Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

wszyscy zagonieni, codziennymi sprawami:) u mnie zmienia sie harmonogram dnia, wiec nie bede mogla czesto tu zagladac. dla zainteresowanych, ktorzy chcieliby utrzymywac kontakt podaje swoj e-mail kracowks@yahoo.com pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zagonieni, codziennymi sprawami:) u mnie zmienia sie harmonogram dnia, wiec nie bede mogla czesto tu zagladac. dla zainteresowanych, ktorzy chcieliby utrzymywac kontakt podaje swoj e-mail kracowks@yahoo.com pozdrawiam wszystkich!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. szykuje sie do ekspedycji - jak to okreslila Margot.. jednak troche zmienilismy plany, mianowicie wyjezdzamy dopiero w sobote wczesnie rano, caly dzien eksploracja dostepnych chodnikow, sztolni i szybow, wieczorem w Preszowie spotykamy sie ze slowackim speleologiem, znajomym jednego z kolegow, tenze Slowak pokaze nam nocne zycie miasta Presow, nocka wracamy do jakiejs kopalni i tam spimy ! niedzielne przedpoludnie znowu dziury w ziemi badamy i na wieczor mamy byc z powrotem w domach.. To taki aktualny plan, a co uda sie zrealizowac i w jakim ksztalcie to zobaczymy.. Pozdrawiam wszystkie serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus podziwiam Cie za Twoj wigor :D Owocnej wyprawy zycze :) U mnie z kolei bez zmian. Mnostwo pracy ... i za malo czasu :( a w dodatku pracuje z idiota... nowym kolega, tzn nowy o tyle ze dolaczyl do nas pol roku temu, jako senior consultant. A poziom jaki soba reprezentuje to pozal sie boze... mowie wam, ze testuje moja cierpliwosc... ale juz cicho sza, nie narzekam :) Magda - jak tam przygotowania do slubu? Margot - co z praca? xoxoxo - nie znikaj na zawsze :) 102 - i jak sie udaly zakupy? w co sie jeszcze oblowilas? pochwal sie? Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej-ho ;) No, jakos szybko przelecial ten tydzien... I chyba jakos nie bylo o czym pisac. Za to czeka mnie bardzo koncertowy weekend :D Poki co, wracam do pracy, Wam kochane ludziki topikowe przesylam wiosenne i cwierkajace pozdrowienia, i do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta to wszytko jest i tak niczym w obliczu faktu, ze Kokus bedzie spal w kopalni !!! Tego jeszcze nie bylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za cieple slowa.. Bagatelka - ujelas sedno sprawy - "tego jeszcze nie bylo" :D A teraz brykam pod prysznic i spac, bo o 3 am (trzeciej nad ranem, albo raczej w nocy..) muszę już wyjechac z domu.. Trzymajcie kciuki, odezwe sie w niedziele w nocy albo poniedzialek rano.. baj baj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kokus- cieplej kopalni ci zycze;-) witajcie kochane... jakos nie mialam ochoty zagladac do was przez ostatnie dni...zle samopoczucie.... najwazniejsza sprawa- szukam nowej pracy, zmeczona jestem atmosfera, kazdy patrzy na siebie wilkiem, ploty ploty ploty, cotygodniowe spotkania z szefowa gdzie dowiadujemy sie ze ufac nikomu nie mozna, taka rozdmuchana atmosfera wrogosci i podejrzliwosci. nie wiem, moze to sie komus podoba- nie mi. zlozylam dzis aplikacje w nowe miejsce, zobaczymy... na Fl bylo super, mialam dziwne uczucie ze nic sie nie zmienilo, jakbym nigdy nie wyjezdzala stamtad...pogoda jak na Fl- nie dopisala ale dla mnie i tak bylo super upalnie. zakupy na nastepny rok zrobione, obskoczylam mall w Destin Commons, i Rossy i TJ Maxxy. Duzo szmatek glownie hollister, na codzien i na wieczortez cos sie znalazlo;-) upolowalam super szpile z Guessa za smieszna cene, komplimenty dostalam ze wyladnialam;-) az mi sie milo zrobilo okazalo sie ze ze zolnierz i Maja sobie super poradzili sami,znaczy moga przezyc..nic tylko jechac jeszcze;-) ok laski spadam do spania bo chlopak zwolnil sie jak mnie nie bylo, kilka osob