Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hndfuiiiiiiiiiiiiii

Gdzie na wakacje z 1,5 rocznym dzieckiem-morze lub góry!

Polecane posty

Gość hndfuiiiiiiiiiiiiii

W tym roku wybieramy się z rodzinką na wakacje, córcia będzie miała 1,5 roku, co polecacie?Chcemy jechać nad morze lub w góry, myślałam też o Chorwacje, ale chyba to będzie za bardzo męczące dla małej...Podzielcie się opiniami, jeśli znacie jakieś fajne miejsce, ośrodek itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettaskoczylas
Witam serdecznie osobiscie odradzam morze gdzie maluch z calo pewnoscia bedzie jadl piasek i uciekal do morza .Ja mam dzieci w wieku 4 i 2 lata. Przynajmniej mi sie tak zdarzylo i moje wakacje okazaly sie koszmarem.Przez przypadek odkrylam noclegi \"Leliwa\"w Tarnowie i musze przyznac ze tam dopiero mialam prawdziwe wakacje .Niedaleko basen,las miejski z placem zabaw dla dzieci spokojna okolica a wlasciele to mile mlode malzenstwo z dziecmi przez co sa bardzo wyrozumiali.Osobiscie zawsze wynajmuje tam apartament ok 80 m ze wzgledu na kuchnie i salon w ktorym maluchy moga sie bawic.Przesylam pani str.int www.leliwa.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnkaa
a ja polecam morze, mam troje dzieci i często jeździmy, od małego i nigdy nie zdarzyło się by któreś bało się morza!!! raczej był problem, gdy chciałam wyciagnąć dziecko z wody :D moja teraz najstarsza córka, wtedy ponad roczna, co ją wyciągnęłam to ona z powrotem, wesoło było :) byle trafić na pogodę nasze najmłodsze niedługo skończy półtora roku i wybieramy się do ciepłego kraju np Grecja, Chorwacja, jeszcze nie zdecydowalismy się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutek
odżwieże temat :) morze to fajna sprawa, ale maluch może się zanudzić, tak było z naszym dzieckiem. dlatego w tym roku jedziemy w góry, znaleźliśmy fajne miejsce w Gliczarowie Górnym. Niedaleko zakopanego, ale czystsze powietrze, bez smogu, lepsze widoki i mniej ludzi. W pobliżu sporo atrakcji, zalew Czorsztyński, termy, szlaki rowerowe i piesze. Myślę, że nie będziemy się tam nudzić, zawsze można pobuszować po zakopcu. Pokój mamy dość fajny więc mam nadzieję, że urlop się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×