Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iwongia

KLUB MALUSZKA OLSZTYN

Polecane posty

Gość iwongia

Drodzy rodzice! Bardzo chętnie zaopiekuję się Waszymi pociechami. W planach mam utworzenie KLUBU MALUSZKA i przyjęcie 4-5 dzieciaczków najlepiej w wieku od 5 miesiąca do 2,5 roku. Proponuję opiekę 8-9 godzinną z wyżywieniem. Gwarantuję bardzo rzetelną oraz solidną opiekę. Sama jestem mamą i wiem jak ważny jest rozwój dziecka w pierwszym i drugim roku jego życia. Wiem również, że nic tak nie wspomaga rozwoju maluszków jak obserwacja i naśladownictwo. Dlatego jestem przekonana, że wspólne przebywanie dzieci doskonale wpłynie na ich rozwój nie tylko fizyczny ale również i emocjonalny. Z dziećmi lubię aktywnie spędzać czas: spacery, gry i zabawy edukacyjne, malowanie, rysowanie, zabawy tematyczne, czytanie, taniec itp. Mój Klub Maluszka znajduje się na Dajtkach. Jestem mamą 2 dziewczynek w wieku 5 mies. i 2 latka. Niedługo powinnam wrócić do pracy jednak nasza olsztyńska sytuacja żłobkowa zmusza mnie do podjęcia innej alternatywy. Dlatego postanowiłam nie wracać do pracy i wykorzystać warunki domowe do zaopiekowania się większą gromadką dzieci. Dzieciom mogę zapewnić wyżywienie, kosmetyki (bez pieluszek), pościel dla każdego dziecka oddzielne łóżeczko, mnóstwo zabawek oraz duuuużo ciepła i miłości, ponieważ bardzo kocham dzieci. Do dyspozycji dzieci będzie również ogródek o powierzchni 6 a.Jak będzie cieplej będą mogły korzystać z piaskownicy, huśtawki, konika bujanego, baseniku (z piłkami lub z wodą) i innych zabawek ogrodowych. Wspólnie ze mną pracuje bardzo miła Pani która wcześniej opiekowała się miomi dziećmi i chociażby z tego względu mam do niej 100% zaufanie. Z dziećmi starszymi istnieje możliwość wyjścia na basen, do teatru lalek lub w inne atrakcyjne dla dzieci miejsce. Mogę zaoferować również do domowego archiwum comiesięczne płyty ze zdjęciami i nagraniami maluszka. Rodzice każdego dnia otrzymają również list z informacją co dziecko jadło, w jakich ilościach oraz o aktywności maluszka. Wszelkie sugestie mile widziane. Bardzo chętnie odpowiem na Wasze pytania. Jeżeli byli by Państwo zainteresowani taką formą opieki to podaję nr tel. 603513562, gg 12783036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×