Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

CHIRURG ENDOKRYNOLOG Poznań

Polecane posty

Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dobrego endokrynologa z Poznania.Można się skontaktować i dowiedzieć o chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
dzieki za odzew podasz mi na niego namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Alicja/ lekarza znajdziesz w internecie.Dr Piotr Fichna.leczę się u niego 20 lat.Polecam gorąco , człowiek o wielkim sercu , bardzo dobry lekarz.Pracuje na Szpitalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 2008
Alicja - napisz czy jestes juz po operacji i jak sie czujesz? . Ja mam granukaka na prawym nadnerczu i nie wiem jak beda go leczyc. boje sie tabletek hormonalnych bo od roku jestem odchudzona. czuje sie b.dobrze i nie chcialabym przytyc do monstrualnych rozmiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolxass
jeśli chodzi o dobrego endokrynologa/ginekologa to dobry jest dr Bruszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, nie zwlekajmy z wizytą w gabinecie chirurga tym bardziej, że takiej porady można zasięgnąć zupełnie bezpłatnie. Wystarczy posiadać ważne skierowanie od lekarza rodzinnego i znaleźć specjalistyczny gabinet chirurgiczny, który ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jeśli nie wiemy, czy nasze schorzenie jest poważne, najpierw porozmawiajmy z lekarzem rodzinnym. On zdecyduje, czy powinniśmy udać się do specjalistycznej poradni chirurgicznej. Zespół poznańskiego szpitala Med Polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×