Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rose dark

kobieta kochajaca kobiete

Polecane posty

Gość rose dark

Witam jestem z okolic Wroclawia, kocham kobiety, kobiecosc jest dla mnie najwieksza wartoscia. pociagaja mnie kobiety z klasa, ktore maja "dusze". zastanawiem sie czy sa tu panie ktore maja podobne preferencje do mnie. Co was pociaga w kobietach? Jak i gdzie mozna poznać tą wyjatkowa? Ja kobieca, delikatna. Moze sa panie z mojej okolicy ktore maja podobny gust co do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
naprawdę chciałabym czuć podobnie do Ciebie Żal, że wolę facetów :( Oby mi się odwidziało kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
wściekła bestia - prrrrr wyluzuj :D nie powinnaś się leczyć i olej głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///ja jestem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomyśl sama, czy to normalne by facet i facet wspolzyl ze soba , albo kobieta z kobietą? to jest wbrew naturze, chore...nie powiesz ze to jest normalne chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna ann
skoro występuje (!) w naturze = jest częścią natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami żałuję, że nie jestem ani trochę bi, ale cóż;) Tylko Ci pozazdrościć tego szczęścia, że potrafisz pokochać kobietę:) Kobietę jest łatwiej zrozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark rose
nie przejmuje sie komentarzami, ona tak samo ma prawo mowic ze powinnam sie leczyc jak ja mam prawo byc w zwiazku z kobieta. nikt mi tego nie zabroni. a jej nikt nie zabroni wyglaszania swoich pogladow. ktore za bardzo mnie nie obchodza. Hmm.. a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze to wbrew naturze
tak samo jak wbrew naturze jest to, że troszczymy sie o ludzi slabszych, niepelnosprawnych itp zamiast zostawic ich samych sobie, najlepiej na żer silniejszym zwierzątkom wbrew naturze jest też to, że rozwijamy naukę, piszemy wiersze, komponujemy utwory muzyczne, zamiast nażreć się tylko i rozmnożyć wbrew naturze jest to, że 18 letnia dziewczyna nie ma już dwójki czy trójki dzieci z najsilniejszymi samcami, którzy akurat wywalczyli sobie chwilowy dostęp między jej nogi ogólnie cała cywilizacja ludzka jest niejako 'wbrew naturze' - to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze sa tu takie kobiety
ale czy koniecznie z okolic Wroclawia? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź sobei na
www.fille.pl - tam pełno lesbijek i pan bi na pewno jakąs znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark rose
18. nie nie musi byc z okolic Wrocławia. to obojetne. a fille znam, ale dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Malena' z Monica Bellucci- zafascynowalam sie nia od pierwszego wejrzenia. Isabelle Adjani - piekna ,tajemnicza, z klasa, pasja i talentem. Sharon Stone - niesamowita kobieta ( Diabolique).W ogole fascynuja mnie kobiety piekne, ale nie tylko na zewnatrz. Chodzi o ten wrodzony magnetyzm - a rzadko ktora kobieta go ma. W moim przypadku lubie kobiecosc dojrzala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze sa tu takie kobiety
To troszke za mloda dla mnie jestes, ale szkoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno wiek nie gra roli
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie wsciekla bestia
jest obrzydliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dla mnie też, lezbijki sa obrzydliwe ble a przy gejach to juz pawia puszczam obydwa wynaturzenia natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldld
A dla mnie obrzydliwa jest głupota i nietolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wyrazic swoje zdanie nie obrazajac nikogo. jest szczesliwa w tym swoim "wynaturzeniu" tak samo, jak ty w swoim "naturzeniu". twoje zdanie tak naprawde nic a nic sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z kolei puszczam pawia
w obecnosci takich ograniczonych, prymitywnych homofobow jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze sa tu takie kobiety
Oj, napisalas napoczatku, ze Wroclaw - a ja nie zauwazylam... Oczywiscie, ze wiek gra role. Ja mam 29 lat, dlatego wolalabym znalezc kobiete o podobnej wrazliwosci, w podobnym wieku. Chcialabym takze zamieszkac wspolnie z partnerka - 18-latke zapewne utrzymuja jeszcze rodzice. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to choroba psychiczna, umysłu. gdyby to było normalne to by byłe zlegalizowane na całym świecie i nie musiałybyście się z tym kryć, tylko otwarcie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dla mnie to chorobapsychiczna, umysłu. gdyby to było normalne to by byłe zlegalizowane na całym świecie i nie musiałybyście się z tym kryć, tylko otwarcie mówić" - jak sie trafia na takich osobnikow, jak ty (czyt. ograniczonych, malo elastycznych, nietolerancyjnych, wrogich w sposob otwarty), trudno o tym otwarcie mowic. zobacz, dziewczyna powiedziala o tym glosno, a ty? zjechalas ja rowno. brakuje tylko pawia panoramicznego w twoim wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo wsciekla do takich
opinii, tak jak ja mam prawo do opinii, ze jestes ograniczona niedouczona i ze sie kompromitujesz wyglaszajac takie opinie:)pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×