na wakacjach a ja teraz kryje zmiany i pracuje jutro buuu pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Wrocilem w niedziele wieczorem, zdrowy i caly i pelen niesamowitych przezyc.. Trudno bedzie opisac to co widzialem, ale moge to porownac do tego jak wycieczka do Paryza, widok Mont Saint Michel, Yosemite Valey albo spacery po Manhattanie.. Przezycie, jakie bede pamietal do konca swiata i jeszcze dluzej.. zdjecia wkrotce.. Dzisiaj 8 marca.. Zycze Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczescia i powodzenia we wszystkim.. Duze buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny ..dzis nasze swieto wie zyczmy sobie wszystkiego naj naj ...a tak pozaty to jakos mi leci ..nie zagladałam tutaj bo czasu brakowało poszłam se do pracy dosc siedzenia w domu co prawda rodzina troszku sie dąsa ale jakos im to minie..wiec se pracuje i jest mi ok....obiecuje ze bede tu zagladac czesciej naprawde a teraz wszystkim wam zycze miłego świetowania hahah i udanego wieczorka i jutrzejszego dnia !!!!kokus dzieki za zyczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, ciao przeczytalam 2 strony-czyli wiem co sie dzieje pozdrawiam wszystkich!!!!! nie zagldalam bo ciagle mam problem z kompem..wolno chodzi na duzych linkach. a dzisiaj..o dziwo...zeby nie zapeszyc.....cos mu sie stalo... i sie spieszy... u nas pada snieg przypominajacy deszcz. ewentualnie deszcz przypominajacy snieg. za 10 dni przyjezdzaja do mnie znajomi--7 osob. zorganizowalam caly pobyt i zwiedzanie.. beda nocowac w hotelu. ale na jeden dzien przyjada tez do mnie. opracowalam----autorski program zwiedzania...he, he..... nakombinowalam...naszukalam sie.. i..... sluchaj sluchaj kokus.... to aprpops twojej kopalni.. zaltwilam zwiedzanie najglebszych podziemi pod bazylika s, piotra.. tam gdzie kiedys, kiedys... drobne 2000 lat temu..(ale to nic w porownaniu z "twoimi"szlakami) byla necropoli pierwszych chrzescijan... groby najbogatszych . znajduje sie tam .....grobowiec samego piotra...(przypuszczalnie) sadzac po napisie, ktory widoczny jest na nim. poza tym..... zainteresowalam sie w koncu--bardziej szczegolowo polonicami w rz. jest ich bardzo duzo.. same ciekawostki. np. ta ze...mieszkali tuataj, kochali, tesknili i tworzyli i czasami walczyli...: norwid, mickiewicz, krasicki....konopnicka.... ta od "naszej szkapy" czy" nasza szkapa" jeszcze strasza dzieci w polskich szkolach? ciakawe? who knows-----? no to ja chcialabym zobaczyc te chodniki kopalniane...na zdjeciach. a temu czlowiekowi co ucial sobie palec---serdecznie wspolczuje.. czy dostanie chociaz odszkodowanie? caluje was mocno!!!! kasiulena...spytalas sie Magdy--jak ze slubem.. a ja,o malo nie padlam z wrazenia...myslalam, ze to do mnie... ale.. ja juz mam to juz za soba... na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, ciao przeczytalam 2 strony-czyli wiem co sie dzieje pozdrawiam wszystkich!!!!! nie zagldalam bo ciagle mam problem z kompem..wolno chodzi na duzych linkach. a dzisiaj..o dziwo...zeby nie zapeszyc.....cos mu sie stalo... i sie spieszy... u nas pada snieg przypominajacy deszcz. ewentualnie deszcz przypominajacy snieg. za 10 dni przyjezdzaja do mnie znajomi--7 osob. zorganizowalam caly pobyt i zwiedzanie.. beda nocowac w hotelu. ale na jeden dzien przyjada tez do mnie. opracowalam----autorski program zwiedzania...he, he..... nakombinowalam...naszukalam sie.. i..... sluchaj sluchaj kokus.... to aprpops twojej kopalni.. zaltwilam zwiedzanie najglebszych podziemi pod bazylika s, piotra.. tam gdzie kiedys, kiedys... drobne 2000 lat temu..(ale to nic w porownaniu z "twoimi"szlakami) byla necropoli pierwszych chrzescijan... groby najbogatszych . znajduje sie tam .....grobowiec samego piotra...