) xoxoxo - widze, ze masz to samo ze spodniami, co ja ;) ... jakie firmy mozesz ew. polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ostanio jakiegos niesamowitego farta przy zakupach (tyle, ze nie spodni), w sklepie Lord&Taylor. Co prawda byly to rzeczy z poprzedniego lata, ale to mi akurat nie przeszkadza. Mieli ciuszki takich lepszych firm, jak CK, Lucky, Lauren, Michael Kors itp. w cenach od 5 do 20$! Udalo mi sie znalezc co nieco, moze ze 6 sztuk, w roznych kolorach belkitu (tak akurat wypadlo) i to chyba bedzie moj motyw przewodni na tegoroczna wiosne/lato ;) Tylko co ja zrobia z tom rozowom torebkom? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o dopasowanie i dlugosc, benetton zdecydowanie numero uno, z dzinsow AG ADRIANO GOLDSCHMIED, mam tez kilka z burberry, bo maja dlugie nogawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozowo- niebesko? cos mi to przypomina. acha!...prawdziwa hamerykanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to przypomina lata 80-te a la butik, czyli najgorszy okres modowy w moim zyciu :D Na szczescie wiekszosc mojej szafy jest szaro-bura, wiec tu i owdzie da sie przemycic blekitny akcent ... Spojzalam wlasnie na liste sklepow B ... 'moj' byly jeszcze istnieje, o ile ta lista jest aktualna. Z tym, ze to o ponad 1000 mil ode mnie :( Pisze, ze jest tez jeden w AC, to fajnie masz ;) Bo oni chyba nie sprzedaja towaru przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam dokladnie to samo co ty. wprawdzie pokazuje jeden w ac, ale ja nic takiego nie pamietam, a przeciez dokladnie tam w cezars pracowalam. mam znajoma, ktora pracuje, wysle ja na zwiady. tez moze tak byc, ze butik ma jedynie kilka ubran z benettonu, bo sam sklep nie figuruje na liscie. przegladlam rowniez katalog, wiele rzeczy mi spasowalo. podoba mi sie mysl przewodnia, ubrania luzne, przewiewne, zwiewne... jesli chodzi o sezon s/s bardziej sie sklaniam w kierunku stylu safari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja sie jakos nie moglam dostac do katalogu, bo jestem w pracy i czasem cos nie dziala ;) Ogladalas moze film Vicky Christina Barcelona? Mi sie podoba taki styl letni mniej wiecej jak te 2 babki uskutecznialy, tzn. na pewno nie wszystko, ale ogolnie. Podobal mi sie tez ich kolega ;) Chociaz tez nie do konca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiadomy wybor czy przypadek? nie, to realia zycia w poprzednim systemie politycznym :D bedac na studiach musialem uczeszczac na zajecia z wojska, a po zakonczeniu studiow odbyc roczna sluzbe wojskowa. Nie mialem zamiaru migac sie, wiec podobnie jak kilku kolegow zdecydowalismy sie na pierwszy mozliwy termin. Specjalnie dla nas uczelnia zorganizowala wczesniejsze egzaminy magisterskie - w piatek obronilem prace magisterska a we wtorek juz bylem we Wroclawiu na Wyzszej Szkole Inzynieryjnej jako podchorazy rezerwy.. potem praktyka w Deblinie, poligon w slynnym Czerwonym Borze i wreszcie praktyka dowodcza na placowce w Mielcu, gdzie zolnierze pracowali w zakladach WSK, a konkretnie moi podwladni budowali samoloty.. A ze zakonczylem sluzbe w stopniu sierzanta i mialem dobre opinie to czesto ciagali mnie na cwiczenia.. aha, i jeszcze dwa miesiace szkolenia we Wroclawiu. Podporucznika dostalem za prez. Walesy, a teraz pelnego porucznika, z tym ze rozkaz podpisal minister obrony a nie prezydent.. Moze to i dobrze.. Generalnie jestem saperem, mialem do czynienia z materialami wybuchowymi - najwieksze osiagniecie to zapalilem lont do 96 kg trotylu, zeby zrobic dolek na ukrycie samochodu