Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rose dark

kobieta kochajaca kobiete

Polecane posty

Gość bluemoonn
"Podziałka", panienko, to jest na linijce, a "seksualna" pisze się przez "ks". WHO skreśliła homoseksualizm z listy chorób jakieś 40 lat temu. No, ale ty dziewczynko jesteś zapewne mądrzejsza od specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wscieklej bestii
lubie Cie "nie kumam":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
"do wscieklej bestii jest zasada ze nie dyskutuje sie z idiota bo on sprowadza madrego czlowieka do swego poziomu a potem pokonuje go doswiadczeniem. dlatego tez juz koncze dyskusje z toba" Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sciekla bestiaa odezwij sie do mnie na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już nie wiem co jest wbrew naturze a co nie :) kiedyś myślałam że homoseksualizm jest wbrew naturze, ale odkad się dowiedziałam że nawet pingwiny łaczace się w pary na całe życie, też tworzą związki homoseksualne... to już nie jestem taka pewna co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark rose
No tak, napisałam już wcześniej że nie interesują mnie poglądy Wściekłej bestii na temat "leZbijek" ;) ale ona dalej sie udzielala... no trudno, macie racje z idiotą sie nie dyskutuje. dzieki dziewczyny ;) a Co do Ciebie bestio to moze chcialabys ze mna pogadać na ten temat? bo wydaje mi sie ze kobieta 100% heteroseksualna nie lata po takich tematach na forum jak to i nie probuje na sile nawracac innych. być moze sama masz problemy z orientacja psychoseksualna i gleboko to tlumisz, chcac pokazac calemu swiatu jaka z Ciebie hetero... zreszta nie wiem nie mi wypowiadać sie na ten temat nie jestem psychologiem. Bo gdybys byla taka "normalna" nie obchodzilo by Cie kto co i z kim robi w lóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz to nic dodac nic ujac
nie kumam, a co ty takie tolerancyjny dla homoseksualistow, moherze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz to nic dodac nic ujac
jestes moher wiec sie dziwie zes taki tolerancyjny, teraz kumasz? wiec wez wytlumacz dlaczego bo to dziwne i niespotykane by moher byl tolerancyjny dla homoseksualistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz to nic dodac nic ujac
wystarczy poczytac kafe, widac od razu wez laskawie odpowiedz czemu jestes taki tolerancyjny? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×