(przypuszczalnie) sadzac po napisie, ktory widoczny jest na nim. poza tym..... zainteresowalam sie w koncu--bardziej szczegolowo polonicami w rz. jest ich bardzo duzo.. same ciekawostki. np. ta ze...mieszkali tuataj, kochali, tesknili i tworzyli i czasami walczyli...: norwid, mickiewicz, krasicki....konopnicka.... ta od "naszej szkapy" czy" nasza szkapa" jeszcze strasza dzieci w polskich szkolach? ciakawe? who knows-----? no to ja chcialabym zobaczyc te chodniki kopalniane...na zdjeciach. a temu czlowiekowi co ucial sobie palec---serdecznie wspolczuje.. czy dostanie chociaz odszkodowanie? caluje was mocno!!!! kasiulena...spytalas sie Magdy--jak ze slubem.. a ja,o malo nie padlam z wrazenia...myslalam, ze to do mnie... ale.. ja juz mam to juz za soba... na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) No i tak sobie pomalutku zyjemy i piszemy ;) kokus - rewelacja! Co prawda zdjecia, dla czleka, co tego nigdy nie widzial sa z lekka niezrozumiale, ale faktycznie - kopalnia wyglada bajkowo :) 102 - lomatko, taka atmosfera w pracy faktycznie wykancza ... Powodzenia w szukaniu nowej :) Na i gratulacje wzgledem zakupow :classic_cool: Szczerze mowiac, to ja nigdy w zyciu nie bylam w slkepie Hollister ... tak sobie jakos zalozylam, ze to nie dla mnie ... Takze nawet nie wiem za bardzo o co chodzi ;) kryspina - swietnie wiec zwiedzanie sie szykuje :) Ba, moge nawet powiedziec zwiedzanie moich marzen ... Mnie tez w ten weekend czeka najazd gosci, pierwszy raz odkad tu mieszkamy ... Mam troche stracha, bo w mych stronach trzeba sie dosc nagimnastykowac, zeby znalezc cos do zwiedzania, szczegolnie, ze to ludzie z Europy (Anglia/Dania), zacieci podroznicy, wiec nie jedno juz widzieli ;) Ale zwazywszy na ich starszy wiek (60/80), mysle, ze sobie chetnie po prostu poodpoczywaja i pogawedza ;) Nno na razie mile ludki 🖐️ I duzo zdrowia dla tych, komu ostatnio nie dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. zapomnialam napisac, ze wszystkich zapraszam na takie zwiedzanie.. zalatwie, pomoge, oprowadze, bagatelko.... mozesz spelnic swoje marzenia... a gdzie te zdjecia kokusia? znowu cos mi umsklo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Kryspiko, kochana jestes, na razie to z wielu wzgl. niemozliwe (odleglosc, brak urlopu, koszt dojazdu ;) ), ale w koncu mamy przed soba cale zycie :) Zdjecia sa ukryte w podziemiach NK(ale nie WD) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Bagatelka - masz racje, ze z tymi zdjeciami w kopalni to jakos tak trudno sobie wyobrazic.. nawet dla mnie.. wydaje mi sie, ze moj aparat jakby splaszczal obraz i nie ma tej glebi, przestrzeni.. Dostalem juz zdjecia od jednego z kolegow (wszyscy czyli 5 mielismy aparaty..) i wydaje mi sie, ze lepiej widac, tym bardziej, ze kolega robil duzo zdjec uczestnikom, wiec jest latwiej ocenic np. wysokosc chodnika. Moje zdjecia sa w trakcie wgrywania na fotosik, podam linka tutaj jak juz zakoncze, natomiast juz teraz zapraszam do obejrzenia krotkiego filmiku z przygotowan do biwakowania. Niestety, lampka czolowa jest za slaba do filmowania, natomiast bardzo dobra do poruszania sie w kopalni.. link: http://www.youtube.com/user/kokus63#p/a/u/0/v_QLJCTiafk Kryspina - moje kopalnie w zaden sposob nie umywaja sie do podziemi Watykanu.. Jak kiedys wybiore sie do Rzymu to bede pamietal o Twoim zaproszeniu.. jeszcze jedno, mailem powysylam linka do zdjec mojego kolegi, poczatek mozna sobie podarowac bo bardzo duzo jest zdjec z drogi, prosze tez nie zauwazyc zdjecia na ktorym pije wodke z gwinta - okropne zdjecie, az mi wstyd.. Mozliwe, ze nie mam adresow do wszystkich z was, prosze wiec monitowac tutaj.. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - obiecuje, ze nie nie zauwaze tego zdjecia, a co wiecej nikomu nie powiem, ze ono istnieje. Slowo harcerza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie fakt, ze xoxoxo juz tu nie zaglada, to bym napisala, jak sobie namierzylam prze-idealna pare jeansow Burberry ;) A poza tym, to niedawno zapoznalam sie z przepiekna brazylijska zupa rybna, ktorej recepturke zamieszcze tutaj kiedys jak bede pisac z domu. Pysznosc nad pysznosciami, a w wykonaniu super prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. no...bagatelko.. czekam na przepis.. w koncu mamy post... zupa rybna--jak znalazl. kokus..wcale nie uwazam, ze: twoje poklady kopalniane wraz ze szczatkami (zebami) roznych dinozaurow sprzed kilkunastu milionow lat oraz innymi dziwnymi zyjatkami...znajdowanymi w tych czelusciach... sa mniej ciekawe od watykanskich rewelacji archelogicznych... to chyba jasne? nie? kazde miejsce ma swoj niepowtarzalny i jedyny urok. jednym slowem...zapraszam. walsnie mi napisali jeszcze inni znajomi, ze sie zjawia pod koniec kwietnia.... tym razem...u mnie w domu sie zakwateruja... bagatelko---a jakie sa te dzinsy? ciekawa jestem przyslij jakiegos linka...i pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie.. komputer mi chodzi jak zyleta.. co sami widzicie,, no i...przyszla mi na mysl straszna rzecz... on tak pieknie chodzi.... ze zanim pomysle juz otwiera odpowiednia stronke.. bo... cholera jasna.... moje dziecko pojechalo wczoraj rano na 4-dniowa wycieczke szkolna... znaczy sie..nie dotyka komputera i nie wchodzi na swoje glupie sity i linki.... boszszeee...chyba mam racje.. ale co ztego? pojutrze znowu sie zacznie... wroci i zawirusuje wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina - rozpisalas sie jak bezpanski bicz :D Komputer jak zyleta ... no prosze, a cos mu zrobilas, czy tak sam z siebie podjal sie poprawy? Te dzinsy sa proste jak drut i granatowe, ale ich glowny atut to b. dluga dlugosc, na moje zyrafie odnoza ;) Strasznie zawsze nie moge znalezc wystarczajco dlugich spodzieni ... Tylko zastanawiam sie, czy warto wydac tyle kasy na 1 dzinsy, bo znajac siebie, to rzeczy lubia mi sie znudzic po jakims czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelko- jak idealne dzinsy to kupuj w tej chwili... takie ciuchy sie nie nudza;-)pasuja na prawie kazda okazje, i jak dobra jakosc to beda zawsze wygladaly jak ze sklepowej polki... Holister to sportowa odziez dla nastolatkow, tansza wersja (o jakies 20$) abercrombie, takie po domu i na zakupy...ale lubie ich jakosc, koszulki sa takie mieciutkie i nie spieraja sie, piekne kolorki, taka nastolatka ze mnie;-) a co...... kryspinka- ja sie pisze na zwiedzanie w przyszlym roku jak odwiedzimy stare katy w Polszy i okolice, np wlochy;-) gdzies w maju to bedzie... zaszalalam na weekend- kupilam wiosenna kurteczke billabong biala;-) i szampon koloryzujacy z henna 3 rozne odcienie brazu...zobaczymy jak mi przysla co z tego wyjdzie...dawno temu w Polsce uzywalam do kolorowania wlosow takich specyfikow, kolor na 2-3 tygodnie, zmywa sie szybko, nie zdazy sie znudzic, a co za polysk...i odzywia troche na dodatek, no nic kochane, ide sobie bo mam ciezki tydzien za soba i jeszcze ciezszy przed soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - tak, juz zamowilam, wczora z wieczora ;) Ja tez sie lubie ubierac 'nastolatkowo', chyba bym umarla muszac nosic do parcy kostiumy, bluzki koszulowe i szpilki, aczkolwiek wizualnie bardzo mi sie taki obraz kobiety podoba :) Sklepy Abercrombie i Hollister przerazaja mnie troche glosna muzyka i ciemnoscia w srodku, ale chyba zajze, jak maja mieciutkie koszulki itp ;) Trzymaj sie dzielnie w pracy !!! Jakiej firmy sa te szampony z henna? Tez w dawnych czasach uzywalam henny ... lomatko, siedzialo sie z tym blotem przytwierdzonym reklamowka na glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta i kokusiu :) U