ciezarowego. Potem mialem do czynienia z pontonami, m.in. kierowalem budowa 100-metrowego mostu pontonowego na Sanie, czas 56 minut od zrzucenia pontonow na wode do osiagniecia gotowosci do przejazdu samochodow.. fajnie bylo.. a potem to juz w sztabie, zwykla biurowa niemal praca, dobrze jesli udalo sie z boku popatrzec na wykonanie wypracowanych rozkazow.. Dwa lata temu tak bylo: http://kokus63.fotosik.pl/albumy/466402.html ale sie rozgadalem.. ale tak to bywa z mezczyznami, jak zaczynaja wspominac o wojsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o tego momentu, mianuje cie na jamesa bonda! spocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Kiedys bylam spora fanka Benettonu, ale obecnie uwazam, ze jakosc ubran spadla i to bardzo. :( Ostatnio kupiony sweterek zechacil sie praktycznie od razu. :o A dzisiaj wlasnie ogladalam reportaz o bieliznie (sic!)... i nawiekszym prodcentem jest podobno Sri Lanca! :) kokus - fotki super! I kominek i zima... i zapiekanka! :D :) xoxoxo - slyszalam o chat roulette, ale nigdy nie probowalam! i szczerze mowiac nie bardzo odpowiada mi ten koncept! :) kasiulena - jak zdrowko? Obylo sie bez antybiotyku? 🌻 :) JoAska - mnie tez denerwuje to, ze kometatorzy w ogole sie nie wysilaja sie, zeby czytac poprawnie nazwiska! :o W Belgii, frankofonii, nie mieli z tym w ogole problemu! Ale co kraj to obyczaj! :( Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello A uciekajcie mi z tymi dlugimi nogawkami :D ... chcialabym miec takie problemy... Ja ide do sklepu i wszystkie spodnie sa za dlugie, i wszystkie musze skracac no chyba ze nosilabym do nich obcasy .... nikt nie pozaluje krasnali :) Margot - juz mi lepiej, poszlam nawet do pracy i jak za czasow socjalistycznych szef niemalze zwolal apel by pochwalic moje zaangazowanie :D :D ... Ach ci cudzociemcy! Jak oni ciezko pracuja! Peany na moja czesc ... to lubie ;) :) Chrypke jeszcze mam, ale powoli odzuskuje sily... Zastanawiam sie co to za swinstwo mi sie przyplatalo, ale tez ciesze sie ze mi przechodzi :) A co u Ciebie? Jakie postepy czynisz (tzn o prace pytam)? Bagatelka - co z przygotowaniami do wielkiego dnia? Wszystko dopiete na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o jakim WIELKIM DNIU, mowicie? jesli chodzi o tradycje wojskowe w mojej rodzinie to ze strony ojca: dziadkowie, zarowno babcia jak i dziadek walczyli w AK. dziadek byl kapitanem w batalionie ''skala'', mial pseudonim ''ksawery''- duzo by o tym opowiadac...ze strony mamy, najslawniejszy zolnierz to antoni piorecki- zolniez kosciuszkowski pochowany na cmentarzu lyczakowskim we lwowie. wycieczki odwiedzaja jego grob, ciekawostka jest, ze przezyl 106 lat. oto frag. z wilkopedii: Na cmentarzu znajduje się także kilka grobów weteranów powstania kościuszkowskiego. Chodzi w szczególności o grób Wincentego Szeptyckiego − generała z 1831 roku i oficera wojsk napoleońskich, oznaczonego żelaznym sarkofagiem empirowym. Za nim znajduje się krzyż kamienny wskazujący grobowiec gen. Benedykta Kołyszki (†1834). Niedaleko znajdują się także groby dwóch weteranów Insurekcji Kościuszkowskiej: Franciszka Zaręby (†1863) i Antoniego Pióreckiego (†1870), którego pogrzeb stał się ogromną manifestacją patriotyczną. Groby te były otoczone szczególną czcią w okresie międzywojennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - :D jesli masz na mysli moja impreze kaszankowa, to TEN dzien juz byl, a innych wilekich dni sie poki co nie spodziewam ... Chyba, ze o czyms zapomnialam ... :) xoxoxo - Lwow i cmentarz Lyczakowski znam z