Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

Na poszukiwania bez mapy, czasem warto sie pogubic, zeby odkryc cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ludziki Iris podsuwasz nam ciekawa lekture :) U mnie sprawa pracy sie nieco ruszyla ... nieco poniewaz nie zaczynam pracy pelno etatowo czy nawet platnie... na poczatek robie 2 tyg wolontariat by sie przystosowac do nowych warunkow pracy a potem albo podpisze z nimi umowe albo zastane kontraktorem na projekcie... Ale zeby nie bylo zbyt rozowo rozchorowalam sie na zapalnie oskrzeli i cierpie :( Dostalam solidna baterie antybiotykow i teraz licze na to ze wykuruje sie do poniedzialku :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena, jak sie dzsiaj czujesz? Jest poprawa?...Do poniedzialku mowisz, hmm...moze da sie przesunac ten wolontariat na tydzien pozniej, bedziesz w lepszej formie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris dzieki za troske :) Bylam u lekarza wczoraj i od wczoraj przymuje serie antybiotykow wiec cxzuje sie o niebo lepiej :) ... Swoja droga nie spodziewalam sie ze lekarstwa w Stanach sa TAKIE drogie.... za 5 dniowa serie antybiotykow + jakie tam tabletki wykrztusne zaplacilam ponad $100 - matko kieruj ;) :D Twgo wolontariatu troche nie moge przelozyc poniewaz za 2 tyg wyjezdzam na tydzien do Londynu - na ceremonie otrzymania mojego obywatelstwa :D :D :D :D !!!! wiec odlozyc tego sie nie da. A po powrocie to najchetniej chcialabym zacza pracowac za pieniazki :) ... Chociaz z drugiej strony wcale mi sie do powrotu do pracy nie spieszy ... chodze sobie na silownie, robie zakupy, jezdze samochodem i przede wszystkim budze sie o ktorej mi sie podoba :D ... chyba sie ciut rozleniwilam :) O rety! Jak ja bede uzywac mojego mozgu do pracy :o!!! Dwa miesiace przerwy to jednak mnostwo czasu!!! Anyway mam nadzieje ze wasz tydzien rozpoczal sie duzo lepiej. Serdecznie pozdrawiam 🖐️ ps gdzie sie podziewa Margot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. Kasiulena - mam nadzieje, ze szybko wrocisz do zdrowia.. a co do ceny lekow.. po Swietach czulem sie gorzej, a ze w pracy nie bylo dosc roboty to poszedlem na zwolnienie lekarskie zamiast na urlop bezplatny.. podstawa do zwolnienia byla - pewnie to samo co u Ciebie.. dostalem antybiotyk, jakis lek oslonowy, cos do ssania i zaplacilem nieco ponad 20 zl.. ale po przemysleniu antybiotyk zostal w pudelku, uzylem tylko tych do ssania i na noc aspiryna.. nie jest ani lepiej ani gorzej. W pracy bylem tylko raz, bo ciagle magazyny sa pelne, a ze juz nie mam zwolnienia to wolne dni bede musial odpracowac jak juz sytuacja wroci do normy.. Aha - w niedziele ide do pracy, bedziemy robic porcje marchewki w plasterkach dla mlodszych dzieciakow w szkolach.. W domu fachmani robia lazienke na parterze - te, ktora byla rozwalona po powodzi.. Strasznie sie guzdraja, ale przynajmniej ladnie to wyjdzie. Margot - gdzie zniknelas.. :D milego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena, niepracowanie nie jest takie zle ;) Kokus, miales konkretny pomysl na lazienke ( styl, gama kolorystyczna), czy kladziesz co popadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez jestesmy przed remontem lazienki. Odkladamy z roku na rok, ale teraz to juz jest mus. Bardzo lubie drzewo sandalowe, mysle, ze ono bedzie moim elementem wyjsciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisalem sie o tej lazience i mi wcielo posta, zanim sie zorientowalem i skopiowalem.. Tak wiec najlepiej bedzie jak za kilka dni podam linka do zdjec, tak jak do tej pory dokumentowalem remont.. Od dluzszego juz czasu mam sieczke z netem, a juz wieczorem jest masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlam to zdjecia podlogi. Ladna, ciekawe jaki bedzie efekt po skonczeniu calosci. Poogladamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej!...gleboko z pod sniegu, Znow nas dzis zasupuje, za to swiat wyglada bajkowo :) Mielismy jechac do Filadelfii, a teraz zapowiada sie maraton filmowy ;) Macie jakies faworyty do obejrzenia? Chetnie skorzystam z Waszych podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem tu nowa mieszkam w Norwegii i musze szczerze przyznac , ze jest naprawde super jestem zadowolona w 1000000% hehehehe nie mam zamiaru wracac do kraju a jak jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, witaj :) Opowiedz cos o Swoim zyciu w Norwegii, jestem ciekawa jak tam jest, po za tym ze jest pieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co moge napisac mieszkam z mezem wraz z 4letnia coreczka. pracuje, spelniam sie w roli matki i zony kraj podoba mi sie bardzo zwlaszcza to ze jest bezpieczny, szczegolnie dla dzieci pogoda tez mi odpowiada , co najbardziej biale noce latem uwielnbiam wrecz pozatym co jeszcze pytajcie trudno tak samej od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze tak fajnie Ci sie uklada :)...jak dokladnie jest w czasie tych bialych nocy? Mieszkacie w miescie czy gdzies na swobodzie? Ile juz tam jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja_Norge - witaj na topiku.. co do Norwegii to mi sie przypomina historia ktora opowiadal kolega, ktory pojechal tam z ladunkiem.. W drodze powrotnej zatrzymal sie gdzies kolo lasu i zebral w krotkim czasie kilka reklamowek grzybow.. Dopiero potem na promie dowiedzial sie od innych kierowcow, ze to zabronione w Norwegii.. brykam do pracy, na druga zmiane.. papapapaapppaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc spiochy, co z wami? tylko nie mowcie, ze nic ciekawego sie u was nie dzieje i dlatego nie piszecie.. U mnie niedzielny ranek, czekam na kolege, z ktorym jedziemy kopac krzemienie pasiaste.