mnie rowniez mnostwo pracy i zapowiada sie, ze do konca kwartalu tak bedzie... pracuje po 10-11 godzin dziennie i energii do zycia zaczyna mi brakowac :( Ale nie poddaje sie, nie ma ze mna latwo :).... Na swieta Wielkanocne jade do US i juz nie moge sie doczekac. Spedze kilak dni w Houston i kilka w Miami... podladuje moje baterie promieniami slonca :) A propos dzinsow ... to bardzo lubie A&F so naprawde dobrze skrojone i sluza latami :) Podkoszulki i topy tez maja super, z bardzo mieciutkiej bawelny, uwielbialm tego typu materialy :) Dobrze je sie nosi i co wazne sa przewiewne .. aaa i uwielbiam perfumy z tego sklepu... Kryspina - a moze moglabys ograniczyc dostep do komputera twojemu dziecku... wprowadzic jakies ograniczenia do stron ktore moze odwiedzac... nie wiem... czasami, jak komp wolno ci dziala najlatwiej sprawdzic w procesach co zajmuje mu najwiecej pamieci i ewentualnie usunac neiznany program... albo inna opcja to wykupic jakis porzadny program antywirusowy, ktory bedzie kontrolowal instalowanie podejrzanych programow na komputerze... A jeszcze tak a propos zwiedzania tych czarodziejskich miejsc o ktorych piszesz to i ja chetnie skorzystam z twoich umiejetnosci organizowania wycieczek :) .... kiedys, jak bedzie mi dane odwiedzic Wlochy :) oki zmykam moje drogie, milej soboty zycze i do napisania nastepnym razem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka nyc
Hej dziewczny! Mam do Was pytanie,czy jezeli ktos stracil prace,i zapomnial zabrac ze soba swoich rzeczy(butow)to czy wlasciciel-szef ma prawo wywalic je(bez naszej zgody na smietnik)?Pytam sie jak nabardziej powaznie.Wlasnie pojechalam odebrac moje buty,bardzo wygodne z Clarka i cham jeden je wywalil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie i panowie! :) jestem uziemiona w domu na kilka dni z powodu bardzo zlej pogody. ogloszono w kilku miejscach zagrozenie powodziowe plus wszedzie bardzo silne wiatry sztormowe. wykorzystuje ten czas na porzadki wiosenne, dwa duze wory ubran ida do goodwill'a. mloda przyzwyczajona do bycia na zewnatrz wyraznie nudzi sie w domu, trudno ja czymkolwiek zabawic. przez kilka dni mielismy goscia, odwiedzil nas siostrzeniec meza, ktory mieszka na zachodnim wybrzezu. troche z nim pojezdzilismy. w piatek bede pomagac w muzeum przy otwarciu wystawy. bagatelka, jak leza nowe jeansy? kokus, super wyprawa! czekam na zdjecia, szczegolnie TO ocenzurowane. kasiulena, wypoczynek jak najbardziej zasluzony. 102, powodzenia w znalezieniu nowej pracy! kto szuka ten znajdzie. kryspina, dobrej zabawy z goscmi! masz ciekawy plan wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nareszcie uregulowalem sprawy zdjec, oto linki: Droga do kopalni http://kokus63.fotosik.pl/albumy/742072.html Wejście na górę i pierwsze dziury http://kokus63.fotosik.pl/albumy/742080.html We wnętrzu góry http://kokus63.fotosik.pl/albumy/742301.html Wyjście i droga powrotna http://kokus63.fotosik.pl/albumy/743105.html Wiem, ze jest tego duzo, mimo to zapraszam.. Od innego kolegi mam propozycje wyjazdu do kopalni zlota, tez na Slowacji.. zdecydowanie zreszta Slowacy i Czesi maja ciekawsza strone Karpat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo - co tam sie u Ciebie dzieje? masz prad w domu? bo to chyba Twoje najblizsze okolice.. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7659005,Wichury_na_zachodzie_USA__Domy_padaly_jak_nalesnik.html i popatrzecie jak media potrafia sknocic tytul - w tytule jest o zachodnim wybrzezu a w tresci o wschodnim.. niechlujstwo dziennikarzy zatacza coraz szersze kregi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko z pozdrowieniami. Jutro sie postaram napisac wiecej. Trzymajcie sie cieplo, drodzy milusinscy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×