Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gtjugg

juz rok piecze mnie ciagle cewka moczowa , pomocy!!!

Polecane posty

Gość gtjugg

juz nie mam sil, .cewka piecze mnie codzinnie!!! od ponad roku , i czesto oddaje mocz. podczas oddawania moczu nie czuje pieczenia plucia , nic! w wynikach nie wychodzi, w posiewie tez nic, bralam pelno lekow, antybiotykow ale zerooo poprawy!! nic nie zadzialay, bralam tez lek na chlamydie i nic daleje pieczenie, na usg nic nie wyszlo, za tydzien ide do urolga , ostanio dal mi leki na oczyszczanie bo myslalal ze to piasek ale dalej jest pieczenie, juz nie wiem co robic, juz przyzwyczaialam sie do tego! sa dni ze pieczenie nie jest mocne, ale jest tez tak ze jest okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
a najpier to poszlam do ginekologa ale po seri badan nic nie wyszlo i wysalal mnie do urologa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Prosze sprobowac 3x dziennie Urosept +nasiadowki na skrzypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz sie pod katem
endometriozy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasiadówki
Nasiadówka w wywarze z kory dębu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
endometrioza??? raczej odpada, mam normalny okres, dobrze sie czuje podczas niego, i nie czuje bolo podczas oddawania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justickaaa
A, i jeszcze jedno, zrób koniecznie badanie kału na pasożyty... to nie jest śmieszne, ale 70% ludzi nie wie nawet że je ma, a one mogą być przyczyną wiecznego stanu zapalnego. Jak ja sie leczyłam, to tak mi lekarka powiedziała, na wszelki wypadek- zrób. Może to jest powód, lepiej skorzystać z wszelkich mozliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
biore tab, ale wlasnie 2 lata temu rzucialm bo tez maialam czesto zapalebnie pecherza ale nic nie pomoglo! i przez to tez ze rzuiclam ze wzgledu na zdrowie to teraz ma moja coreczke he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcesz nie pytaj
objawy mogą swiadczyć o tym, ze endometrioza zatakowała między innymi pęcherz, ale skoro uważasz, ze regularne cykle swiadczą ze jest OK to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
szukalam o tej endtymtozie na internecie i dlatego wnioskuje ze chyba on mnie nie dotyczy bo nie mam tych objaw na ktore ona wskazuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
teraz przeczytalam o eendometriozy pecherza , no moze masz racje, ale jak na usg nic nie wychodzi to jak mozna inaczej ta chorobe potwierdzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami chodzi o proste rzeczy...moze po stosunku nie chodzisz siusiu,a ponoc to bardzo pomaga..ja tez mam bardzo drazliwa cewke..ale poki co ziolowe leki pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
chodze , chodze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 10 lat chodziłąm
po lekarzach zanim stwierdzono endmetriozę! Skoro coś dolega to znaczy, ze nie jest w porządku... Miałam już tak rozwinięte ogniska ze zajęły jelita oprócz pęcherza. Tu na kafeterii jest temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3130885 pewnie na innych portalach też. To nie chodzi o potwierdzenie endometriozy tylko jej wykluczenie, pozwodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
zrobilama sobie wczoraj nasiadowke z kory debu i dzis mi sie pogorszylo 1!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po latach przeszlo? Ja jjak bylam mala mialam zakazenie drog moczowych.. mialam operacje w wiekui 6 lat... nadal wciaz ryczalam bo bolalo... dzis mam 24 lata i nadal boli.. tak jak ciebie.. teraz jest w miare przy okresie codziennie... ! Niekiedy slabiej niekiedy mocniej az zimno sie robi cieplo i tak na zmiane zaden lekarz nie potrafil pomoc jezdzilam do poznania i nic .. bylam u gin nic nie poradzila.. rodzinny dal mi nospe!! No smiechu warte do tego zgubili moje dokumenty ze szpitala a mamie sie wypraly i nie wiadomo co mi jest i co bylo dokladnie.. tez niekiedy brak juz sil;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza33
Może to kamienie w nerkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż przez długi czas męczył się chodząc z kamieniami w nerkach. Na szczęście okazało się, że są jeszcze niewielkie - urocal i czasem piwo wystarczy. Póki co nie ma tych bolesnych kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj...lepiej iśc wczesniej do lekarza bo to grozi rodzeniem kamieni... a to już nie przelewki. Ja tak miałam i kiepy poszłam do lekarza urologa z tego gabinetu www.gabineturologicznylodz.com.pl. Dowiedziałam się że kamienie nerkowe moga urosnać nawet do rozmiarów pięści. W porę podjełam leczenie i nei grozi mi już nić z takich nie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verka

To prawda - urolog się kłania.  Ja tak zaniedbywałam moją przypadłość i wyhodowałam sobię piekny kamień.  Dzięki interwencji mojego urologa we Wrocławiu dr Górecki  i szybko podjęliśmy kroki do pozbycia się mojego zaniedbania wcześniej niż sam będzie chciał wyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tyle zwlekać. Rok przy takich dolegliwościach? Trzeba czym prędzej udać się do urologa. Ja mogę polecić profesora Letkiewicza. Ja chodziłam do niego do Urogen. Świetny specjalista i na miejscu wykonają tam wszystkie potrzebne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×