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. wlasnie czytalem, ze niedzwiedzie w Bieszczadach nie poszly spac wcale tej zimy.. a wy spicie.. :D Po niedzielnej wycieczce na krzemienie, mamy z kolega taki projekt, ze trzeba wykopac mala kopalnie na wzor tych ktore kopali neandertalczycy.. chodzi o to, ze potrzeba kilkuset kilogramow krzemienia. Obok legalnie oznakowanej kopalni wapienia, gdzie ubocznym, ale bardzo waznym produktem jest krzemien, na zarosnietym nieuzytku musimy znalezc takie miejsce, gdzie warstwa krzemieni dochodzi do powierzchni gruntu. W niedziele wykopalismy ponad dwa metry szescienne ziemi i kamieni, az doszlismy do tego ze jestesmy poza warstwa krzemieni.. teraz trzeba zabrac sie do tego fachowo, czyli korzystajac z odkrywki kopalni wyznaczyc kat spadku zloza i na podstawie podobienstwa trojkatow znalezc najlepsze miejsce do kopania - poza terenem kopalni i w miare ukryte, bo jednak samo kopanie nie jest legalne, nawet na nieuzytku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Czy wszystkie przenioslyscie sie na FB? Leze w lozku, grypa.. Pozdrawiam i sloneczka zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej Kokusiu dzielnie :) Tobie tez sloneczka :) Owszem, dziewczyny dzialaja ostro na FB (niektore ;) ) ... ja raczej nie, dla mnie ogolny zarys FB to dziecinada na zasadzie kto jest bardziej "cool" ;) Aczkolwiek mozna tez czesto wymienic kilka b. sympatycznych slow z b. sympatycznymi osobami :) Poza tym wszysko jakos leci ... nawet moge powiedziec ze pierwszy miesiac nowego roku minal mi calkiem przyjemnie, bez zgrzytow, bez depresji ;) ot tak dzien po dniu sobie zyje, fajnie by bylo miec jakies ciekawe plany na przyszlosc, ktorych na razie nie posiadam, ale moze natchnienie przyjdzie z czasem ;) Samych pomyslnych wiatrow, drodzy Kafeteriusze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!!! ale pustki, mnie tu nie ma, bo jesli mam byc szczera..to podejmue zyciowe decyzje... czyli zarzadzilam sobie cisze....na wszelkich laczach... wszystkim zagrypionym zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!! a kopiacym==powodzenia w dopasowaniu trojkatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bylam ciekawa ile was przetrzymam :) Chyba mamy nowy rekord - ponad 2 tygodnie bez zadnego wpisu ;) Zanzibar - zyciowe decyzje ... takie, zeby spelnic swoje marzenia :) Podejmiesz, podejmiesz, na pewno odobre, przemysl sobie wszystko pomalu i po cichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. i ja jestem.. zagladalem codziennie z nadzieja, ze ktos sie pojawi.. Zanzibar - czy aby nie za duze wyrzeczenie takie odciecie sie od swiata zewnetrznego? fakt, zabiera to czas, ale wystarczy troche umiaru :D (i kto to mowi.. cale popoludnie przed kompem.. hihihi..) Bagatelka.. a co ciekawego dzieje sie w Twojej bibliotece? Pusc mi jakies linki na NK czy e-mail bo chcialbym obejrzec Twoje miasteczko i miejsce pracy.. jesli mozna :D Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe osoby na topiku zasze mile widziane :) Prinzesska, Anja :) Czasem ktos nowy pojawia sie tylko na chwile i znika na zawsze, ale tym razem moze nie zniknie :) kokus - sprobuje cos wykombinowac ;) U mnie niesamowicie sliczna, sloneczna, wiosenna pogoda :) Jesli komus tego brakuje, to przysylam slonce i wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe osoby na topiku.. zostancie z nami.. bagatelka - ciepla wiosna.. a u mnie powrot zimy, lekki mroz i troche sniegu.. ale slonce jest juz takie mocne, ze snieg topi sie na kazdym ciemniejszym podlozu. Wczoraj wieczorem dostalem od kolegi kamien z kopalni metali w Kosowie - nowe panstwo powstale na gruzach Jugoslawii. Duzy i ciezki kamien zawiera krysztaly zwiazkow cynku, olowiu, zelaza, miedzi i jeszcze innych, nie pamietam.. W kazdym badz razie jest reprezentatywny dla tego co tam wydobywaja i jest jednym z niewielu takich okazow w Polsce. Czekam na wlasciwa pogode, zeby zrobic zdjecia, ale one nie oddadza efektownych blyskow swiatla w krysztalach. Trudno go utrzymac w jednej dloni, taki ciezki. I jest jeszcze jakis bardzo rzadki mineral w formie wloskow. OK, poczekajcie na zdjecia, wydobede co tylko sie da uzyskac moim aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×