opowiesci mojej babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ten :D, wielkie polskie zarcie :) Ale chyba rzeczywiscie cos mi sie z tej choroby w glowie pomieszalo i zupelnie daty mi sie pokrecily haha :D bo hcyba znajomi byli w ub weekend... i pisalas ze kaszanka sie udala ... eh ignorujcie mnie :) za wami nie nadazam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, kaszaneczka przypieczona w piekarniku na lekko chrupiaco ... mmmm ... nawet teraz bym taka zdjadla :classic_cool: A co myslicie dziewczyny ogolnie o spodniach w skali od dzwonow do piszczalek? W sensie mody, urody, wlasnych upodoban? Ja np. najbardziej lubie proste, ale troszke szersze na dole, a i w osoatnich latach dzwonow niemalo przypadlo mi w udziale. Natomiast nie jestem w stanie przekonac sie do takich calkiem waskich niemal jak rajtuzy (a la lata 80-te), bo malo na jakiej figurze wg. mnie wygladaja proporcjonalnie ... Ale podejzewam, ze nadchodzi powrot zwezanych, a szerokich bedzie coraz mniej, az w koncu stana sie niemodne, tak jak w latach 80-tych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej figury to z kolei dzwoniaste dzwony nie pasuja, poniewaz optycznie skracaja mnie :( Bardzo lubie za to proste jeansy i musze przyznac ze nie za bardzo lubie biodrowki, tylko wole te z podwyzszonym stanem :) Lubie, gdy sa z materialu z dodatkiem laikry, bo wtedy ladniej sie na nogach ukladaja i z niezbyt mocno powycierane (bo mam wrazenie ze sa brudne)... i nie lubie tez duzej ilosci dziur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie proste nogawki, posiadam rowniez pare rurek AG z podwyzszonym stanem. moge je nosic bez kompleksow, ale nie lubie, poniewaz nie lubie samego faktu, ze moje posladki, krocze i nogi sa tak bardzo wyeksponowane. to wydaje mi sie bardzo nieeleganckie jakies takie cheap. mimo, ze mam swietna figure do tego typu rzeczy, nie lubie jak sie na mnie jacys obcy faceci gapia w supermarkecie i wogole nie mam z tego satysfakcji. zachowuje ten obrazek tylko dla wybranych :) wiem, ze to jest teraz w modzie, ale juz mi sie ten wizerunek obcislych jeansow przejadl. wole nosic dobrze dopasowana spodnice do kolana, podkreslajaca waska talie i biodra. no chyba sie starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witojcie;-) krasnale sa wsrod nas!! malo jest jednak dlugosci short...dla mnie idealne spodnie to boot cut, nie lubie jak mnie cos ugniata na brzuchu, obowiazkowo short, bo zamiatac podlogi nie chce, i raczej ciemniejsze jeansy z rozszerzanymi nogawkami albo calkiem proste ale wtedy musza byc szersze...w takich wygladam najlepiej, wiec wyboru duzego nie mam... figura gruszka, a raczej solidna polska grusza;-);-);-)nog nie pokazuje z zasady, pochwalic sie nie ma czym, wiec spodnice odpadaja, chyba ze dlugie alo do polowy lydki od swieta, uwielbiam dlugasne sukienki letnie i obcasy/platformy do tego, mam takich kilka;-) jupi ostatni dzien w pracy jutro...ale bede zawalona robota zeby wszystko przygotowac na moj wyjazd...dzis czekalam zeby schedule wklepac i sie nie doczekalam 1.5 godz, 2 komp na 3 sklepy to znacznie za malo...za to za kawe zalatwilam sobie pomoc z payrollem;-)nie ma to jak przekupstwo;-) kupilam sobie walizeczke podreczna na wyjazd: wsciekle rozowa w jasno rozowe babelki, Maya mi wybrala;-)...juz jedna noga czuje sie jak na Fl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No 102 z taka walizeczka to wakacje beda udane na pewno. Ale potrafi Ci doradzic to Twoja Majencja :) Ide na kawe :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×