Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rose dark

kobieta kochajaca kobiete

Polecane posty

"Przez nią straciłam 4 lata związku, zakochał się w niej i odszedł, a moje plany, marzenia? nikogo to już nie obchodzi zostałam sama, a ona nawet ni ewie o jego istnieniu" - czy to jest przyczyna twojego rozgoryczenia i zlosliwosci? nie jestem pewien, czy on odszedl przez nia czy tez nie mogl wytrzymac z kims takim, jak ty. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldld
Wściekła bestia, nie pieprz o współczuciu. Facet cię zostawił, to ziejesz nienawiścią do kogo się da. Znalazłaś sobie powód, żeby czuć się lepsza. Lecz się kobieto, bo sama jesteś "wynaturzona". W każdym razie masz problem z negatywnymi emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ok, a czy mówi o tym otwarcie w domu rodzicom, całej rodzinie, znajomym, w szkle w pracy?" - a pozwola na to? wiekszosc ma takie same ograniczniki, jak ty. nie tak dawno dzieci szczypaly sie na widok rudego, zeby nie miec rudych dzieci. a homoseksualizm meski i kobiecy znany jest od starozytnosci. i nie byl tam pietnowany. wrecz przeciwnie. co powiesz o safonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto tu nie jest tolerancyjny ten nie jest. Ale nie odpisałyście na moje pytanie, skoro ja jestem jakimś ksenofobem itp to kim są wasi rodzice znajomi i ogólnie otoczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
Sorry, wolę fajną lesbijkę, niż laskę, co po forach z nienawiści rozwłócza namiary na kobietę, która zabrała jej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faafmmm
No coż, przykre w takim razie, jaką masz rodzinę i w jakim środowisku się obracasz. U mnie w domu bywają gej-znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no powinna sie przyznac
bo inaczej nigdy nie uzyska tolerancji, jesli sama o sobie uwaza, ze cos z nia nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
Owszem jesteś ksenofobem i masz prowincjonalną, a jeśli wolisz, faszyzującą mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
Nie mierz wszystkich innych swoją miarą. Widać ty obracasz się w prostackim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsciekla besio, uzywasz slow, ktorych znaczenia nie rozumiesz. wiesz, kim jest ksenofob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
To zmień panna stopkę, bo jest IDIOTYCZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
I jeszcze panienko nie pisz z błędami. Lesba jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej sie myli ksenofob
z homofobem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy napisałam że odszedł do niej?? nie odszedł do niej bo ona ma od dawna chłopaka, a mój dla niej był by za stary że tak powiem. Jak sam widzisz napisałam: ona nie wie o jego istnieniu! WIĘC nikt mi ex nie zabrał co do ksenofobii wiem co to, wrogośc do innych narodowości, ale ja tylko przetoczyłam wyżej napisane słowa jednej z mądrych lesbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
Taaak, tłumacz się. Wszystko razem - jesteś dość prymitywną, słabo wykształconą osóbka z kompleksami, które rekompensujesz sobie nienawiścią wobec grup mniejszościowych. Żydzi, Cyganie, Arabowie są pewnie też beee, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemoonn
Dobra, dobra, zmień tą stopkę, bo tak czy tak jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie używam tych słów, ja tylko przetoczyłam to co wyżej którąś lezba wspomniała" - co za kultura. wersal normalnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faafmmm a gdzie ty widzisz żebym pisała że laska zabrała mi faceta? mi nikt faceta nie zabierał! http://nasza-klasa.pl/profile/20388833 Przez nią straciłam 4 lata związku, zakochał się w niej i odszedł, a moje plany, marzenia? nikogo to już nie obchodzi zostałam sama, a ona nawet ni ewie o jego istnieniu" - taaaaa :classic_cool: placz sie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, tłumacz się. Wszystko razem - jesteś dość prymitywną, słabo wykształconą osóbka z kompleksami, które rekompensujesz sobie nienawiścią wobec grup mniejszościowych. Żydzi, Cyganie, Arabowie są pewnie też beee, nie? nie mam nic do innych narodowości dla mnie są równi, nie istnieje jakaś podziałka, ale zaburzenia z orientacją sexualna nie można do niczego porównać to chorzy ludzie, ale jak sami wiecie chory myśli że jest zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam czytaj do końca zanim sie wypowiesz, na końcu jest napisane że ona nie wie nawet o jego istnieniu! ONA MA KOGOŚ OD DAWNA. mój odszedł bo się zakochał w niej ale wie że ona ma kogoś i nie zwróci nawet na niego uwagi, jest dla niej za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ak sami wiecie chory myśli że jest zdrowy" - swieta prawda, wsciekla bestio. najswietsza. rozumiem, ze doszlas do tego na podstawie wlsanego doswiadczenia. co cie obchodza tajemnice alkowy innych osob? nie wciskaj nosa miedzy framuge a drzwi, inaczej ktos ci go przytrzasnie. twoja wrogosc moze byc obrzydliwa dla mormalnych ludzi. ale ty przeciez myslisz, ze wroga nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppaulina
w sciekla bestia Nie zagladaj nikomu do lozka i po sprawie. Nie bedziesz miala problemow...z sama soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wscieklej bestii
jest zasada ze nie dyskutuje sie z idiota bo on sprowadza madrego czlowieka do swego poziomu a potem pokonuje go doswiadczeniem. dlatego tez juz koncze dyskusje z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czytaj do końca zanim sie wypowiesz, na końcu jest napisane że ona nie wie nawet o jego istnieniu! ONA MA KOGOŚ OD DAWNA" - masz problem ze zrozumieniem tego, co pisze. gdzie wspomnialem, ze odszedl do niej? zostawil cie przez nia? odszedl, bo sie w niej zakochal? "zrujnowal" twoje plany i marzenia? dziecko drogie, wracaj do pierwszej klasy podstawowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×