Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 75676

składanie długopisów itd.CLEAN BUSINESS-bajer czy prawda???

Polecane posty

Gość 75676

ich strona: www.cleanbusiness-z.rubikon.pl adres: Warszwa Al.Jerozolimskie145/19 pracował ktos u nich?Co wiecie na ich temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
Najpierw piszą, że nie chcą kasy, niby nic nie płacisz. Potem, że muszą kuriera wysłać a to kosztuje więc musisz zapłacić. Potem piszą że trzeba zus zapłacić więc znów chcą pieniądze. A potem czekasz i czekasz i nie widzisz ani kasy ani towaru. Bawiłam się w to, więc wiem co mówi\ę. Tylko straciłam czas i pieniądze. Jeśli interesuje Cię dodatkowa praca, to mogę Ci coś zaoferować. Jest to internetowa sprzedaż książki "Niepłodność i ciąża", dajesz ogłoszenia i sprzedajesz. Chcesz wiedzieć więcej to napisz na pracakamila@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek komunista z brukseli
Dość dobrze wykonana strona , ale........... gra warta świeczki : 1.000 osób idiotów razy 90 złotych , równa się 90.000 złotych, a strona w porywach kosztuje 2.000 czyli około 2,2 % przyszłych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załza skisla
hahahahaha juz sama szata graficzna mówi ... "UWAGA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75676
No właŚNIE,A MNIE TEZ UDERZYŁO:kwotę tą można tez przesłać w dobrze zaklejonej kopercie,co przyspieszy przesyłke materiałow...a nie na konto,które w razie czego mozna namierztć i zNALEŻC WŁAŚCICIELA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundek komunista z brukseli
To szambo połączone z kiblem. koniec dyskusji. Proszę wypieprzyć tych oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×